Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Jihočeský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autocamping Stromovka, spol. s r.o.

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp v Olšinách

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Winkler-kemp

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Blanice, s.r.o.

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petráškův dvůr, s.r.o. - Caravan Camp

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Karvánky

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. Jiří Sekyra - Autokemp Na Borkách

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský autoklub v AČR - Autokemp Na Terasách

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp u Kosů

Objednejte si u nás ubytování včas! Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matka Země, s.r.o. - Mléčná Dráha Naturisten camping

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Nabízíme chalupy k ubytování. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku