Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Filicori Zecchini

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U Piráta Jacka

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Dětský koutek je součástí našeho podniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CrossCafe

Naší činností je provozování kavárny. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Jsme kavárna s velice ochotnými zaměstnanci. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Náš dětský koutek je dobře zabezpečený. V naší nabídce je také nekuřácká kavárna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pátá meta

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Snažíme se o zajištění příjemného prostředí. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. U nás ochutnáte skvělé víno. Nabízíme i míchané nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Niveau

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Zmrzlina od nás je tou nejlepší odměnou. Využijte wifi připojení v naší kavárně. Kromě kávy Vám nabídneme i víno. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Abyss café

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonie Café

Jsme odborníci na provozování kavárny. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Náš dort je umělecké dílo. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. V naší kavárně Vám ke kávě nabídneme i zákusek. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Rodos

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Mania

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe bar Platýz

Zabýváme se provozováním kavárny. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Naše kavárna prodává i originální poháry. Námi podáváné jídlo je inspirativní i pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku