Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v krajích:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

S.T.O.P.

Naše nezisková organizace směřuje humanitární pomoc do různých zemí. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti životního poradenství. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. V zájmu naší organizace je poskytnutí pomoci zejména mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Perná - obecní úřad

Naše strana má své členy v místní samosprávě. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Zákazníci oceňují naše služby Czech Point. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Organizace nevidomých

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 2, Trojická

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na znalosti a odbornost týmu zaměstnanců. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Pochutnejte si v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Droužkovice

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Rodiče jsou spokojeni s přístupem naší mateřské školy. V naší jídelně se vždy dobře najíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Lipník

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Najděte si také cestu do naší bohatě vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baška - obecní úřad

Zvláštní péči věnujeme samospávě. Obraťte se na náš profesionální a ochotný personál, který vám se vším vždy rád pomůže. Zaměřujeme se především na vyřizování žádostí. Lze využít také služby Czech Point.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konto BARIÉRY

U nás máte šanci na sociální pomoc. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Poskytujeme rozličné volnočasové aktivity. Připravujeme chráněné bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Vašková, předporodní příprava

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poskytujeme servis včetně poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku