Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Zdraví-život

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Za rozvoj obce Makotřasy

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna městyse Loučeň

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Materiály pro studium najdete v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tyršova ZŠ a MŠ Praha 5 - Jinonice

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. Do naší mateřské školy se budou vaše děti těšit. Zavítejte také do pěkné jídelny naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra zoologie Přírodovědecké fakulty

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Serióznost je vždy prioritou naší instituce. Ochotný přístup je v naší vzdělávací instituci vždy na prvním místě. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Pomůžeme vám rozšířit si své znalosti. Vrhněte se s námi do bakalářského studia. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Holice, Komenského

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Naše základní škola garantuje kvalitní vzdělání. Personál naší družiny vytvořil pro děti program plný nejrůznějších aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská veterinární správa pro Plzeňský kraj - Veterinární hygienické pracoviště Sušice

Naše instituce je připravena přispívat k ochraně vašeho zdraví. Naši odborníci jednají vždy diskrétně, vstřícně a s ochotou. Dodržování požadovaných norem je u nás samozřejmostí. Předmětem naší činnosti je poskytování poradenství. Naše zdravotnická instituce pracuje rychle a efektivně. Poskytujeme také služby veterinárního hygienického střediska..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bystřice pod Hostýnem

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Poskytneme Vám pomoc při hledání duchovní vyrovnanosti. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. V rámci farnosti pořádáme i různé výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Česká republika

Věnujeme se humanitární pomoci při mimořádných událostech. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Jsme opravdu seriózní instituce. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Organizujeme pravidelná setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský úřad Lanškroun

Zvláštní péči věnujeme samospávě. Otevíráme vždy v rámci úředních hodin. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás podstatná. Důsledně se zabýváme vyřizováním všech podaných žádostí. Náš úřad nabízí odborné poradenství v různých oblastech života. Kompletní agendu Czechpointu můžete využít také u nás. Využijte celé řady služeb naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku