Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Potrvá

Zabýváme se provozem kavárny. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Zajišťujeme pěkné a příjemné prostředí. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Provozujeme kavárnu, kde se budete cítit skvěle a komfortně. Občerstvení naší kavárny je to nejlepší v okolí. V naší kavárně si můžete objednat výtečné nápoje. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Nabízené menu zakončí zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kafe U zelených kamen

Jsme odborníci na provozování kavárny. Dort od nás vás mile překvapí. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem. Naše kavárna nabízí různá jídla. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kávovarna

Naší činností je provozování kavárny. S naší kvalitou budete spokojeni. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Kromě sladkého občerstvení najdete v naší kavárně i chlebíčky. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Naše kavárna prodává i kvalitní víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OFFICE Café, s.r.o.

Naší činností je provozování kavárny. Naše kavárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Vyznačujeme se tím, že naše kavárna je nekuřácká.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Jaroslava Kuzmanovová

Jsme specialisté na provozování kavárny. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Nabízíme bohatý výběr nápojů. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Naše čerstvá káva vám poskytne nezapomenutelný zážitek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café 22 Creperie

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Neváhejte si vybrat z naší bohaté nabídky chutných nápojů. K úhradě konzumace můžete použít stravenky. Jídlo je u nás připravováno mistry oboru. Naši návštěvníci oceňují širokou nabídku pohárů podávaných v naší kavárně. Naše kavárna nabízí kromě čajů i víno. Koktejly si můžete dát i v naší kavárně. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe U černého beránka

Provozování kavárny nás naplňuje. Prodáváme různé druhy občerstvení. Příjemné prostředí vás přivítá již při vstupu k nám. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café-bar Churchill

Provozujeme úžasnou kavárnu. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Kvalitou sortimentu naší kavárny vás chceme přesvědčit k návštěvě. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ignis Club

Snažíme se našim zákazníkům při provozování kavárny nabídnout to nejlepší. V naší kavárně si můžete objednat skvělé nápoje. Nabízíme několik druhů čerstvé kávy. Nabízíme spoustu výborného občerstvení. Můžete se spolehnout na naši kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku