Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oblastní Charita Ostrov

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Rádi se s Vámi setkáme na naší farnosti. Pomozte potřebným prostřednictvím charity. Neváhejte navštívit naše koncerty s duchovní tematikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. pionýrská skupina Podbořany

Nabízíme vám sociální pomoc, přijďte ji využít. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Věříme v serióznost našich partnerů. V rámci našich služeb zajišťujeme poradenství. Zprostředkujeme pomoc pro mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 8 - Odbor výstavby

Nabízíme Vám veškeré služby naší samosprávy. Zajišťujeme stavební a technický dozor na stavbách. Vyhněte se pokutám za nelegální stavbu a přijďte si k nám pro stavební povolení. Náš stavební úřad poskytuje různé služby v oblasti stavby. Naší hlavní poskytovanou službou je výdej cestovních dokladů. Na našem úřadě vydáváme občanské průkazy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola elektrotechnická a strojní a Střední odborné učiliště Pardubice

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Při vzdělávání jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 4, Mírového hnutí

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. V naší mateřské škole naučíme vaše děti se správně stravovat. Zázemí naší vzdělávací instituce tvoří mimo jiné i jídelna. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Stříbro

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Obraťte se na naše seriozní zaměstnance. Vy i vaše děti ocení služby naší jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Hořice, Husova

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. Za serióznost ručíme. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Pro vaše děti nabízíme pobyt v družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sociální služby města Nový Bor

Každý může naši organizaci požádat o ochranu sociálních a pracovních práv. Naše sociální organizace je velice ochotná. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Confis o.s.

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Odpovídáme za serioznost. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM REJNOCI

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku