Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Žinkovy

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Využijte nabídky naší základní školy. Vaše děti najdou v naší jídelně to nejlepší. Zajištěna je u nás rovněž družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov Trnová

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Jsme ochotní. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Petřvaldu u Karviné

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Můžeme vám pomoci najít cestu k Bohu. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Konáme bohoslužby pro blaho lidu. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Přerově

Naše organizace se věnuje duchovnímu životu dětí a mládeže. Naše církevní instituce organizuje pravidelná setkávání. Bude dám potěšením podílet se na vaší duchovní vyrovnanosti. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KŘIŽOVATKA handicap centrum o.s.

U nás vám poskytneme komplexní nabídku sociální pomoci. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Naše instituce je plná ochotných lidí. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. S naší činností se můžete pravidelně setkávat na našich webových stránkách. V rámci našich služeb zajišťujeme také zábavné volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kralupy nad Vltavou - Odbor realizace investic a správy majetku

Řešte vaše problémy s naší samosprávou. Naše kancelář je pro Vás otevřena během úředních hodin. Naše samospráva si dává záležet i na ochotě k obyvatelům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Rymešová - Psychologické poradenství

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Naše bohaté znalosti aplikujeme ve veškerých činnostech. Ochota našich pracovníků je zaručena. Pečlivost je součástí všech našich činností. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Národního památkového ústavu

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Každý čtenář si u nás přijde na své..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Nechvalín

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Využijte možnosti vzdělávání, vedeného našimi kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce je velmi vyhledávaná nejen díky vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání, ale i díky ochotnému personálu s dostatkem zkušeností i znalostí. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. U naší instituce můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav humanitních studií v lékařství 1. LF

Chcete-li se vzdělávat v příjemném prostředí, zvolte si náš institut. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Naše služby zahrnují také poradenství. Zaručujeme vám ochotu jednat s každým studentem ohledně jeho vzdělávacích potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku