Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vratimově

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Rádi se s vámi setkáme. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Staré Bělé

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Bohoslužba dokáže každému pomoci. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZ Biom - České sdružení pro biomasu

Naše společnost si klade za cíl poskytování humanitární pomoci. Máme pro vás připraveno spolehlivé poradenství. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. Přijďte na jeden z našich zajímavých seminářů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Duchcov

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Máme zodpovědný přístup při vytváření duchovní vyrovnanosti. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Provádíme bohoslužby k různým událostem. Navštivte naše duchovní setkání i Vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Kamenec

Dokážeme zabezpečit rychlou humanitární pomoc. Cílem naší organizace je věnovat se a pomáhat dětem. Mládež se ráda přijde pobavit do naší instituce. Zavítejte také na náš letní tábor. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. K naplnění volného času nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Olomouc - Odbor životního prostředí

Na našem úřadě zajišťujeme samosprávu. Naše pobočka je otevřena během úředních hodin. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství. Občané se na nás mohou obrátit s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Rynoltice

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Přiveďte vaše děti do naší skvělé základní školy. Zvolte si některé z pokrmů oblíbené jídelny naší instituce. V rámci naší školy provozujeme také družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci

Snažíme se co nejlépe přispět k ochraně vašeho zdraví. K poskytování zdravotnických služeb přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. V naší zdravotní instituci vám poskytneme i možnost poradenství. Naše instituce přistupuje ke klientům seriozně a individuálně. V naší zdravotní instituci oceníte práci vyškolených zaměstnanců. Zajišťujeme rychlou zdravotnickou pomoc. V naší zdravotní instituci najdete také hygienickou stanici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku