Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krajská hygienická stanice Karlovarského kraje se sídlem v Karlových Varech

Zabýváme se ochranou zdraví lidstva. Náš ochotný personál diskrétně poradí i vám. V naší zdravotní instituci dodržujeme veškeré platné normy. Naše zdravotní instituce disponuje pouze vyškolenými zaměstnanci. Naši zaměstnanci se mohou pyšnit rychlostí své práce. Naše zdravotní instituce se vyznačuje seriózním přístupem. Jsme společnost, která poskytuje poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Pardubice

Pomůžeme vám obohatit duchovní život. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz zemědělských družstev

Naše sdružení členů hospodářské instituce přijímá nové účastníky. Ručíme Vám za to, že naše služby jsou opravdu seriozní. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství. Jsme institut, který dbá na kvalitu v oblasti služeb v hospodářství. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování hospodářských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zelená pro Pardubicko

Naše nabídka na účast na politickém životě je pro každého z vás. Přečtěte si srozumitelné cíle naší strany. Spolehněte se na otevřenost naší strany. Naše strana se zaručí za ochotu svých členů při vyjednávání. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMO Ostrava - Radvanice a Bartovice - Odbor financí a rozpočtu

Plníme úkoly jako samospráva. Naše kanceláře jsou otevřeny během úředních hodin. Na našem úřadě vám nabízíme poradenství. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší instituce. O sociální dávky je možno žádat v úředních dnech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Dačice

Nabízíme služby státního úřadu. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Vaše stížnosti vyřídíme bez zbytečného odkládání. Na vyřizování žádostí zaměstnáváme ty největší odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0311 Vodňany

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vmax Czech

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Klubové vedení je seriozní. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Skuteč

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Cezava

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Pořádáme společná setkávání svých členů. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku