Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Budíškovice

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Stravování je zajištěno v jídelně. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Ukážeme vám ochotu naší školy. Seriózní zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Rozšiřte si u nás své znalosti. Naše umělecká škola je zde pro vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dráchov

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Využijte možnosti společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinice pod Otmíčskou Horou

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Dáváme si záležet na kvalitě námi poskytovaných služeb. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Pomáháme vinařům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ministerstvo dopravy

Zajistíme Vám nabídku účasti na politickém životě naší strany. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Jsme otevřeni novým politickým směrům. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Nový Bor - Odbor finanční

Naše samospráva používá specializovaný informační systém. Snažíme se o uspokojivé vyřizování Vašich žádostí. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Jsme tu pro vás a máme otevřeno během úředních hodin. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našemu klientovi a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vranovice - obecní úřad

Seznamte se s nabídkou služeb místní samosprávy. Úřad ochotně vyřídí vaši žádost. Naši úředníci jsou vyškolení také pro poradenství. Přijďte nás navštívit, máme otevřeno během úředních hodin. Podejte svou žádost a my ji rádi vyřídíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Hradec Králové

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše požadavky. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně státní správy. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Neváhejte využít ochoty pracovníků našeho úřadu. Provádíme správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Záluží

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Serioznost je u nás prvořadá. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naše rady vám v mnohém pomohou. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Život bez závislostí

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Iniciujeme společná setkávání. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku