Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café Via Musica

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí klidné prostředí při každé vaší návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Centrum Interiér de l´Art

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou zboží. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Naše káva vám připraví skvělé chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna GreenLine Café

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Ochutnejte naše chutné nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Vyznačujeme se tím, že naše kavárna je nekuřácká. Pro naše pečivo je charakteristické množství zajímavých chutí. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Koala Café

Naše firma provozuje kavárnu. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí své prostory k vašim schůzkám. Pečivo od nás vydrží dlouho čerstvé. Nabízené menu zakončí zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Jakoubek - Fresh roasted coffee

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Příjemný den vám zpestří káva u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Oliveira

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Naše kavárna prodává teplé i studené nápoje. Jsme nekuřáckou kavárnou, protože nám záleží na Vašem zdraví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Melodie

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Příjemný den vám zpestří káva u nás. V naší kavárně nabízíme i jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Zanzibar II

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování kavárny. Nabízíme bohatý výběr nápojů. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Rožmberský palác - kavárna

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. V naší kavárně je možné platit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Oktáva

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku