Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cafe Satori

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffé - Pizzerie Letná

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Prodáváme kvalitní nápoje. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Nabízíme i míchané nápoje. Pro všechny fanoušky nabízíme sportovní přenosy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Emporio

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Ochutnejte naši výbornou kávu. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. Poháry naší kavárny Vám opravdu zachutnají. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Level - kavárna

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Zmrzlina od nás patří na každý stůl. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. Wifi připojení máte u nás vždy k dispozici. Nabízíme i míchané nápoje. Naše menu doplňuje také zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Globe

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Příjemné prostředí zlepší vaši náladu. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Z naší pestré nabídky chutných nápojů si jistě vyberete. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Na kávě si u nás jistě pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Jericho - kavárna

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Chlebíčky od nás příjemně překvapí. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Mokka

Provozujeme úžasnou kavárnu. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euforie

Zaměřujeme se na provoz kavárny. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Romana Tuháčková - O&G

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. Prodáváme tu nejlepší kvalitní černou kávu. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pitomá kavárna

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou výrobků pro každou příležitost. V naší kavárně si můžete objednat výtečné nápoje. Kvalita naší kávy uspokojení i ty nejnáročnější zákazníky. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku