Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká společnost fyziků v medicíně

Poskytujeme možnost účasti ve sdružení členů. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Můžete se spolehnout na seriozní jednání našich členů při poskytování hospodářských služeb. V hospodářské oblasti poskytujeme to nejlepší poradenství. Naše společnost, která se specializuje na služby v hospodářství, se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Vzdělávání je součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Heřmanova Huť

Na oblast sociální pomoci máme vyškolené pracovníky. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. U nás se dočkáte pomoci. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Naši poskytovatelé pomoci jsou velice vstřícní a ochotní. Využijte naši nabídku zábavy pro seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Slaný - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Náš úřad představuje spolehlivou samosprávu. Navštivte nás během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Naše ochota vůči občanům je vám zaručena. Naše pomoc v hmotné nouzi vám pomůže překlenout tu největší krizi. Věnujeme se lidem, kteří žádají o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dehtáře - obecní úřad

Náš samosprávní úřad se postará o dobré klima vašeho města. Můžete se na nás obrátit se žádostí s pomoc při vyřizování žádostí. Poskytujeme komplexní poradenství. Navštivte nás, máme otevřeno během úředních hodin. Maximálně ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vašim požadavkům vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Plzni

Náš státní úřad se prioritně snaží o včasné vyřízení všech podání a žádostí, tak aby klienti byli maximálně spokojeni. Ochotně zajišťujeme informační servis. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám. Pomůžeme vám s vyřízením stížností. Sledujte úřední hodiny během kterých máme otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Drmoul

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Poskytujeme zavedené služby poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. V naší instituci Vám garantujeme získání nových znalostí. V naší základní škole se vaše děti skvěle zabaví. Těšíme se na vás v pěkné jídelně naší vzdělávací instituce. Mimo jiné nabízíme také služby školní družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Letonice

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Naše tábory pořádáme pro všechny, kteří se chtějí skvěle bavit. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, ZUŠ a MŠ Stochov

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti vzdělávání. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Naše umělecká škola rozvíjí nadějné talenty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Actaea - společnost pro přírodu a krajinu

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vates

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Nabízíme vám naši maximální ochotu. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku