Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Gymnázium Krnov

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. Využijte možnosti kvalitního studia na naší střední škole. Jsme gymnázium s kvalifikovanými zaměstnanci. Využijte specializované studium naší vysoké školy. Vaše děti zaručeně ocení služby naší jídelny. Díky naší instituci se můžete stát profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro komunitní práci

Rádi Vám poskytneme sociální pomoc. Využijte také možnosti poradenství pro Vaše náročné období. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. V naší instituci si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Svaté Pole

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. Přijďte na naše setkání i vy. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

87. pionýrská skupina Javor

Jednou z činností naší organizace je sociální pomoc. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby. Vytváříme programy pro socializaci dětí. Mládež se na nás může spolehnout. Pokud chcete zažít zábavu, přihlaste se do nějakého našeho kroužku. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Svitavy - Odbor školství a kultury

Máme pro vás připraveny služby v rámci naší samosprávy. V rámci samosprávy nezapomínáme na vyřizování stížností. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Ochota vůči občanům je u nás garantována. Otevíráme vždy jen během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Libouchec

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. U nás získáte znalosti z různých oborů. Jsme velice seriozní institucí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Zavítejte také do pěkné jídelny naší vzdělávací instituce. Díky naší družině nemusíte z práce pospíchat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Plzeň, Vejprnická

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Obraťte se na naši instituci, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Naší umělecké škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané nejen v umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Útěchovičky - obecní úřad

Jsme orgánem samosprávy. Jako samospráva nikdy nezapomínáme na ochotu. Jednou z našich činností je poradenství. Naše kancelář je otevřena během úředních hodin. V rámci samosprávy nezapomínáme na vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem

Využijte služby našeho úřadu. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi. Naší náplní je také vyřizování žádostí. Zajišťujeme vyřizování stížností. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Bukovany

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Zaměřujeme se na sportovní činnost. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku