Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kavárna Paříž

Provozujeme úžasnou kavárnu. Naše káva má i netradiční chutě. V naší kavárně si pochutnáte i na zmrzlině. V naší kavárně Vám nabídneme i víno. Pečivo od nás má vynikající chuť díky tradičním recepturám. Náš ovocný pohár vás přenese mimo realitu všedních dnů. Naše menu zpestřuje zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

l.Eldorado Praha, s.r.o.

Specializujeme se na provozování kavárny k vaší spokojenosti. Naše kavárna se vyznačuje velkou ochotou při přijímání speciálních objednávek. Kvalita sortimentu naší kavárny zaručuje vaši spokojenost. V naší kavárně si můžete posedět v příjemném prostředí. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Fabrika

Provozujeme kavárnu s pestrou nabídkou kvalitních produktů. Ručíme za špičkovou kvalitu. V naší kavárně můžete vyzkoušet výborné nápoje. Naše kavárna nabízí příjemné prostředí. Káva u nás vám zpříjemní den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bella Vida Café

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. Nabídneme Vám chutné nápoje dle Vašich představ. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Naše káva je bezkonkurenční. Naše nekuřácká kavárna vám nabízí své prostory k vašim schůzkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Esplanade Praha, a.s.

Zabýváme se provozem kavárny k vaší maximální spokojenosti. Ochutnejte naše chutné nápoje. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Poskytujeme nejvyšší kvalitu. Zajišťujeme příjemné prostředí. Vybrané suroviny jsou základem pro námi podávané jídla. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náš Bar

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Naše koktejly jsou plné zajímavých chutí. Využijte wifi připojení v naší kavárně. Naše kavárna nabízí nekuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOREHA ROUT, s.r.o.

Jsme odborníci na provozování kavárny. Snažíme se o zajištění příjemného prostředí. Občerstvení naší kavárny je to nejlepší v okolí. Kvalitu sortimentu naší kavárny se snažíme stále zvyšovat. Obsluha naší kavárny je velice ochotná. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cafe Terapie

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí. Naše káva je bezkonkurenční. Naše nekuřácká kavárna vám nenabízí jen kávu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Můj šálek kávy

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Vychutnejte si dort v naší kavárně. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. Naše kavárna nabízí různé druhy zákusků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

APETIT PRAHA, v.o.s.

Zabýváme se provozováním kavárny. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí. Naše káva má i netradiční chutě. V naší kavárně si pochutnáte i na zmrzlině. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku