Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café Dvořák

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. Jsme kavárna, která se specializuje na prodávání teplých nápojů. Naše kavárna nabízí různá jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Broadway, s.r.o.

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Ručíme za 100% kvalitu. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. U nás výborná zmrzlina zakončí vaše posezení. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně. U nás lze použít k úhradě vaší útraty také stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café u Fílů

Zabýváme se provozem kavárny. Ručíme za kvalitu. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U sv. Vojtěcha

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování kavárny. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Vaše stravenky lze použít k placení i u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Metropole

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Naše kvalita je 100%. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fruitisimo Café

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Prodáváme různé druhy občerstvení. Jsme kavárna s velice ochotnými zaměstnanci. Nabízíme čerstvou kávu. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafé Jana

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. V naší kavárně přijímáme stravenky. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou. Jídlo je u nás připraveno podle moderních receptur. Poháry naší kavárny Vám opravdu zachutnají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinice

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Svým zákazníkům nabízíme kvalitní nápoje. Prodáváme různé druhy občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Palírna

Provozování kavárny nás naplňuje. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Zajišťujeme příjemné prostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna a knihkupectví Blatouch

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. V naší kavárně si můžete objednat výtečné nápoje. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku