Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Premiera

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní nápoje. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. Naše zmrzlina je slavná v širokém okolí. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Marek Berdych

Naše firma provozuje tu nejlepší kavárnu v okolí. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Al Cafetero

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní nápoje. Naše káva je bezkonkurenční. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHOCO LOCO café

Provozování kavárny je pro nás zábava. Na kávě si u nás jistě pochutnáte. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. U nás najdete wifi připojení. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Literární kavárna H+H

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Ochutnejte naše chutné nápoje. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Naše kvalita je 100%. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pastacaffé Tonino Lamborghini

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Prodáváme sortiment občerstvení. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Nabízíme čerstvou kávu. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Astacus, s.r.o.

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Naším krédem je vysoká kvalita. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starbucks Coffee

Snažíme se našim zákazníkům při provozování kavárny nabídnout to nejlepší. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Vychutnejte si dort v naší kavárně. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Pečivo od nás vydrží dlouho čerstvé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Coffee Factory

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Dort od nás udělá radost všem. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. K našim službám patří wifi připojení. K našemu menu nabízíme zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Čtyřlístek

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku