Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanice mladých techniků - Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Červenka

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. U nás je ochota vždy zaručena. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Půjčte si knížku z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Střeň

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. U nás dosáhnete více znalostí. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. S radostí Vás přivítáme v naší mateřské škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. U nás získáte znalosti z různých oborů. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. V naší organizaci vám poradíme s vyplněním žádosti. Zabýváme se státní sociální podporou a možnostmi jejího využití. Z hmotné nouze vám rádi pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelcentrum Litvínov klub č.22

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Organizujeme společná setkávání. Ochotu pomoci máme na prvním místě. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Rovensko

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Milovníci šachů si najdou své místo v našem spolku. Jsme jedni z nejlepších v tenisu v okolí. Náše sdružení hokejistů je velmi oblíbené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IlcoTábor

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Členové naší organizace jsou velice ochotní. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Praze 8 - Libni

Začněte se s naší pomocí starat o duchovní život. Nabízíme potřebným pomoc v nouzi. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Jsme cestou k duchovnímu světu, který hledáte. Přijďte se podívat na naši bohoslužbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGROŽIV Sdružení zemědělců, s.r.o.

Sdružení členů je pro naši instituci důležitým článkem. Služby poradenství v oblasti hospodářství jsou Vám u nás k dispozici. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Naše služby jsou tu pro Vás ve vysoké kvalitě. Naše instituce vám nabízí serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku