Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MŠ Havířov, Balzacova

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. V naší vzdělávací instituci oplýváme bohatými znalostmi. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Vaše děti najdou v naší jídelně to nejlepší. Navštivte naši příjemnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola Duběnka, Březinova 113

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Můžete také využít našeho osobního poradenství. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Dostatek vyškolených zaměstnanců je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Provádíme seriozní vzdělávání. To nejlepší pro vaše děti jedině v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra interních oborů Fakultní nemocnice v Hradci Králové

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti našich pedagogů. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Získáte u nás kvalitní znalosti. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rovná - obecní úřad

Samospráva je připravena vykonávat úkony veřejné správy. Jako samospráva máme otevřeno během úředních hodin. Rádi vyřídíme všechny vaše žádosti. Náš úřad ochotně přijímá vaše žádosti. Jako samospráva nabízíme samozřejmě i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Prachatice

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Máme pravidelně otevřeno během úředních hodin. Neváhejte využít ochoty našich pracovníků. Zajišťujeme správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Bystřec

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Srdíčko

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Specializujeme se na děti a jejich vzdělávání. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Specializujeme se na vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Laškov

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Jídelna je k dispozici všem návštěvníkům instituce. Díky naší družině nemusíte z práce pospíchat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze

Pracovníci naší zdravotní instituce se zajímají zejména o ochranu lidského zdraví. Přijďte ocenit znalosti našich zaměstnanců. Poskytujeme zdravotnické služby, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat. Náš ustav se věnujeme především epidemiologii. Naše instituce také poskytuje výkon státního zdravotního dozoru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

45. pionýrská skupina Praha

Přijďte si k nám pro sociální pomoc. Ochotně pomáháme potřebným. Jsme organizace, která se specializuje na poskytování pomoci v nouzi. Jednou z našich činností je také poradenství. Využijte naši nabídku zábavy pro děti. Připravujeme program pro mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku