Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský domov a Školní jídelna, Havířov - Podlesí, Čelakovského

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Lutín

Náš úřad poskytuje širokou nabídku služeb. V současné době poskytujeme moderní poradenskou činnost. Navštivte náš úřad se svými požadavky kdykoli během úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Vaše žádost u nás bude jistě vyřízena. Zabýváme se dodržováním veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Vlčovice-Mniší, o.s.

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Ochotu poradit od nás můžete čekat. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Jsme hráči kuželek. Pokud milujete hokej, neváhejte a přidejte se k nám. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konvergence

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Boletice

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Odnesete si od nás vnitřní duchovní vyrovnanost. Přijměte pozvání na naše bohoslužby. Využijte příležitosti ke společnému duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Proti rakovině

Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby humanitární pomoci. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Připravíme pro vás různá setkávání. Pomáháme v nouzi. Činnost našich pracovníku je prováděna vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chlum - obecní úřad

Naši úředníci samosprávy jsou připraveni poskytovat občanům kvalitní úkony veřejné správy. Poradenství od naší samosprávy vám v mnohém pomůže. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Pro širokou veřejnost je stále otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva cílíme na maximální ochotu. Na našem kontaktním místě Czech Point vám zařídíme datovou schránku zdarma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Popovice - obecní úřad

Prioritou je pro nás kvalita naší samosprávy. Máme otevřeno pravidelně během úředních hodin. Naší činností je poradenství. Zakládáme si na ochotě našich zaměstnanců. Poskytujeme kompletní servis vyřizování žádostí pro naše občany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav termomechaniky AV ČR, v.v.i

Vědecká a výzkumná činnost nás naplňuje. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Spolehněte se na ochotu našich pracovníků. Odborné poradenství Vám také rádi poskytneme. O vědeckou práci v našem institutu se starají vzdělaní zaměstnanci. Specializujeme se na výzkum jaderné fyziky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 10, Chmelová

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. Garantujeme seriozní jednání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené. Těšíme se na vás v pěkné jídelně naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku