Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Obecní dům

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou zboží. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. Jídlo na váš stůl je mistrovským dílem našich odborníků. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celebrity Cafe

Zabýváme se provozováním kavárny. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Káva u nás vám zpříjemní den. Kromě sladkých zákusků nabízí naše kavárna i chlebíčky. Naše zahrádka vám nabízí inspirativní prostředí . V naší kavárně nabízíme i jídlo. K zaplacení vaší útraty lze u nás použít stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafárna Na kus řeči

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. S naší kvalitou budete spokojeni. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Naše zahrádka vám umožní prožít příjemné chvíle při ochutnávce našeho sortimentu. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Prostora, s.r.o.

Provozujeme úžasnou kavárnu. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Zajišťujeme příjemné prostředí. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sea Caffé, s.r.o.

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Naše prostředí je příjemné. Zmrzlina od nás patří na každý stůl.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Link Ventures, s.r.o.

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. V naší nabídce naleznete sortiment kvalitní černé kávy. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Messina caffé - bar

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí. Nabízíme i míchané nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coco Loco Cafe

Naše firma provozuje kavárnu. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Ochutnejte naše chutné nápoje. Naše jídlo ocení nejen znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Řeřichová

Zaměřujeme se na provoz kavárny. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Ručíme za 100% kvalitu. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. Pro vaše setkání slouží naše bezbariérová kavárna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mlsná žirafa spol., s.r.o.

Jsme specialisté na odbornou pomoc při provozování kavárny. Nabízíme čerstvou kávu. Jsme kavárna, která nabízí výborné občerstvení. Naše kavárna prodává i koktejly. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku