Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Jihočeský kraj

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Heral - Meles - Autocamp Veveří

Naše firma se specializuje na ubytování. Spokojení zákazníci si objednali ubytování na naší chatě. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Majer - Tábořiště Viking

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Urbánková - Kemp Staňkov

Naše firma se specializuje na ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATOS, s.r.o. - Tábořiště Atos

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Nabízíme kvalitní kempování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme pohodlné ubytování. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Na ubytování v našem kempu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Jedraž

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Autokemp je stvořený pro dokonalou dovolenou pro rodiny. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Plusem našeho ubytování je také možnost koupání. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marelax, s.r.o. - ATC Knížecí rybník

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp a chatová osada Podskalí

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Pro rekreaci a odpočinek nabízíme také ubytování v chatách. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Lochmannová - Camping Cabrov

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Máme širokou nabídku wellness pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Nabízíme rodinné pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Chvalšiny, spol. s r.o.

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Zajišťujeme wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp U pískovny

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku