Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ethiopia Café

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Nabízíme několik druhů čerstvé kávy. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. K úhradě vaší útraty můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Management, s.r.o.

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Ochutnejte naši výbornou kávu. Dejte si v naší kavárně i zmrzlinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pitomá kavárna

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nápoje naší kavárny jsou nejlepší v okolí. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Specializujeme se na všechny druhy kávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Arco

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Naše kavárna se vyznačuje velkou ochotou při přijímání speciálních objednávek. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Naše cukrárna vyrábí dorty z nejlepších surovin. V naší kavárně nabízíme i jídlo. K zaplacení můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Krakatit

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Prodáváme různé druhy občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Locál café & bar

Zaměřujeme se na provoz kavárny. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili. Nabízíme i míchané nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ethno - Cafe Bar, s.r.o.

Provozování kavárny je naše hobby. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Kopecký

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Prodáváme různé druhy občerstvení. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. U nás můžete posedět v příjemném prostředí. Obsluha naší kavárny je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Papa George, s.r.o.

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starbucks Coffee

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Ochutnejte naše chutné nápoje. Postaráme se o příjemné prostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Pečivo od nás vydrží dlouho čerstvé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku