Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alef Café

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. V nabídce naší kavárny najdete výtečné nápoje. Na kávě si u nás jistě pochutnáte. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modřanský biograf, s.r.o.

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Zaměřujeme se hlavně na kvalitu. V nabídce naší kavárny najdete výtečné nápoje. Nabízíme čerstvou kávu. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motor Café

Zabýváme se provozem kavárny. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Naše zmrzlina je slavná v širokém okolí. V nabídce naší kavárny najdete i poháry. Zákusek tvoří součást námi nabízeného menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

wine bar KOSÍK coffee bar

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Naše kavárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Kromě kávy Vám nabídneme i víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AmRest Coffee, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Chlebíčky od nás zpestří váš stůl. U nás za kávu můžete zaplatit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bamboo

Naší činností je provozování kavárny. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem. Vynikající chuť a trvanlivost charakterizuje naše pečivo. V naší kavárně je možné platit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Ledebour - kavárna

Jsme odborníci na provozování kavárny. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Připravujeme chutné nápoje dle požadavků zákazníka. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Jídlo na váš stůl je mistrovským dílem našich odborníků. Naše kavárna je tím správným místem pro Vaši společenskou akci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Brouček

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování kavárny. Jsme kavárna, která se specializuje na prodávání teplých nápojů. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu. Naše menu zpestřuje zákusek. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Break Cafe - Bar

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše káva je bezkonkurenční. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku