Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Prádelna café

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Naše zmrzlina vás svou chutí přenese do snů. Wifi připojení máte u nás vždy k dispozici. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tichá kavárna

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Jsme kavárna s velice ochotnými zaměstnanci. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. Vyzkoušejte dorty z naší kavárny. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Pod Lipami

Provozování kavárny je pro nás zábava. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše káva má i netradiční chutě. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory. Zákusek zakončuje nabízené menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baribal café

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Naše kavárna je jedničkou na trhu v prodeji teplých nápojů. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. U nás naleznete občerstvení různého druhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffe Belcredi

Naše služby v oblasti provozování kavárny Vám jsou k dispozici. Prodáváme kvalitní nápoje. Dort od nás udělá radost všem. U nás si můžete dát i zmrzlinu. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. V naší kavárně si můžete pochutnat i na koktejlech. Náš skvělý ovocný pohár naplní vaše představy. Naše menu zpestřuje zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Portheimka

Zabýváme se provozem kavárny. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnejte naši výbornou kávu. Naše menu zpestřuje zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U Mostecké věže

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Káva u nás vám zpříjemní den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Therapy

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. V naší kavárně přijímáme stravenky. Jídlo je u nás připraveno podle moderních receptur. Naše rakvička vám připraví skvělý chuťový zážitek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffe Bar Bolzano - kavárna

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Zabýváme se nabídkou občerstvení. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Jsme kavárna s velice ochotnými zaměstnanci. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku