Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ARIETA, s.r.o.

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Naše kavárna se specializuje na výborné nápoje. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Dětský koutek je neoddělitelná součást našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Využijte wifi připojení v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Na půl cesty

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochutnejte naše chutné nápoje. S naší kvalitou budete spokojeni. Zajišťujeme příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Dante

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Příjemný pobyt zajistí ochota našeho personálu. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. Čerstvá kává, podávaná v naší kavárně, vás překvapí zajímavou vůní. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Creperie

Zaměřujeme se na provozování kavárny. Prodáváme různé druhy občerstvení. K úhradě konzumace můžete použít stravenky. Můžete u nás ochutnat i poháry. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí své prostory k vašim schůzkám. U nás se můžete u kávy připojit i na wifi. Naše kavárna nabízí i chlebíčky. Vychutnejte si svou kávu, zatímco si Vaše děti budou hrát v dětském koutku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cappuccino cafe

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. K našim službám patří wifi připojení. Naše cukrárna vyrábí dorty z nejlepších surovin. Zákusek zakončuje nabízené menu. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Café

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Pokud si chcete pochutnat, přijďte na jídlo k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Grosmann - kavárna

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Ochutnejte naše chutné nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Prodáváme sortiment občerstvení. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna bon Cafe

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami. Naše kavárna nabízí různé druhy zákusků. Jídlo u nás je skutečným kulinářským zážitkem. Naše kavárna prodává i originální poháry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Rubeška

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Nutricare, s.r.o.

Provozování kavárny je naší náplní. Ručíme za 100% kvalitu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Naše káva je bezkonkurenční. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. Jsme kavárna, která Vám nabídne i různá jídla. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku