Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Caffe Belcredi

Naše služby v oblasti provozování kavárny Vám jsou k dispozici. Prodáváme kvalitní nápoje. Dort od nás udělá radost všem. U nás si můžete dát i zmrzlinu. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. V naší kavárně si můžete pochutnat i na koktejlech. Náš skvělý ovocný pohár naplní vaše představy. Naše menu zpestřuje zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Portheimka

Zabýváme se provozem kavárny. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnejte naši výbornou kávu. Naše menu zpestřuje zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U Mostecké věže

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Káva u nás vám zpříjemní den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Therapy

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. V naší kavárně přijímáme stravenky. Jídlo je u nás připraveno podle moderních receptur. Naše rakvička vám připraví skvělý chuťový zážitek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffe Bar Bolzano - kavárna

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Zabýváme se nabídkou občerstvení. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Jsme kavárna s velice ochotnými zaměstnanci. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Obecní dům

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. Jídlo na váš stůl je mistrovským dílem našich odborníků. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celebrity Cafe

Zabýváme se provozováním kavárny. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Káva u nás vám zpříjemní den. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. Naše zahrádka vám nabízí inspirativní prostředí . V naší kavárně nabízíme i jídlo. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafárna Na kus řeči

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. S naší kvalitou budete spokojeni. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Prostora, s.r.o.

Provozujeme úžasnou kavárnu. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Zajišťujeme příjemné prostředí. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sea Caffé, s.r.o.

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Naše prostředí je příjemné. Zmrzlina od nás patří na každý stůl.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku