Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Karlovarský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

Kempy v okresech: Cheb, Karlovy Vary

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Pavel Gyurkovský - Stanowitz Spessart

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. V koupelně hosté najdou prostornou vanu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ressl - Autocamping Luxor

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bartoška - Autokempink Betlém

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Vaněk - Sportcamp U Tomášů

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Theodor Holuška - Kempy

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Nabízíme čisté ubytování. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Řehák - Březový Háj

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Novotný - Autocamp Jenišov

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme rodinné pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gejzírpark Residence, s.r.o.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Balák - Autokemp Baldi

Poskytujeme kvalitní ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kašperková, kemp

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Využijte služby našeho autokempu. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku