Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

1. ZŠ Český Brod

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Rozšiřte si u nás své znalosti. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Prohlédněte si nabídku naší základní školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Jižní Město, Praha 4

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Pouze vyškolení zaměstnanci jsou pro vás zárukou kvality. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Naší umělecké škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané nejen v umění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hnojník

Pomáháme našim členům vést kvalitní a pestrý duchovní život. Sledujte náš aktuální rozpis bohoslužeb. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli. Naše farnost je tu pro Vás. Věnujeme se charitě. Pořádáme různé typy koncertů. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rozvojová agentura jižní Moravy

Přidejte se k našemu sdružení členů. Na kvalitu našeho hospodářského institutu se můžete spolehnout. Naší hospodářské instituci můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. Rádi Vám nabídneme poradenství v oblasti hospodářství. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Opavě

Máme pro vás nabídku k účasti na politickém životě. Větší otevřenost k ostatním politickým stranám nám vytváří lepší podmínky pro budoucí spolupráci. Zabýváme se stanovováním srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbiroh - městský úřad

Pro náš úřad je hlavním zájmem samospráva. Vyřizování vašich žádostí je možné pouze v úředních hodinách. Služby samosprávy a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní ústav sociálních služeb

Poskytujeme pomoc v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Se službami naší organizace a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení zahrádkářů a vinařů jižní Moravy

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Naprostá serióznost je u nás zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FIAT KLUB OSTRAVA

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, Severočeský územní svaz

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Máme seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku