Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Karlovarský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

Kempy v okresech: Cheb, Karlovy Vary

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tomáš Vaněk - Sportcamp U Tomášů

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theodor Holuška - Kempy

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Nabízíme čisté ubytování. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Řehák - Březový Háj

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Novotný - Autocamp Jenišov

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme rodinné pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gejzírpark Residence, s.r.o.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Balák - Autokemp Baldi

Poskytujeme kvalitní ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kašperková, kemp

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Využijte služby našeho autokempu. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink Dřenice, spol. s r.o.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATC AUTOKEMP Žlutice - Kempy

Naše firma nabízí prostory k ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kempo Cheb, spol. s r.o. - Autocamping Podhoří

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Ubytujte se v našem kempu, budete spokojeni. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku