Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Přerov, Malá Dlážka

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Seznamte se s námi v naší mateřské škole. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium. Pro pobyt dětí mimo vyučování zajišťujeme družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlobice - obecní úřad

Dbáme na to, aby naše samospráva dobře fungovala. V rámci samosprávy platíme za odborníky ve vyřizování stížností. Ochota vůči našim občanům je u nás vždy samozřejmá. Rádi Vám poradíme, máme otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme mimo jiné také spolehlivé poradenství. Knihy z naší knihovny vás budou bavit spousty hodin. Vysvětlíme vám, za jakých podmínek máte nárok na sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Brno - Odbor prevence

Náš státní úřad je veřejností vnímán velmi pozitivně díky ochotnému a serióznímu týmu zaměstnanců. Obraťte se na nás kdykoliv za účelem vyřizování vašich žádostí. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Náš státní úřad Vám rád poradí v různých oblastech. Úředníci našeho státního úřadu jsou velice ochotní. Jednou z našich činností je také vyřizování stížností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nový Hrádek

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Florbal je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní služby města Moravská Třebová

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Věřňovice

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Cílem naší základní školy je dětem zajistit kvalitní vzdělání a podporovat je v osobním rozvoji. Zavítejte také do naší pěkné jídelny. Součástí školy je také školní družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Jednoty bratrské v Ostravě

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Nabízíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Pomoc v nouzi je naší náplní. Máte možnost účastnit se společných setkávání. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro výživu

Staňte se také členem našeho sdružení. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. V hospodářské oblasti poskytujeme to nejlepší poradenství. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Naše instituce na hospodářské služby se vyznačuje velkou seriozností. Poskytujeme nabídku mnoha přínosných seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Přidejte se k nám, nabízíme Vám účast na politickém životě. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů. Naše strana se prezentuje velkými znalostmi v politické oblasti. Na otevřenost představitelů naší politické strany se můžete spolehnout. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Vyškov - Odbor dopravy

Naše samospráva vždy rozhoduje o záležitostech,které jsou v zájmu obce a jejich občanů. V rámci samosprávy nevynecháváme ani vyřizování stížností. Otevíráme během úředních hodin. Využijte kvalitní a spolehlivé poradenství od naší samosprávy. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku