Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Music & Theatre S.G.Pitaš

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fond ohrožených dětí

U nás vám poskytneme komplexní nabídku sociální pomoci. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. Zajišťujeme setkávání našich klientů. Všechna mládež je v naší organizaci vítána..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Tisá

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Přijďte k nám najít cestu k bohu. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Nabízíme vám pozvání na bohoslužby. Naše duchovní setkání jsou tu i pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie - Velká rada oblasti Jižní Morava

V naší organizaci najdete nabídku humanitární pomoci. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. Navštivte setkání naší organizace a my Vám pomůžeme. Jsme humanitární organizace, která ochotně pomůže všem potřebným. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Brno-Maloměřice a Obřany - Odbor školství, kultury a sportu

Realizujeme výkon samosprávy svěřeného samosprávného celku. Poskytujeme poradenské služby jednotlivcům i firmám. Jako samospráva vás potešíme naší maximální ochotoou. Kanceláře našeho úřadu jsou pro Vás otevřeny během úředních hodin. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KTG, s.r.o.

Mezi naše aktivity patří vědecká a výzkumná činnost. Jsme výzkumnou institucí, ochotně nabízející služby v oblasti vědy. Jsme vědeckou institucí zabývající se poradenstvím. Pečlivost je součástí všech našich činností. Vybíráme si zejména kvalitně vzdělané zaměstnance. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Mlečice

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabídnou zábavný styl výuky. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. V naší jídelně se vždy dobře najíte. Vaše děti se v naší družině skvěle zabaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Vrbovec

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Ujišťujeme Vás, že naše instituce je velice seriozní. V naší mateřské škole se vaše děti skvěle zabaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Naši vyškolení zaměstnanci se vždy snaží své studenty zaujmout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Liberec, Sokolovská

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Nechte se u nás vzdělávat kvalitně vyškolenými zaměstnanci. V naší základní škole důsledně dbáme na socializaci a osobní rozvoj našich žáků. Strávníci naší jídelny si chválí kvalitu a chuť našich pokrmů. Můžete využít i naši družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku