Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městská knihovna Janovice nad Úhlavou

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Naši vyškolení zaměstnanci udělají pro vaše vzdělávání vše. Můžete se spolehnout, že u nás pracují jen zkušení znalci svého oboru. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Radějov

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Naše vzdělávací instituce podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. V naší mateřské škole se o vaše děti postaráme. Naše jídelna připravuje různé pokrmy, které jsou nejenom chutné, ale i zdravé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné kultury

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Za serióznost ručíme. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše služby zahrnují také poradenství. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dobročkovice

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Cesta k bohu je vám přístupná. Rádi se s vámi setkáme na našich církevních bohoslužbách. Rádi Vám pomůžeme v nouzi. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní hospodářská komora v Jablonci nad Nisou

Navštivte naše sdružení členů hospodářských institucí. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství. Můžeme vám nabídnout jen seriozní jednání. Kvalita naší práce je pro nás důležitá. Ochota je v naší instituci na každodenním pořádku. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní výbor Komunistické strany Čech a Moravy

Přidejte se k nám, nabízíme Vám mimo jiné účast na politickém životě. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Dbáme na otevřenost naší strany. Naše strana si k plnění stanovuje jen srozumitelné cíle. Prezentujeme se velkými znalostmi z fungování politického života. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mšeno - Odbor finanční

Vyřizujeme všechny záležitosti týkající se samosprávy. Do naší kompetence náleží vyřizování žádostí. Podatelna úřadu je otevřena během úředních hodin. Ochota je při jednání našich zaměstnanců prioritou. I pro vás máme připraveny v rámci samosprávy služby našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slatina - obecní úřad

Věnujeme se spolehlivému řízení samosprávy. Pokud si potřebujete vyřídit žádost, dostavte se v úředních hodinách k příslušnému pracovníkovi našeho úřadu. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. Orgány našeho úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Dobřichovice

Náš státní úřad důsledně dbá na kvalifikaci a fundovanost zaměstnanců. Náš státní úřad si dává záležet na ochotě při jednání. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Neváhejte navštívit naši policii, která se Vás bude snažit ochránit. S naším udržováním veřejného pořádku budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení České unie sportu v okrese Blansko

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku