Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Abyss café

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonie Café

Jsme odborníci na provozování kavárny. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Náš dort je umělecké dílo. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. V naší kavárně Vám ke kávě nabídneme i zákusek. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Rodos

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Mania

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe bar Platýz

Zabýváme se provozováním kavárny. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Naše kavárna prodává i originální poháry. Námi podáváné jídlo je inspirativní i pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Bonjour - kavárna

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. Naším krédem je vysoká kvalita. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Ochutnejte nápoje v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AtlasCafé - kavárna

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Ručíme za 100% kvalitu. Naše kavárna se vyznačuje velkou ochotou při přijímání speciálních objednávek. Naše káva vám připraví skvělé chvíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Mania

Provozování kavárny je pro nás zábava. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Naše káva je bezkonkurenční. Dojem z našeho menu zpestřuje zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Nome Caffe, s.r.o.

Zajistíme Vám provozování kavárny. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Příjemný den vám zpestří káva u nás. V naší kavárně nabízíme i koktejly. Naše nekuřácká kavárna je k vám dispozici. Naši someliéři vám doporučí správné víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jirsák-arabská jídla

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Naše kavárna je jedničkou na trhu v prodeji teplých nápojů. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Kromě kávy Vám nabídneme i víno. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku