Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Kentaur

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Nabízíme několik druhů čerstvé kávy. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Zaměřujeme se hlavně na kvalitu. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Nabízíme spoustu výborných nápojů. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Caledonian Cafe

Pro nás je provozování kavárny prioritou. Ochutnejte nápoje v naší kavárně. Naše kavárna poskytuje výborné občerstvení. U nás na vás čeká příjemné porostředí. Prodáváme tu nejlepší kvalitní černou kávu. Naše káva vám připraví skvělé chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe art gallery, s.r.o.

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Ručíme za špičkovou kvalitu. Káva u nás je skvělým zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Fišer, café bar

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Naše kavárna je tou správnou volbou, pokud si chcete dát skvělé občerstvení. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Chlebíčky vám připraví naši mistři kuchaři. V naší kavárně je možné platit stravenkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bistro ´22´ Kavárna

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Příjemné prostředí naší kavárny dotváří řada doplňků. Naše kavárna nabízí i chlebíčky. Naše zahrádka je oázou klidu pro naše návštěvníky. Stravenky u nás lze použí k úhradě vaší útraty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Slavia

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Nabízíme spoustu výborných nápojů. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. V naší kavárně je možné platit stravenkami. Společenské akce připravujeme pro všechny generace. Naše menu doplňuje také zákusek. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla. Naše víno ve vás zanechá krásnou vzpomínku na chvíle, které jsme pro vás připravili.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boca Boca Caffe Bar

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. V naší nabídce jsou zahrnuty nápoje různých druhů. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Zaměřujeme se na vytvoření příjemného prostředí. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše kává vás osloví skvělou chutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna 5. Avenue

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Nabízíme bohatý výběr nápojů. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Při návštěvě naší kavárny můžete počítat s velkou ochotou. Káva u nás je skvělým zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richelieu cafe

Naše firma provozuje síť kaváren. Nabízíme kvalitní nápoje za skvělé ceny. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Prodáváme různé druhy občerstvení. Příjemný den vám zpestří káva u nás. Jídlo u nás připravené můžete srovnávat se světovou konkurencí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pták Loskuták

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Podáváme chutné nápoje dle přání zákazníků. Můžete se spolehnout na naši kvalitu. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Postaráme se o příjemné prostředí. Naše kavárna nabízí různá jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku