Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Starbucks Coffee

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Ochutnejte naše chutné nápoje. Postaráme se o příjemné prostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Pečivo od nás vydrží dlouho čerstvé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drahomíra Jurisová

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Jsme kavárna, která prodává kávu o té nejvyšší kvalitě. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Bar Hoppallaaa

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Připravíme Vám chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Antik City

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leica Gallery Café

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Naše káva je bezkonkurenční. Využijte wifi připojení v naší kavárně. Naše nekuřácká kavárna je k vám dispozici. Dojem z našeho menu zpestřuje zákusek. Osvěžte se u nás ledovou kávou, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Zákusek zakončuje nabízené menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café bar H&L

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. V naší kavárně si můžete objednat výtečné nápoje. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí. Příjemné prostředí zlepší vaši náladu. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Arkadia s.r.o.

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Naše kává vás osloví skvělou chutí. V naší kavárně si můžete posedět i na zahrádce. Vyznačujeme se tím, že naše kavárna je nekuřácká..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAVÁRNA ČAS, s.r.o.

Zaměřujeme se na provoz kavárny. V nabídce naší kavárny najdete výtečné nápoje. Příjemné prostředí naší kavárny dotváří řada doplňků. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. V naší kavárně si svou chvilku můžete vychutnat i na zahrádce. U kávy můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. V naší kavárně Vám ke kávě nabídneme i zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koala Café, s.r.o.

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Dětský koutek je vybaven moderními hracími prvky. U nás najdete wifi připojení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku