Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Svinově

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme svou pomoc v nouzi potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské ve Vratimově

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Rádi se s vámi setkáme. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Staré Bělé

V naší instituce za zabýváme především duchovním životem. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Organizujeme bohoslužby, obřady a jiná setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Bohoslužba dokáže každému pomoci. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Náboženská obec Církve československé husitské v Ostravě - Moravské a Slezské Ostravě

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Sdílejte s námi svou cestu k bohu. Přinášíme pomoc v nouzi. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Využijte naši nabídku na zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola technická a Střední odborné učiliště Znojmo

U ná snaleznete příjemné prostředí. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Nabízíme nejlepší služby, protože naši zaměstnanci jsou výborně vyškolení. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Dolní Životice

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Nabízíme zaručenou serioznost. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Zaměřili jsme se na osobnost dítěte a respektování jeho potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Sušice, Smetanova

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru vzdělání. Odborné poradenství je jednou z mnoha služeb naší vzdělávací instituce. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. U nás se můžete najíst v příjemném prostředí školní jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup. Rádi Vám uvaříme v naší jídelně. V naší družině nabízíme zájmové aktivity či odpočinkovou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Slezské Rudoltice

Zaměstnanci naší vzdělávací instituce pravidelně pečují o interiéry naší budovy a vytváří tak příjemné a čisté prostředí plné souladu a harmonie. Od našich vyškolených zaměstnanců se vám dostane kvalitní výuky. Můžete také využít našeho osobního poradenství. Naše základní škola je vám k dispozici. V naší jídelně jsme se zaměřili na zdravou a chutnou stravu. Při hlídání dětí v družině dbáme na všechny prvky bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní okresní archiv Písek

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Jsme specialisté v poradenských službách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku