Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Kraj Vysočina

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autocamp Wilsonka, s.r.o.

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. U nás si můžete zapůjčit i lodě. V rámci ubytování nabízíme i animační programy. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Garantujeme vám vysokou úroveň našich ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Crazy river

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol. Neváhejte se ubytovat v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Vodák - Autocamping Poušov

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Vidlák

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. U nás si také můžete zahrát kulečník. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Areál U Lamberka - ubytování

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kratochvil J, s.r.o. - kemp

S naším ubytováním budete spokojeni. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nova Kemp

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Užijte si s dětmi fantastickou dovolenou s ubytováním v karavanu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Sochorová - Kemp

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme velice čisté ubytování. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Pilák- Kempy

Poskytujeme různé možnosti ubytování. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radovan Petr - Autokemp Sykovec

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku