Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

q café

Naše firma provozuje kavárnu. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou zboží. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GASTRO-GALLO, s.r.o.

Zabýváme se provozem kavárny. Ochutnejte naše chutné nápoje. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Nabízíme kvalitní občerstvení. Naše koktejly jsou plné zajímavých chutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Paříž

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše zmrzlina je slavná v širokém okolí. Naše kavárna nabízí kromě čajů i víno. Naše pečivo charakterizuje vynikající chuť. Pohár plný ovoce doplňuje dojem z vaší návštěvy. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cheecup, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Nabízíme čerstvou kávu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. V naší cukrárně Vám bude chutnat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Lemon

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Canapé

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bílý orel

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme kvalitní občerstvení. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně. Káva u nás vám zpříjemní den..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Chef - kavárna

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Ochutnejte dorty z naší kavárny. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Bílý Koníček

Provozování kavárny je pro nás zábava. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá kává, podávaná v naší kavárně, vás překvapí zajímavou vůní. Ručíme za 100% kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku