Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Baretta Café

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Rozvoz našeho sortimentu provádíme efektivně. V naší pizzerii se budete cítit jako v Itálii. V naší kavárně přijímáme stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Mlejnek

Provozování kavárny je naše hobby. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Naše kavárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. Příjemný den vám zpestří káva u nás. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. K úhradě konzumace můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Bertramka

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Káva u nás vám zpříjemní den. Naše zmrzlina láká k posezení. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně. Vaše chutě uspokojí krásné ovocné poháry. V naší kavárně přijímáme stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Noe - kavárna

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Požadavek na příjemné prostředí splňujeme ve všech ohledech. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Ochutnejte naše chutné nápoje. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Naše káva je bezkonkurenční..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Bogner

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Melvin - kavárna

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V naší kavárně si můžete posedět v příjemném prostředí. V nabídce naší kavárny najdete výtečné nápoje. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Naše kává vás osloví skvělou chutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Iluze

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. Nabízíme bohatý výběr nápojů. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Prodáváme sortiment občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Zanzibar

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních výrobků. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. U nás počítejte s vysokou kvalitou, K platbě u nás můžete použít i stravenky. Jsme kavárna, která Vám nabídne i různá jídla. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili. V naší kavárně se můžete posadit do nekuřácké zóny. Naše koktejly vám připomenou krásné chvíle, které jste u nás strávili. Naše kavárna prodává i chlebíčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

První Holešovická kavárna

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše kavárna prodává i chlebíčky. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafírna u svatého Omara

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. Zajišťujeme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku