Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vratimově

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Rádi se s vámi setkáme. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Staré Bělé

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Bohoslužba dokáže každému pomoci. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Zásmukách

Nabízíme Vám bohatý duchovní život. Poskytujeme pomoc v nouzi. S námi najdete svou duchovní vyrovnanost. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Pořádáme různá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká plemenářská inspekce

I pro Vás je tu možnost účasti ve sdružení členů. Od členů naší hospodářské instituce můžete očekávat velice seriozní jednání. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. Naše hospodářská společnost se vyznačuje velkou ochotou. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. Obvodní organizace Praha 4

Naše organizace se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci všem osobám, které ji potřebují. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Pomáháme na organizovaných setkáních. Pomozte i vy lidem v nouzi! Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Serioznost je u nás samozřejmostí. Naše instituce se specializuje na seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 13 - Odbor sociální péče a zdravotnictví

Seznamte se s naší samosprávou. Jsme orgán zaměřený na ochotné jednání s občany. Poskytujeme pomoc při vyřizování osobních záležitostí a individuálně poradíme každému občanu při řešení jeho problémů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Heřmanův Městec

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Činností naší vzdělávací instituce je předávání znalostí všem věkovým kategoriím. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Naši knihovnu budete mít díky naší instituci vždy po ruce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Tučapy

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku