Nepřehlédněte

Jednohvězdičkové

Ty nejlepší firmy a instituce z oblasti Jednohvězdičkové najdete právě zde! Přinášíme ucelený seznam firem, ve kterém si vyberete potřebného odborníka se zkušenostmi v daném oboru.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hoteltrans, s.r.o. - Hotel DMH

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Nejepsa - Hotel Kazín

Zabýváme se různými typy ubytování. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Naše ubytování se vyznačuje blízkostí k přírodě. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marián Štetina - Hotelový dům Dětmarovice

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Na náš hotel se můžete spolehnout. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kozojed - Hotel Grand

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mita - Q, spol. s r.o. - Hotel Hobit

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zlatý Lev, s.r.o.

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Lesák - Hotel Bílý beránek

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě. Pro nás je čistota samozřejmostí. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HARMONY CLUB HOTEL Pardubice

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Borek - Hotel v Kotli

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel AB

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku