Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jihomoravská krajská asociace Sport pro všechny

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Seriózní chování je nám vlastní. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Nalžovické Podhájí

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Spolehněte se na naše seriózní chování. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz místní organizace Tvrdonice

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecně prospěšná společnost Nebelvír

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Garantujeme seriozní jednání. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa. V naší knihovně najdete mnoho podkladů pro studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Chvaleč

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Přednášky našich vyškolených zaměstnanců upoutají vaši pozornost. Naší mateřské škole můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. V naší instituci pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Serioznost je pro nás důležitá. Poradíme vám, jak se neztratit v podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní ZŠ a MŠ logopedická Don Bosco

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. Rádi Vám předáme své znalosti. Nabízíme poradenství od profesionálů. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. V naší základní škole nabízíme dobré vzdělání. Vaše děti si v naší jídelně pochutnají. Svěřte své děti do naší družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola řemesel Bruntál - Domov mládeže

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního a seriózního personálu, který je schopen zajistit špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naši vyškolení zaměstnanci se Vám budou plně věnovat. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Klatovy - Charitní pečovatelská služba

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Pomoc v nouzi je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz České republiky.

Sdružujeme naše členy. Jsme instituce, která poskytuje velice kvalitní hospodářské služby. Zveme Vás na semináře. Naše instituce sdružují také zemědělce. Poskytujeme možnost vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku