Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Internáty

Sháníte odborníky na oblast Internáty? V našem speciálním přehledu kontaktů doporučujeme ty nejlepší, kteří se danou problematikou zabývají a pomohou uspokojit vaše přání a požadavky.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Domov mládeže Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Využijte u nás také možnosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola techniky a služeb Karviná - Internát Střední škola techniky a služeb Karviná

Naše vzdělávací instituce vám nabízí učebny s příjemným prostředím. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka - domov mládeže

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Pomůžeme vám s prohloubením vašich znalostí. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Poradenství je u nás kvalitní. Studentům můžeme zajistit ubytování po dobu studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže a školní jídelna, Praha, Husova

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská - domov mládeže

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Využijte i našeho kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gymnázium Český Krumlov - domov mládeže

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště Nové Strašecí - Internát

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Ručíme za námi vyškolené zaměstnance. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Přinášíme Vám možnost pěkného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Moravská Třebová - domov mládeže

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Vaše přání a veškeré požadavky u nás vždy ochotně vyřídíme. Využijte i našeho kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola kamenická a sochařská Hořice - domov mládeže

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Naše služby zahrnují také poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Poskytneme vám dostatečné vzdělání k vedení vlastního podniku na ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a střední škola pro sluchově postižené Valašské Meziříčí - Internát

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Jsme znalí oboru. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Naučíme vás, jak vést vlastní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku