Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cafe Bogner

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Melvin - kavárna

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V naší kavárně si můžete posedět v příjemném prostředí. V nabídce naší kavárny najdete výtečné nápoje. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Naše kává vás osloví skvělou chutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Iluze

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. Nabízíme bohatý výběr nápojů. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Prodáváme sortiment občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Zanzibar

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních výrobků. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. U nás počítejte s vysokou kvalitou, K platbě u nás můžete použít i stravenky. Jsme kavárna, která Vám nabídne i různá jídla. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili. V naší kavárně se můžete posadit do nekuřácké zóny. Naše koktejly vám připomenou krásné chvíle, které jste u nás strávili. Naše kavárna prodává i chlebíčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

První Holešovická kavárna

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše kavárna prodává i chlebíčky. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafírna u svatého Omara

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. Zajišťujeme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karma Caffé-kavárna

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Zajišťujeme příjemné prostředí. Z naší pestré nabídky chutných nápojů si jistě vyberete. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojtěch Tříska - Break café bar

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. U nás je víno plné skvělých chutí. Krásné prostředí umocní dojem, který vám dá podávané jídlo. K platbě u nás můžete použít i stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Pavilon

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Prodáváme kvalitní nápoje. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coffee - Cabana, s.r.o.

Zabýváme se provozem kavárny. Ochutnejte naše chutné nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku