Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café Imperial

Provozujeme krásnou kavárnu. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla. Vynikající chuť a trvanlivost charakterizuje naše pečivo. Víno u nás nabízí profesionálové v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Touster

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Na Šumavě

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. O víno se u nás starají nejlepší someliéři. U nás lze použít k úhradě vaší útraty také stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Duha - Integrace s mentálním postižením

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. Chlebíčky od nás jsou vhodné pro každou příležitost. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Pavel Mls

Naše firma provozuje síť kaváren. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Příjemné prostředí zlepší vaši náladu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RENO UPM, v.o.s.

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Ručíme za 100% kvalitu. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Požadavek na příjemné prostředí splňujeme ve všech ohledech. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gustoteria

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Naše kává vás osloví skvělou chutí. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. K zaplacení můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café del Sole, s.r.o.

Provozování kavárny je naší hlavní činností. V naší kavárně si můžete posedět v příjemném prostředí. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Dort od nás vás mile překvapí. Chlebíčky od nás jsou vhodné pro každou příležitost. K zaplacení můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dejvická divadelní kavárna

Provozujeme úžasnou kavárnu. Ochutnejte naše chutné nápoje. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Ručíme za 100% kvalitu. U nás na vás čeká příjemné porostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Jericho, s.r.o.

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Naše kavárna peče dorty na objednávku. Káva u nás je skvělým zážitkem. Kromě kávy Vám nabídneme i víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku