Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Holešov

Vítejte v našem sdružení lidí. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotně přijímáme nové členy. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Úsměv

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Provozujeme úspěšný folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 2. přístav Poutníci Kolín

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Pojeďte s námi i na tematický tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Vlčeves

V budově naší vzdělávací instituce na vás dýchne přátelská atmosféra velmi příjemného prostředí. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Rozvíjíme základní znalosti dovednosti a postoje. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Klubíčko Ústí nad Orlicí

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naším cílem je předávání znalostí. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Využijte možnosti odborného poradenství. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabídnou zábavný styl výuky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrární komora Zlínského kraje

Poskytujeme služby našeho sdružení členů. Naše instituce na hospodářské služby se vyznačuje velkou seriozností. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Ochota je pro nás samozřejmostí a nebereme ji jako prázdnou frázi. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Týn nad Bečvou

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Ukážeme Vám cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytmus - Benešov, o.p.s.

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Využijte toho, že organizujeme různá setkávání. Pořádali jsme akci, jejích výtěžek půjde na pomoc lidem v nouzi. Spolehněte se na ochotu naší neziskové organizace. Využijte toho, že jsme maximálně seriózní instituce. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Rakovník - Odbor správní

Navštivte samosprávní úřad v naší instituci. Během úředních hodin je otevřena naše samospráva. Zajišťujeme náležitosti k matriční agendě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku