Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Caffé Per Lei

Provozování kavárny je pro nás zábava. Na naší čerstvé kávě si pochutnáte. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Zajišťujeme příjemné prostředí. Káva u nás vám zpříjemní den..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffé V.I.P., s.r.o.

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. Občerstvení naší kavárny je to nejlepší v okolí. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Jsme kavárna, která prodává kávu o té nejvyšší kvalitě. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Kumbal

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Občerstvení naší kavárny je to nejlepší v okolí. Dojem z našeho menu zpestřuje zákusek. Jsme kavárna, která Vám nabídne i různá jídla. U nás je víno plné skvělých chutí. U nás najdete wifi připojení. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Zmrzlina u nás vám bude chutnat každý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Poet

Zaměřujeme se na služby v oblasti provozování kavárny. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. V naší kavárně si můžete objednat skvělé nápoje. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Naše káva má i netradiční chutě. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. Jídlo na váš stůl je mistrovským dílem našich odborníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café bar

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení. Příjemné prostředí naší kavárny dotváří řada doplňků. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BRESTO, s.r.o.

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Příjemné prostředí u nás je jedním z důvodů k vaší návštěvě. Naše káva je bezkonkurenční. Naše kavárna prodává i chlebíčky. V naší kavárně Vám poradíme i s výběrem a ochutnávkou vína. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Imperial

Provozujeme krásnou kavárnu. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Stravenky můžete použít k úhradě i u nás. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla. Vynikající chuť a trvanlivost charakterizuje naše pečivo. Víno u nás nabízí profesionálové v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Touster

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Na Šumavě

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. O víno se u nás starají nejlepší someliéři. U nás lze použít k úhradě vaší útraty také stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Duha - Integrace s mentálním postižením

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. Chlebíčky od nás jsou vhodné pro každou příležitost. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku