Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dolmen, o.p.s. Agentura pro chráněné bydlení

Angažujeme se v poskytování humanitární pomoci. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Jsme organizace, která si zakládá na velké serioznosti. Připravíme pro vás různá setkávání. Obraťte se na nás, poskytneme vám pomoc v nouzi. Nabízíme také možnost chráněného bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Šumperk - Odbor strategického rozvoje, územního plánování a investic

Vybrané úkony veřejné správy vám kvalitně poskytne naše samospráva. Můžete se na nás obrátit se žádostí s pomoc při vyřizování žádostí. Naše kancelář je pro Vás otevřena během úředních hodin. Poskytujeme také poradenství. Jako samospráva vás nadchneme naší ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GMT Europe, a.s.

Vědecká a výzkumná činnost je naším posláním. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je pečlivost. Naším specializovaným oborem je výzkum jaderné fyziky. Náš institut se věnuje zkouškám dopravní bezpečnosti vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Holoubkov

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Pomůžeme vám díky naší skvělé znalosti problematiky vzdělávání. Naše základní škola nabízí příjemné prostředí, ve kterém se žáci cítí vždy dobře. Vyberte si z nabídky jídel v naší jídelně. Po skončení výuky mohou děti aktivně odpočívat v naší družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Habry

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Z naší mateřské školy se vašim dětem nebude chtít domů. Zaměstnanci naší jídelny vám rádi připraví lahodné pokrmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Staré Město

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. U nás se vzdělávání věnují jen vyškolení zaměstnanci. Obraťte se na naše poradenství. Naše jídelna je otevřena všem. Díky naší družině nemusíte z práce pospíchat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zahnašovice - obecní úřad

Naše samosprává vydává řadu předpisů. Všechny služby plníme velmi ochotně. K včasnému vyřízení vaší žádosti je nutné předložit všechny dokumenty. Knihovna je zde otevřena pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Brno - Odbor prevence

Náš státní úřad je veřejností vnímán velmi pozitivně díky ochotnému a serióznímu týmu zaměstnanců. Obraťte se na nás kdykoliv za účelem vyřizování vašich žádostí. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Úředníci našeho státního úřadu jsou velice ochotní. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Florbal je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku