Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Link Ventures, s.r.o.

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Messina caffé - bar

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí. Nabízíme i míchané nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coco Loco Cafe

Naše firma provozuje kavárnu. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Ochutnejte naše chutné nápoje. Naše jídlo ocení nejen znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Řeřichová

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Ručíme za 100% kvalitu. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Pro vaše setkání slouží naše bezbariérová kavárna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mlsná žirafa spol., s.r.o.

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme čerstvou kávu. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Naše kavárna prodává i koktejly. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffe Uno 1

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše kvalita je 100%. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Naše prostředí je příjemné. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Morris café

Provozování kavárny je naše hobby. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše kavárna prodává i kvalitní víno. Vybrané suroviny jsou základem pro námi podávané jídla. Osvěžte se u nás ledovou kávou, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Praha

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Naším krédem je vysoká kvalita. Naše káva je bezkonkurenční. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. V naší kavárně můžete ochutnat i různé druhy pečiva..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MILLEME, s.r.o.

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Díky našim repceptům má pečivo dlouhou trvanlivost. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna 22

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. U kávy můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. K našemu menu nabízíme zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku