Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Jihomoravský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Olšovec, s.r.o.- Kempy

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Caha - Kemp a koupaliště Vémyslice

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Navrátil - Bonanza kemp

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relaxa, s.r.o. - Kempy

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. Služby našeho autokempu oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp, spol. s r.o. - Autocamp Výr

Vyzkoušejte naše ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Navrátil - Bonanza kemp

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Pálava, s.r.o.

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Nabídka zahrnuje také možnost přistýlky. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Šnédar - Autokemp Mexiko

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Chalupová - Kemp Basketbalka

Naše firma vám nabízí ubytování. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Free Star, spol. s r.o.

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Nabízíme chalupy k ubytování. U nás se specializujeme na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku