Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cukrárna Stella Caffeterie

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Příjemné prostředí naší kavárny dotváří řada doplňků. Ochutnejte naši výbornou kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fischer Café

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Nápoje naší kavárny jsou nejlepší v okolí. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Atrium

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou výrobků pro každou příležitost. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Scandalcafe

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. Rádi Vám připravíme chutné nápoje. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Snažíme se o zajištění příjemného prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kaskáda Cafe Ice

Zabýváme se provozem kavárny. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Naše kvalita je 100%. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. Nabízíme bohatý výběr nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna - klub Escape

Zaměřujeme se na provozování kavárny. Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. K zaplacení můžete použít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sylvie Veverková

Zaměřujeme se na provozování kavárny. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. Nabízíme spoustu výborných nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna NARA

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Wifi připojení máte u nás vždy k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Galerie Chiméra

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. Víno u nás podávené umocní zážitky z vaší návštěvy naší kavárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kollert Business Age

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle. Prodáváme různé druhy občerstvení. Snažíme se o zajištění příjemného prostředí. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Specializujeme se na všechny druhy kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku