Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Divadelní kavárna

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní nápoje. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fantazie

Naší činností je provozování kavárny. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Nabízíme bohatý výběr nápojů. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Dobrá trafika

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. U nás můžete posedět v příjemném prostředí. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Nanocafé

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Ručíme za špičkovou kvalitu. Chlebíčky od nás jsou vhodné pro každou příležitost. K úhradě vaší útraty můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Segafredo Espresso

Provozování kavárny je naše hobby. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Nabízíme kvalitní občerstvení. Naše káva je bezkonkurenční..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Šilhavý - Café Érra

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna se specializuje na výborné nápoje. Naším krédem je vysoká kvalita. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Naše menu doplňuje také zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solar - Café

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Trojský zámek

Provozování kavárny je naší hlavní činností. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Chlebíčky od nás příjemně překvapí. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Rodovský

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům U Zlatého prstenu

Snažíme se našim zákazníkům při provozování kavárny nabídnout to nejlepší. Rádi Vám připravíme chutné nápoje. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Požadavek na příjemné prostředí splňujeme ve všech ohledech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku