Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Základní organizace Děčín

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Věci řešíme s ochotou. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Mostě - Litvínově

U nás dostanete rady pro správný duchovní život. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Poskytujeme pomoc v nouzi. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Během duchovních setkání dojdete k vnitřní vyrovnanosti. Naše církevní přednášky si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unaso

Poskytujeme služby našeho sdružení členů. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství. V naší pobočce Vám ochotně poradíme ohledně námi nabízených služeb. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. okresní organizace Jičín

Naši vyškolení dobrovolníci jsou připraveni v případě humanitární pomoci. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací. Každý senior ocení naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 22 - Odbor dopravy

Samospráva je připravena vykonávat úkony veřejné správy. Rádi vám také poskytneme poradenství. Naše instituce je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Důsledně se zabýváme vyřizováním všech podaných žádostí. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Pavlov

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Zabýváme se provozem jídelny. Součástí naší instituce je i družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ speciální a MŠ speciální, Turnov

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Záleží nám na tom, aby se vaše děti cítili v naší mateřské škole jako doma. Źáky naší základní školy učíme nejenom základním vědomostem, ale i konfrontaci s vrstevníky a řešení problémů. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 4 - Jižní Město

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Přijďte na některá naše setkávání. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Zubří

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Otevřeli jsme pro vás bohatou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Hlavečník

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci, kteří vám předají své kvalitní znalosti. Naši pracovníci vám odborně poradí. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku