Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

M & P Catering, s.r.o.

Jsme společností, která provozuje útulnou kavárnu. Zabýváme se nabídkou občerstvení. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. Příjemné prostředí u nás dotváří mnoho doplňků. V rámci nabídky naší kavárny si můžete vybrat i různá jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Starbucks Coffee

Využijte našich služeb v oblasti provozování kavárny. Přijďte si vychutnat naše výborné nápoje. Prodáváme sortiment občerstvení. Čerstvá káva u nás podávaná je z různých zemí a její původ zaručuje pestrost chutí. Vyzkoušejte dorty z naší kavárny. Naše kavárna nabízí spoustu druhů kávy. Naše pečivo zůstává dlouho čerstvé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PERFECT CATERING s.r.o.

Zabýváme se provozem kavárny. Ochota je naším krédem při plnění vašich přání. Naše kavárna Vám je k dispozici se svým občerstvením. Kvalita námi připravené kávy je na vysoké úrovni. Naše kavárna prodává skvělé domácí nápoje. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Písecká brána

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Jsme kavárna, která poskytuje kvalitní služby. V naší kavárně si můžete vybrat z velké nabídky kávy. Naše zahrádka je oázou klidu pro naše návštěvníky. Naše kavárna prodává i kvalitní víno. Zákusek je skvělou tečkou za naším menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strong Coffee

Jsme Vám k dispozici se službami spojenými s provozováním kavárny. Připravujeme chutné nápoje dle požadavků zákazníka. Prodáváme tu nejlepší kvalitní černou kávu. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Staráme se o to, aby u nás bylo příjemné prostředí. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Amandine, s.r.o.

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Příjemné prostředí u nás provází váš pobyt. Přijďte si k nám pochutnat na čerstvé kávě. Využijte wifi připojení v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Notabene

Pokud chcete mít kavárnu, zajistíme Vám její provozování. V naší kavárně si vychutnáte ty nejlepší teplé nápoje. Vysoká kvalita našeho sortimentu v naší kavárně již k nám přivedla hodně zákazníků, chtěli bychom přivítat i vás. Na kávě si u nás jistě pochutnáte. V naší kavárně si můžete pochutnat i na zmrzlině. Kromě kávy Vám nabídneme i víno. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahradní Kavárna

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. V nabídce nápojů naší kavárny najdete nejen kávu, ale i čaj a čokoládu. V naší kavárně si můžete nabídnout jakékoliv sladké občerstvení. Naše prostředí je příjemné. Ochota našich zaměstnanců je viditelná. Naše kavárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Nabízíme výborné koláčky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Café Revenir

Jsme specialisté na provozování kavárny. Čerstvá káva z naší nabídky vám zpříjemní den díky jejím skvělým vlastnostem. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Naši someliéři vám doporučí správné víno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna NoD

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou kvalitních produktů. Ochota našich zaměstnanců zaručuje splnění vašich přání. Čerstvá káva u nás podávaná vyniká svou osobitou chutí. Příjemné prostředí v naší provozovně dotváří doplňky dle současných trendů v interiéru. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku