Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Paleta

Naše firma provozuje kavárnu. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bio Zahrada

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování kavárny. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete. Pokud si chcete pochutnat, přijďte na jídlo k nám. Pro naše pečivo je charakteristické množství zajímavých chutí. Naše cukrárna vyrábí dorty z nejlepších surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ryvol Café

Snažíme se našim zákazníkům při provozování kavárny nabídnout to nejlepší. Ochutnejte nápoje v naší kavárně. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky. Vaše stravenky lze použít k placení i u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poetická kavárna Obratník

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou zboží. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. V nabídce naší kavárny najdete i chutné koktejly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Slávia

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou zboží. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Prodáváme tu nejlepší kvalitní černou kávu. Káva u nás vám zpříjemní den. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Le Café Colonial

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Víno doporučené naším číšníkem skvěle doplní výběr menu při vaší návštěvě u nás. Naše kavárna nabízí různá jídla. K úhradě vaší útraty můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna mamacoffee, s.r.o.

Provozování kavárny je naše hobby. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Ochutnejte naši výbornou kávu. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. Vyznačujeme se tím, že naše kavárna je nekuřácká. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coffee Fellows, s.r.o.

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Wifi připojením jsou vybaveny prostory, které jsou vám, zákazníkům určené. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Myslivečková

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Kvalita naší kávy uspokojení i ty nejnáročnější zákazníky. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Postaráme se o příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café a knihkupectví Fra

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše káva je bezkonkurenční. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku