Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café Amandine, s.r.o.

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Využijte wifi připojení v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Notabene

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Na kávě si u nás jistě pochutnáte. V naší kavárně si můžete pochutnat i na zmrzlině. Kromě kávy Vám nabídneme i víno. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradní Kavárna

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Naše prostředí je příjemné. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Nabízíme výborné koláčky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Revenir

Jsme specialisté na provozování kavárny. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Naši someliéři vám doporučí správné víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna NoD

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Bílá labuť

Provozování kavárny nás naplňuje. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Zmrzlina doplňuje náš sortiment sladkostí. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše nekuřácká kavárna má příjemné prostředí vytvořené mnoha doplňky dle nejmodernějších trendů. Můžete u nás ochutnat i poháry. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baretta Café

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Rozvoz našeho sortimentu provádíme efektivně. V naší pizzerii se budete cítit jako v Itálii. V naší kavárně přijímáme stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Mlejnek

Provozování kavárny je naše hobby. Přijďte si vybrat z našich výborných nápojů. Naše kavárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. Příjemný den vám zpestří káva u nás. V naší kavárně si můžete pochutnat i na chlebíčcích. K úhradě konzumace můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Bertramka

Do kavárny, kterou provozujeme, se budete vždy rádi vracet. Naše kavárna se specializuje na sladké občerstvení. Káva u nás vám zpříjemní den. Naše zmrzlina láká k posezení. Chlebíčky si můžete dát i v naší kavárně. Vaše chutě uspokojí krásné ovocné poháry. V naší kavárně přijímáme stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Noe - kavárna

Jsme provozovatelé té nejlepší kavárny na trhu. Požadavek na příjemné prostředí splňujeme ve všech ohledech. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Ochutnejte naše chutné nápoje. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Naše káva je bezkonkurenční..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku