Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona, s.r.o.

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Jsme velmi solidní vysokou školou. Naučíme vás, jak se stát profesionálním fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Velké Meziříčí

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Kdykoli můžete navštívit naši základní školu. Pochutnejte si v naší jídelně. Školní družina je vaším dětem k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Oslovte naši instituci, pokud potřebujete pomoc. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Naši instituci charakterizuje především spolehlivost našich zaměstnanců. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie Církve bratrské

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Vymýšlíme různé projekty spojené s charitou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovo života Olomouc

Ukážeme vám, jak žít pravým duchovním životem. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Na našich duchovních setkáních jste vždy vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov pro seniory sv. Jiří

Jsme organizace zajišťující humanitární pomoc. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Nabízíme poradenství pro Vaše těžké situace. Váš problém rychle a ochotně vyřešíme. Neváhejte nás požádat o pomoc v nouzi. Pomáháme všem opuštěným seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Brno-Královo Pole - Odbor majetkový

Přinášíme služby úřadů samosprávy. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí a pomohou s vaším problémem. V době otevření úřadu během úředních hodin musí být zaměstnanci k dispozici občanům na svém pracovišti a být schopni telefonického, e-mailového i osobního kontaktu. Náš samosprávní celek je velice ochotný. Můžete se na nás obrátit se žádostí s pomoc při vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chlístov - obecní úřad

V oblasti samosprávy jsme specialisty. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě. Náš úřad má pro Vás otevřeno během úředních hodin. K včasnému vyřízení vaší žádosti je nutné předložit všechny dokumenty. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Česká Třebová

Neváhejte navštívit náš státní úřad, který se Vám bude snažit vyhovět. Podílíme se na vyřizování žádostí i stížností. Ochotně vyřídíme vaše požadavky. Jsme státní úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. Jsme vám denně k dispozici pro vyřizování vašich žádostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Blovice

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. U nás můžete se seriózností počítat. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku