Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

14. ZŠ Most

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Ochotu pracovníků naší vzdělávací instituce vám zaručujeme. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také jídelnu. V naší družině vám děti pohlídáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce Trutnov - volná pracovní místa

Volná pracovní místa na úřadu práce v Trutnově, seznam nabídek zaměstnání s možností výběru konkrétní pozice. Výběr nabídek zaměstnání z okresu Trutnov - práce ve Vrchlabí, Špindlerově Mlýně a dalších obcích, výběr práce v okolních okresech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0173 Břeclav

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Ochotně přijímáme nové členy. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub ČR - Chrudim

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz místní organizace

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Poradenství patří k tomu, co nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Ledči nad Sázavou

Díky nám prožijete dokonalý duchovní život. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Přijďte na naše setkání i vy. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Využijte možnosti účasti na pravidelných bohoslužbách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezská diakonie, podpora pěstounských rodin

Zabýváme se pořádáním náboženských setkání pro aktivní rozvíjení duchovního života. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Pomůžeme vám najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní institut pro integrace osob s omezenou schopností pohybu a orientace České republiky, Krajská organizace Jihočeského kraje, o.s.

Organizujeme pravidelnou humanitární pomoc. Zúčastněte se našich pravidelných setkávání. V naší instituci si zakládáme na serioznosti. Cílem naší instituce je také nabídnout kvalitní odborné poradenství. Naši poskytovatelé pomoci jsou velice vstřícní a ochotní. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Nasavrky - Odbor majetkový

Zabýváme se samosprávou. Běžně je u nás otevřeno během úředních hodin. Správný postup při vyřizování vaší žádosti vám sdělí pracovník daného úseku. Na našem úřadě narazíte na ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Týnec nad Sázavou

Naše instituce vám zajistí kvalitní vzdělávání a to i díky příjemnému prostředí. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice vzdělávání. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Naše základní škola nabízí kvalitní výuku i individuální přístup k žákům. Naše družina zabaví vaše děti mimo vyučování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku