Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mikroregion Úslava - Sdružení pro rozvoj regionu

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete si u nás kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Historický ústav AV ČR, v.v.i.

U nás provádíme vědeckou a výzkumnou činnost. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Ochotu našich pracovníků Vám můžeme slíbit. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost. Disponujeme zejména odbornými znalostmi. Oslovte naši instituci ohledně poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Brňany

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naším cílem je předávání znalostí. Celá naše škola má velice ochotný přístup. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Poradenství je také náplní naší práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bečov nad Teplou

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle kvalitního vzdělání i odborné poradenství na úrovni. V rámci naší vzdělávací instituce nabízíme také provoz jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Praha 1

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Cílem vedení naší vzdělávací instituce je zajištění vysoké kvality vzdělání spolu s ochotným a zkušeným personálem. Pro naši vzdělávací instituci pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Družec, Ke Kostelu

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Jsme vzdělávací instituce, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte. Velkou výhodou naší instituce je to, že je její součástí také družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Nové Strašecí

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Naše umělecká škola je velice prestižní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Žeravice

Naplníme váš duchovní život. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme vám v nouzi. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRÁM

Angažujeme se v oblasti sociální pomoci. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Poskytujeme pomoc pro mládež. Využijte naši nabídku skvělých kroužků. Nabízíme vám také různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní inspektorát práce pro Ústecký kraj a Liberecký kraj

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku