Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká strana sociálně demokratická

Členům naší politické strany je nabídnuta účast na politickém životě. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Dbáme na otevřenost naší strany. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Broumov - Odbor finanční

Zaměřujeme se na zajišťování samosprávy. Navštivte nás během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit kvůli vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Polárka Kroměříž

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme tábory pro děti i dospělé. Naši skauti budou znát hodnoty přírody. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Ústí

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Naši pracovníci vám odborně poradí. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Zveme Vám do naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní MŠ Ludgeřovice

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání. Konečně mateřská škola, kam se děti budou těšit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a Praktická škola Znojmo, Horní Česká

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší instituce. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Rádi Vám také zařídíme možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kněžice

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vaše koníčky můžete plně rozvinout na našich táborech. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Tři habry

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Svým členům nabízíme společné setkávání. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace odborných pracovníků pro zdvihací zařízení - ČR, regionální sdružení 40

Využijte možnosti přidat se do sdružení členů naší hospodářské instituce. Jsme instituce, která poskytuje kvalitní služby v hospodářské oblasti. Naše instituce se Vám zaručí za seriozní jednání svých členů. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování hospodářských služeb. Poskytujeme individuální poradenství v hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Rtyně v Podkrkonoší

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Přijďte na setkání naší církve. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie. Naše farnost se zaměřuje na různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku