Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Café 8

Provozujeme kavárnu, kde Vám rádi nabídneme mnoho kvalitních výrobků. Postaráme se o příjemné prostředí. Nabízíme kvalitní občerstvení. Pro slavností příležitosti se hodí chebíčky od nás. V naší kavárně máte možnost platit stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CIRKUS, s.r.o.

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. Naše kavárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. Jsme kavárna, která prodává kávu o té nejvyšší kvalitě. Nabízíme několik druhů čerstvé kávy. Naše kavárna poskytuje dětský koutek pro Vaše ratolesti. Naše kavárna prodává i chlebíčky. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Coffee Heaven

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Naše kavárna je jedničkou na trhu v prodeji teplých nápojů. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Chlebíčky vyrábíme z nejčerstvějších surovin. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe No.1

Provozujeme kavárnu, kterou si zamilujete. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. Zákusek zakončuje nabízené menu. Využijte v naší kavárně možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Prados - restaurace

Pomůžeme Vám s provozováním kavárny. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Dejte si v naší kavárně i zmrzlinu. V naší kavárně si pochutnáte i na vynikajícím jídle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Praha

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. V naší nabídce naleznete sortiment občerstvení. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Naše kavárna nabízí i různé nápoje. Ochota je základní vlastností našeho personálu, kterou oceníte i vy ..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ethiopia Café

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Nabízíme několik druhů čerstvé kávy. Chlebíčky vyrábíme v široké škále druhů. K úhradě vaší útraty můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Management, s.r.o.

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Připravujeme chutné nápoje dle Vašich přání. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Ochutnejte naši výbornou kávu. Dejte si v naší kavárně i zmrzlinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pitomá kavárna

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nápoje naší kavárny jsou nejlepší v okolí. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. Specializujeme se na všechny druhy kávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Arco

Provozování kavárny je naší hlavní činností. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Naše kavárna se vyznačuje velkou ochotou při přijímání speciálních objednávek. Chlebíčky vytváříme podle nejlepších receptur. Naše cukrárna vyrábí dorty z nejlepších surovin. V naší kavárně nabízíme i jídlo. K zaplacení můžete použít stravenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku