Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Hvězdlice

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středohoří sobě, o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konvent sester dominikánek Bojkovice

Poskytneme Vám bohatý duchovní život. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře. Naše instituce vám pomůže dojít k duchovní vyrovnanosti. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Ukážeme Vám cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Bohutín - Státní

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Naší doménou je kvalitní poradenství. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Zaručujeme Vám ochotu jednání. Naše základní škola je velice prestižní. V naší družině umožňujeme dětem zájmové vzdělání nabídkou smysluplných aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hospodářská komora kraje Vysočina

Rádi Vás přijmeme do našeho sdružení členů. U nás se setkáte vždy s kvalitou. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě

Snažíme se co nejlépe přispět k ochraně vašeho zdraví. Staráme se o dodržování norem. Zajišťujeme rychlou zdravotnickou pomoc. Vyškolení zaměstnanci jsou připraveni vám kdykoli pomoci. Při poskytování našich služeb zaručujeme seriozní jednání a individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká strana sociálně demokratická

Nabídka účasti na politickém životě je u nás samozřejmostí. Členové naší politické strany mají velké znalosti ze života občanů ČR. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Choceň - Odbor finanční

Jsme součástí krajské i obecní samosprávy. Naši zaměstnanci rádi vyřídí všechny vaše žádosti. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě. Jako samospráva uznáváme pravidlo mít otevřeno během úředních hodin. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám v rámci samosprávy nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko praktického vyučování Vinohrady, s.r.o.

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. Poradenství je u nás kvalitní. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Naše instituce nabízí ochotu pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Strahovice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti vzdělávání. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost výuky pro všechny studenty. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Učíme každého s velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku