Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Club Café Šárečka

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Dort od nás vás mile překvapí. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna NARA

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Wifi připojení máte u nás vždy k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Galerie Chiméra

Provozujeme kavárnu s velkou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. Víno u nás podávené umocní zážitky z vaší návštěvy naší kavárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kollert Business Age

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle. Prodáváme různé druhy občerstvení. Snažíme se o zajištění příjemného prostředí. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Specializujeme se na všechny druhy kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Vltava

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Velryba

Naše firma provozuje tu nejlepší kavárnu v okolí. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Nabízíme kvalitní občerstvení. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Vaše stravenky lze použít k placení i u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caféidoskop

Naše firma provozuje kavárnu. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Naše zahrádka vám nabízí inspirativní prostředí . Naše kavárna má pro Vás i wifi připojení. Jídlo u nás je skutečným kulinářským zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sedona Café

Provozujeme krásnou kavárnu. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. Chlebíčky připravujeme z vybraných surovin. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. V naší kavárně si pochutnáte i na vynikajícím jídle. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna 3+1

Zajistíme Vám provozování kavárny. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Ochutnejte naši výbornou kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kaaba Café

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Nabízíme čerstvou kávu. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Naše kavárna nabízí i různé nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku