Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Caffé Vescovi

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních výrobků. U nás na vás čeká příjemné porostředí. V naší kavárně najdete i dětský koutek. Wifi připojení je v základním balíčku naší nabídky. Naše nekuřácká kavárna nabízí zajímavé prostředí s moderním vybavením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Liberty

Naše firma provozuje síť kaváren. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Připravíme Vám chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. Ochutnejte naši výbornou kávu. Zmrzlina od nás patří na každý stůl. Naše kavárna prodává i kvalitní víno. Naše ovocné poháry jsou také estetickým zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starbucks Coffee

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše kavárna nabízí různé dorty. Na kávě si u nás jistě pochutnáte. Kromě kávy prodáváme i pečivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CP1 Café

Naše firma provozuje síť kaváren. Ochutnejte naše chutné nápoje. Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Jsme kavárna s velice ochotnými zaměstnanci. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Naše kavárna je zcela nekuřácká..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Via Musica

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí klidné prostředí při každé vaší návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Centrum Interiér de l´Art

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou zboží. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Naše káva vám připraví skvělé chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna GreenLine Café

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Ochutnejte naše chutné nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Vyznačujeme se tím, že naše kavárna je nekuřácká. Pro naše pečivo je charakteristické množství zajímavých chutí. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Koala Café

Naše firma provozuje kavárnu. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí své prostory k vašim schůzkám. Pečivo od nás vydrží dlouho čerstvé. Nabízené menu zakončí zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Jakoubek - Fresh roasted coffee

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Příjemný den vám zpestří káva u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Oliveira

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. Jsme nekuřáckou kavárnou, protože nám záleží na Vašem zdraví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku