Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní Praha

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. S naší výukou ekonomiky budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Šanov

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. V naší jídelně se připravují vždy jen zdravé a chutné pokrmy. To nejlepší pro vaše děti jedině v naší družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Čavisov

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ J. Š. Baara České Budějovice

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Naše mateřská škola je určena i pro vaše děti. Naše základní škola garantuje kvalitní vzdělání. Strávníkům v naší jídelně velmi chutná. Vaše děti vám pohlídají naše vychovatelky v družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Raduň - obecní úřad

Náš samosprávní úřad se postará o dobré klima vašeho města. Naše pracoviště je otevřeno během úředních hodin. Jednou z našich priorit je ochota. S rychlostí, jakou vyřídíme Vaši žádosti, budete spokojeni. V rámci našich služeb poskytujeme také poradenství. Staráme se o vyřízení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Sokolov

Využijte nabídku služeb našeho úřadu. Navštivte naši státní organizaci během úředních hodin, kdy máme otevřeno. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně. Naše pobočka policie hlídá určitou samosprávní oblast. Dbáme na veřejný pořádek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Tatobity

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub START-UP, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Havířově

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovo života Pardubice

Naše instituce se orientuje především na duchovní život. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Pomáháme všem potřebným v nouzi. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Duchovní setkání je Vám zcela otevřené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku