Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Mariánských Horách

U nás se hodnotí převážně duchovní život. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Pomáháme lidem v nouzi. Naše bohoslužby vždy připravujeme s maximálním nasazením. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Staré Bělé

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Bohoslužba dokáže každému pomoci. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nákří

Pečujeme o duchovní život našich věřících. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Získejte s námi duchovní vyrovnanost. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši. Přijďte poznat život na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství

Náš stacionář splňuje nejpřísnější podmínky sociální pomoci. Naše instituce je maximálně ochotná ke svým klientům. U nás vám vždy rádi poradíme. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Naše pomoc má mnoho tváří, jednou z nich je pomoc lidem v nouzi. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Březnice - obecní úřad

Záleží nám na správném hospodaření místní samosprávy. Bezplatné poradenství je nedílnou součástí práce našich zaměstnanců. Pro naše klienty zůstává otevřeno během úředních hodin. Vyřídíme vaše žádosti. Naše instituce poskytuje službu Czech Point.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kratochvilka - obecní úřad

Naše samospráva pozitivně a užitečně zasahuje do života vás občanů. V pracovním týdnu má úřad otevřeno během úředních hodin, po které jsou úředníci k dispozici občanům a vyřizují jejich potřeby. Rádi Vám nabídneme také poradenství. Pomůžeme Vám s vyřizováním Vašich žádostí. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám zaručujeme. Náš úřad vám poskytuje služby v rámci knihovny. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. V naší organizaci se vynasnažíme pomoct vám s vyřizováním záležitostí. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou. Poradíme vám ohledně dávek státní sociální podpory. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku