Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pták Loskuták

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Postaráme se o příjemné prostředí. Naše kavárna nabízí různá jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Merkur

Zabýváme se provozováním kavárny. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Naše zahrádka vám nabízí inspirativní prostředí . Jídlo je u nás připraveno podle moderních receptur..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafírna Srk@Mlask Internet

Naše firma provozuje síť kaváren. Naše kavárna je jedničkou na trhu v prodeji teplých nápojů. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Días y Noches

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Káva u nás je skvělým zážitkem. Pro slavností příležitosti se hodí chebíčky od nás. V naší kavárně je možné platit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandr Kohák

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Zaměřujeme se hlavně na kvalitu. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mlsná žirafa spol., s.r.o.

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme čerstvou kávu. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Naše kavárna prodává i koktejly. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffe Uno 1

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše kvalita je 100%. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Naše prostředí je příjemné. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Morris café

Provozování kavárny je naše hobby. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše kavárna prodává i kvalitní víno. Vybrané suroviny jsou základem pro námi podávané jídla. Osvěžte se u nás ledovou kávou, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Praha

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Naším krédem je vysoká kvalita. Naše káva je bezkonkurenční. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. V naší kavárně můžete ochutnat i různé druhy pečiva..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MILLEME, s.r.o.

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Díky našim repceptům má pečivo dlouhou trvanlivost. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku