Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Policie ČR - Služba kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Chomutov

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše požadavky. Náš úřad poskytuje také poradenství. Náš státní úřad je vždy otevřen jen během úředních hodin. Na vyřízení Vašich žádostí se můžete spolehnout. V nebezpečných situacích se neváhejte obrátit na policii. Na naše oddělení kriminální policie se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bajer JBC

Zabýváme se sdružením lidí. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Jednáme seriozně. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Porta Balkanica

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Lošticích - Církev československá husitská

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Přinášíme pomoc v nouzi. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Naši věřící rádi využívají nabídky na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svědkové Jehovovi - sál Království Krnov

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Pokud jste v nouzi, poskytne vám naše instituce pomoc. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonie

Zajistíme sociální pomoc díky podpoře neziskové a humanitární instituce. Na serioznost naší instituce se můžete opravdu spolehnout. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Na naše rady v neziskové oblasti se můžete spolehnout. Zúčastněte se našich pravidelných setkávání. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. Na naše chráněné bydlení se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Týniště nad Orlicí - Odbor správy majetku

Využijte úřadů naší samosprávy. Ochota je naší prioritou. Pro přijímání požadavků máme otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se přednostně vyřizováním žádostí. I pro vás máme připraveny v rámci samosprávy služby našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Moravský Beroun, Masarykova

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Vaše znalostí se díky nám zlepší. V naší jídelně denně vaříme několik jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná zdravotnická škola Kladno

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Vltava Vrané nad Vltavou

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Zaměřujeme se na všechny vášnivé skauty. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku