Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jednohvězdičkové

Přinášíme ucelený seznam jednohvězdičkových hotelů, ve kterém si vyberete podle svých představ.

Jednohvězdičkové v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mita - Q, spol. s r.o. - Hotel Hobit

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zlatý Lev, s.r.o.

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Lesák - Hotel Bílý beránek

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě. Pro nás je čistota samozřejmostí. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HARMONY CLUB HOTEL Pardubice

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Borek - Hotel v Kotli

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel AB

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Tyrpekl - Hotel Praha

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na poště

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Park

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hoteltrans, s.r.o. - Hotel DMH

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku