Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola technická a ekonomická Brno

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - prelatura Český Krumlov

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Poodhalíme vám cestu k bohu. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Jsme ti praví na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Zdraví pro Moravu

Naše centrum se zabývá sociální pomocí. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. U nás ochotou rozhodně nešetříme. Využijte možnost setkávat se s lidmi, kteří mají podobné zájmy. Senioři u nás najdou své útočiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdonice - obecní úřad

V působnosti naší samosprávy se nachází zejména kvalitní výkon veřejné správy. Zavítejte k nám, otevřeno máme během úředních hodin. Díky ochotnému personálu a kvalitě našich služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hajany - obecní úřad

Dbáme na to, aby naše samospráva dobře fungovala. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním žádostí. Poskytujeme vám poradenství. Náš personál se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Podívejte se, kdy máme otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva se zaměřujeme na sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Provodov

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Zavítejte také do naší pěkné jídelny. Přihlaste své děti do školní družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Strnadová

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání. Ručíme za seriozní jednání a přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rohov - obecní úřad

Vyvíjíme činnost na úseku samosprávy. Na našem úřadě je ochotné jednání běžné. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Jsme připraveni poskytovat vám rady kdykoliv budete potřebovat. Sociální dávky od nás jsou určeny každému, kdo se ocitl v těžké životní situaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Tachov

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše žádosti. Naše služby poradenství jsou dostupné každému. Dejte svou stížnost k vyřízení pověřeným osobám. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou. Pokud budete potřebovat pomoc, můžete požádat policii. Jsme odborníky na veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dolní Kalná

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Za kvalitní poradenské služby ručíme. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Náš spolek se zabývá především florbalem. Náš tenisový klub je k dispozici všem hráčům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku