Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vratimově

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Rádi se s vámi setkáme. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Staré Bělé

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Bohoslužba dokáže každému pomoci. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Most, Vítězslava Nezvala

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Jsme specialisté v poradenských službách. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. U nás je ochota vždy zaručena. Stravování vám zajistíme v naší jídelně. Po skončení vyučování děti rády tráví čas v naší družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvláštní škola Bojkovice

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Liška o.s.

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Prvořadá je pro nás serioznost. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Využijte naši nabídku na oblíbené tábory, které pořádáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Lipník nad Bečvou

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Studujte u nás na fotografa. Provozujeme knihovnu pro dospělé i děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Uherské Hradiště, Pivovarská

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Jsme profesionálové, kteří se vyznají. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také jídelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra filosofie Katolické teologické fakulty

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Jsme specialisté v poradenských službách. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Ochotu u nás nehrajeme. Studium u nás vás obohatí skvělými znalostmi. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku