Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace pomáhající lidem s autismem - APLA Praha, Střední Čechy, o.s.

Přijďte si k nám pro sociální pomoc. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit. Vytváříme chráněné bydlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Nová Ves v Horách

Přijďte k nám a poznejte duchovní život. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Duchovní vyrovnanosti s námi dosáhnete velice snadno. Poskytneme Vám pomoc při hledání cesty k bohu. Pořádáme pravidelná církevní setkávání. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Umožňujeme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanice ochrany fauny Hluk

Specializujeme se na sociální pomoc. Poradenství naší instituce vám přijde vhod. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Zúčastněte se našich pravidelných setkávání. Naše instituce je plná ochotných lidí. Připravujeme pro vás také zajímavé kurzy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Varnsdorf - Odbor životního prostředí

Jsme strana, jejíž členové se zasazují o lepší hospodaření obce v místní samosprávě. Naše instituce je vám otevřena během úředních hodin. Jako samospráva nabízíme maximální ochotu. Staráme se o vyřizování vašich žádostí. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ing. M. Plesingera Neratovice

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Vyberte si z nabídky jídelny v naší vzdělávací instituci. Dětem se v naší družině věnují zkušení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Uničov, Šternberská

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. V naší jídelně se připravují vždy jen zdravé a chutné pokrmy. Využijte možnosti zajistit vašim dětem pobyt v družině v rámci naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petříkov - obecní úřad

Jsme orgánem samosprávy. Naše pracoviště zůstává otevřeno během úředních hodin. I pro vás máme připraveny v rámci samosprávy služby našeho poradenství. V naší instituci si zakládáme na ochotě. Naši zaměstnanci se zabývají vyřizováním všech vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Územní odbory Blansko- Policie České republiky

Náš státní úřad je tu pro veřejnost. Obraťte se na nás také za účelem poradenství dle vašich požadavků. Podívejte se na úřední hodiny, během kterých jsou otevřena naše pracoviště. Povinností policie je chránit a pomáhat občanům. Na kriminální policii se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Troubsko

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Cigánek

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. S námi získáte i možnost poradenství. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku