Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kempy Hlavní město Praha

Za pozornost bezesporu stojí náš důmyslně sestavený katalog organizací a firem působících v oblasti Kempy, díky kterému naleznete optimální variantu v řešení vašeho problému nebo požadavku.

Kempy v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CR Camping, s.r.o. - Camping Sokol

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Filip/provozovatel kempu

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Okolí našeho ubytovacího zařízení je oblíbeným místem rodinných výletů. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Využijte možnosti ubytovat se v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Helena Galíková - Prager - kemp

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Nabízíme širokou škálu výletů do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

My dream, s.r.o.

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Ochotu máme připravenu pro všechny své zákazníky. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz kanoistů - Caravan camping

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zajišťujeme různé wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Herzogová - Camp Herzog

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

C + H Convoy, spol. s r.o. - Caravan Park

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Munzar - Camp Dana Troja

Zabýváme se různými typy ubytování. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Staněk - DRUSUS

Využijte našeho ubytování. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Prager

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme cenově výhodně ubytování s vanou. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Pěkné prostředí našich karavanů vás přesvědčí k jejich pronájmu na dovolenou u vody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku