Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Hlavní město Praha

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

Kempy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radko Terč - Autokemp Na Vlachovce

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. V našem autokempu zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Poskytujeme ubytování na úrovni. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Libor Šípek - Camp Bušek

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Kotva Braník - Intercamp Kotva

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Zveme vás i k pobytům pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garten Camping Jan

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Aritma Praha - Hostel a kemp Džbán

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Podloucký - Džbán - kemp

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Vezměte někoho s sebou a vyrazte k nám do baru na skleničku. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRIOCAMP, s.r.o.

Využijte ubytování za výhodné ceny. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. Koupelny jsou vybaveny vanou. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CR Camping, s.r.o. - Camping Sokol

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Filip/provozovatel kempu

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Okolí našeho ubytovacího zařízení je oblíbeným místem rodinných výletů. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Využijte možnosti ubytovat se v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Helena Galíková - Prager - kemp

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Nabízíme širokou škálu výletů do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku