Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café Lemon

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Canapé

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bílý orel

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme kvalitní občerstvení. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně. Káva u nás vám zpříjemní den..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Chef - kavárna

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Ochutnejte dorty z naší kavárny. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Bílý Koníček

Provozování kavárny je pro nás zábava. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá kává, podávaná v naší kavárně, vás překvapí zajímavou vůní. Ručíme za 100% kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand café Praha

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochutnejte dorty z naší kavárny. Chlebíčky od nás jsou vhodné pro každou příležitost. K zaplacení můžete použít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Avanti

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Občerstvení naší kavárny je to nejlepší v okolí. Postaráme se o příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna galerie Mimoto

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shakespeare & synové, s.r.o.

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Prodáváme sortiment občerstvení. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Prodáváme kvalitní nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mistic-Café, s.r.o.

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku