Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Jednoty bratrské ve Frýdlantě

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k duchovní vyrovnanosti. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Naše církevní akce jsou i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká geografická společnost

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti hospodářství. V rámci naší práce se zaměřujeme na ochotu. Dáváme si záležet na serioznosti při poskytování hospodářských služeb. Poskytujeme zajímavé semináře. S námi máte možnost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Stanislav Blaha

Naše nabídka na účast na politickém životě je pro každého z vás. Představitelé naší strany jsou při vyjednávání velice ochotní. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům. Ve svém programu vás chceme seznámit s naší strategií ekonomického růstu a prosperity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Třebíč - Odbor dopravy

Náš úřad provozuje samosprávu. U našeho úřadu můžete počítat s ochotou. S rychlostí, jakou vyřídíme Vaši žádosti, budete spokojeni. Úřad poskytuje poradenské služby. Jsme připraveni s vámi vybavit vaše požadavky, máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz KOVO

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. I pro vás máme připraveny v rámci naší organizace služby poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Naše organizace vyřizuje různé typy žádostí. V úředních hodinách můžete využít naši organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iniciativa občanského bezpečí domova

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Olomouc - Nové Sady

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Spoléháme se na serioznost. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Perníček

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Těšíme se na společné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a Praktická škola Praha

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Nabízíme zaručenou serioznost. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Rychvald, Mírová

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. Nabízíme seriozní vzdělávání. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Naším cílem je předávání znalostí. Naše mateřská škola všestranně rozvíjí vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku