Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanská demokratická strana

Naše strana má pro vás nabídku na účast na politickém životě. Jednou z našich reprezentativních vlastností naší strany je otevřenost. Jsme strana, jejíž členové jsou velice ochotní. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Naše strana si demokracie velmi váží. Naše strana si svobody velmi cení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Studénka - Odbor financí a rozpočtu

Náš úřad provozuje samosprávu. V úřední hodiny máme otevřeno. Místní samospráva podporuje ochotu občanů podílet se na jejich záležitostech. Klademe důraz na včasné vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Mezina - les

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naši členové jsou velmi ochotní. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Nová Paka

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Naše instituce disponuje vlastní knihovnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Olbramice

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Přijďte kdykoli navštívit naši mateřskou školu. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium. V naší jídelně jsme Vám připravili nabídku chutných pokrmů. Děti jsou v družině pod odborným dohledem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKO Gymnázium Poděbrady

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Jsme znalci v oblasti vzdělávání. Nabízíme kvalitní služby gymnázia.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Štěpánovice

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Naše základní škola připraví žáky nejen na budoucí studium, ale i pro život. K našemu vybavení náleží příjemná jídelna. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vietnam - Velvyslanectví Vietnamské socialistické republiky

Využijte služeb občanům, které nabízíme. Nabízíme seriózní spolupráci a pomoc občanům. Poradenství je také součástí služeb naší instituce. Naším posláním je ochotně a efektivně vypomáhat potřebným. Jako velvyslanectví se věnujeme vydávání víz a povolení nutných k vycestování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Kroměříž

Státní úřady jsou k dispozici všem občanům. Specializujeme se na vyřizování stížností od občanů. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Poskytneme vám takové poradenství, na které se můžete bez obav spolehnout. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci s vyřizováním vašich žádostí. Vaše přání ochotně vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Svitavy, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Jednáme s ochotou. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku