Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Místní akční skupina Rožnovsko

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Je pro vás připraveno i poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazyková škola Jipka

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Budislav

U nás si dáváme záležet na duchovním životě. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Víme, jak najít cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přinášíme možnost duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mater et pueri, o.p.s.

Přijďte si k nám pro sociální pomoc. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. Mezi služby naší instituce patří také poradenství. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městského obvodu Nová Bělá

Nabízíme služby samosprávy pro všechny občany. Náš orgán je pro Vás otevřen během úředních hodin. Získejte některé výpisy Czech Pointu bez nutnosti předkládat doklady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polerady - obecní úřad

Naše instituce se zabývá samosprávou. Na našem úřadě vám poskytneme poradenství. Pokud si potřebujete vyřídit žádost, dostavte se v úředních hodinách k příslušnému pracovníkovi našeho úřadu. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás podstatná. Pro návštěvníky je otevřeno během úředních hodin. Vyřizujeme žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Státního okresního archivu

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Brno, Všetičkova

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání. Zaměřili jsme se na osobnost dítěte a respektování jeho potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Poděbrady, Vřesová

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. V naší jídelně najdete chutné občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlkovice - obecní úřad

V případě potřeby můžete kdykoli kontaktovat naši samosprávu. Pomůžeme vám rychle vyřídit vaši žádost. Oslovte nás, máme otevřeno během úředních hodin. Náš úřad jedná se žadateli vždy ochotně a vstřícně. Naší činností je poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku