Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Jihomoravský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Havlín - Autokemp Chudčice

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ferrocom, a.s. - Cyklokemp

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Ingr - Tabořiště Mušov

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Neváhejte využít náš kemp!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Chudová

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku. Nabízíme pohodlné ubytování v našem kempu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kaluža - Rekreační středisko Hutník

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Zaměstnanci našeho rekreačního střediska se již těší na vaši návštěvu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Bítov - Vranovská přehrada

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. Věnujeme se také vedení půjčovny sportovních potřeb. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unicamp, s.r.o.

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOKEMPINK Strážnice, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokempink, družstvo

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Veselá - Veselka

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Užijte si dovolenou dle svých plánů a bydlete v karavanu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku