Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AmRest Coffee, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bamboo

Naší činností je provozování kavárny. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem. Vynikající chuť a trvanlivost charakterizuje naše pečivo. V naší kavárně je možné platit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Ledebour - kavárna

Jsme odborníci na provozování kavárny. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Připravujeme chutné nápoje dle požadavků zákazníka. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Jídlo na váš stůl je mistrovským dílem našich odborníků. Naše kavárna je tím správným místem pro Vaši společenskou akci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Brouček

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování kavárny. Jsme kavárna, která se specializuje na prodávání teplých nápojů. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu. Naše menu zpestřuje zákusek. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Break Cafe - Bar

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše káva je bezkonkurenční. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ebel Coffee

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše prostředí je příjemné. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe U Alfonse

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Neváhejte ochutnat naše výborné nápoje. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Emotan

Jsme specialisté na provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Columbia

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Neváhejte ochutnat naše výborné nápoje. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Jsme kavárna, která prodává kávu o té nejvyšší kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Deco

Naše služby v oblasti provozování kavárny Vám jsou k dispozici. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku