Nepřehlédněte

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Caffe Uno 1

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše kvalita je 100%. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Naše prostředí je příjemné. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Morris café

Provozování kavárny je naše hobby. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše kavárna prodává i kvalitní víno. Vybrané suroviny jsou základem pro námi podávané jídla. Osvěžte se u nás ledovou kávou, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Praha

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Naším krédem je vysoká kvalita. Naše káva je bezkonkurenční. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. V naší kavárně můžete ochutnat i různé druhy pečiva..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MILLEME, s.r.o.

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Díky našim repceptům má pečivo dlouhou trvanlivost. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna 22

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Naše káva vám určitě bude skvěle chutnat. Zahrádka naší kavárny Vám je k dispozici. U kávy můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. K našemu menu nabízíme zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Tobruk

Zaměřujeme se na provozování kavárny. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. Káva u nás je skvělým zážitkem. U kávy můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. Jídlo u nás je skutečným kulinářským zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gaviota Cafe lounge

Zajistíme Vám provozování kavárny. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše kavárna zaměstnává jen ochotnou obsluhu. Dbáme na kvalitně připravenou kávu dle tradičních způsobů výroby. Požadavek na příjemné prostředí splňujeme ve všech ohledech. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše kavárna je zcela nekuřácká..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna ČO-XO

Jsme odborníci na provozování kavárny. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Podáváme kvalitní čerstvou kávu. Káva u nás vám zpříjemní den..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAFE LUCERNA

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Ochota našich pracovníků vás uspokojí. Prodáváme různé druhy občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vypálené koťátko

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší kavárně najdete i dětský koutek. V letních měsících pro Vás má naše kavárna k dispozici i zahrádku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku