Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café Café

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Jsme kavárna s vysokou kvalitou prodávaných potravin. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Pokud si chcete pochutnat, přijďte na jídlo k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Grosmann - kavárna

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Ochutnejte naše chutné nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Prodáváme sortiment občerstvení. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna bon Cafe

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. V naší kavárně si můžete objednat sladké i slané občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami. Naše kavárna nabízí různé druhy zákusků. Jídlo u nás je skutečným kulinářským zážitkem. Naše kavárna prodává i originální poháry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Rubeška

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Nutricare, s.r.o.

Provozování kavárny je naší náplní. Ručíme za 100% kvalitu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Naše káva je bezkonkurenční. Chlebíčky od nás jsou denně čerstvé. Jsme kavárna, která Vám nabídne i různá jídla. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jirsák-arabská jídla

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. V naší kavárně si můžete posedět v příjemném prostředí. Víno u nás podávené umocní zážitky z vaší návštěvy naší kavárny. Naše jídlo ocení nejen znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kruťa - Maxim G

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. Rádi Vám připravíme chutné nápoje. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru. Nabízené menu zakončí zákusek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yessi Café, s.r.o.

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Prodáváme kvalitní nápoje. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. Ručíme za špičkovou kvalitu. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Pokud u sebe nemáte hotovost, můžete u nás k placení využít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CAFE VYŠEHRAD

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Nabízíme čerstvou kávu. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caffé Ristorante Italia

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. V naší kavárně si můžete objednat výtečné nápoje. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku