Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Kraj Vysočina

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autocamp na kopci, s.r.o. - Kemp

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách. V našem autokempu zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Uspořádejte svůj tábor v našem ubytovacím zařízení. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Janoušková - Sluneční zátoka

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVZO TSČ ČR ZO Štoky - Autokemp Vysočina

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. V koupelně je k dispozici vana. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Velkopařezitý, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Jaroš- Kempy

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Valek - ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz aktivního rozvoje mládeže v Žirovnici - Autocamp Panistávka

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. V našem kempu se můžete ubytovat v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Ondřejov, s.r.o.

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Holeček - Autokemping Lasvelas

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Budín Club, s.r.o. - Chatová osada Budín

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku