Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Krakatit

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Prodáváme různé druhy občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Locál café & bar

Zaměřujeme se na provoz kavárny. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili. Nabízíme i míchané nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ethno - Cafe Bar, s.r.o.

Provozování kavárny je naše hobby. Neváhejte vyzkoušet občerstvení naší kavárny. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Svým zákazníkům připravíme chutné nápoje. Naše čerstvá káva vás nadchne skvělou vůní i chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. V našem prostředí, které poskytujeme, se budete cítit příjemně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Kopecký

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. Prodáváme různé druhy občerstvení. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. U nás můžete posedět v příjemném prostředí. Obsluha naší kavárny je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Papa George, s.r.o.

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme vás příjemně naladí. Rádi Vám nabídneme chutné nápoje mnoha druhů. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starbucks Coffee

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Ochutnejte naše chutné nápoje. Postaráme se o příjemné prostředí. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy . Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Pečivo od nás vydrží dlouho čerstvé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drahomíra Jurisová

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Jsme kavárna, která prodává kávu o té nejvyšší kvalitě. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. Naše kavárna poskytuje příjemné prostředí. Čerstvá káva, kterou podáváme, vám vždy bude chutnat díky pečlivému výběru zrn, z nichž je připravena. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Bar Hoppallaaa

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. Připravíme Vám chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Antik City

Poradíme Vám, jak správně provozovat kavárnu. Ochota patří k základním vlastnostem našich zaměstnanců, což oceníte i vy při návštěvě u nás. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Prodáváme kvalitní čerstvou kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Leica Gallery Café

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Naše káva je bezkonkurenční. Využijte wifi připojení v naší kavárně. Naše nekuřácká kavárna je k vám dispozici. Dojem z našeho menu zpestřuje zákusek. Osvěžte se u nás ledovou kávou, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku