Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obec Slovákov v Brně

Naše instituce je aktivní na poli poskytování sociální pomoci. Jsme ochotní pomoci všem potřebným. Využijte kvalitní služby našeho poradenství. Nabízíme široký výběr zajímavých kroužků. Věnujte svůj čas třeba našim zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Ústí nad Orlicí - Odbor právní a obecního živnostenského úřadu

Náš samosprávní úřad odvádí kvalitní práci. Naše samospráva si dává záležet na ochotě k obyvatelům. V rámci samosprávy jsme specialisté ve vyřizování stížností. Jako samospráva poskytujeme i poradenství. Náš úřad přijímá vaše žádosti během úředních hodin. U nás si můžete živnost založit, přerušit i ukončit. Potřebujete-li provozovat koncesovanou živnost, můžete u nás zažádat o vydání koncese..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Poskytujeme širokou škálu sociálních služeb a jednáme s vámi s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení RC LAND Ruzyně

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednote Sokol Horní Bříza

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše rady vám v mnohém pomohou. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Věřte naší serioznosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚAMK - Handicapovaných Motoristů Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Svým členům nabízíme společné setkávání. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Merten Czech s.r.o.

Vědecká a výzkumná činnost je jednou z našich aktivit. Veškeré naše úkony zaručují velkou pečlivost. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Naše činnost vyžaduje bohaté odborné znalosti. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Jednou ze specializací naší instituce je poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Pražmo

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Vzdělávací instituci doplňuje praktická jídelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ U Skřítků, Seifertova 6, Jihlava

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Ukážeme vám ochotu naší školy. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V jídelně naší vzdělávací instituce jsme pro vás připravili chutné pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Pardubice - Ústav chemie a technologie makromolekulárních látek při Fakultě chemicko-technologické

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Vzdělání a znalosti jsou velmi důležité, a proto byste nás měli navštívit. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku