Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vrchní soud v Olomouci

V případě potřeby se můžete obrátit na náš státní úřad. Odbory našeho státního úřadu jsou občanům otevřeny během úředních hodin. U našeho státního úřadu můžete počítat s ochotou. Vaše žádosti vyřizujeme ochotně a rychle. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Zabýváme se také soudnictvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MK Brodek u Prostějova

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Věci řešíme s ochotou. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Královské horní město Krupka

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Hrozen Zbýšov

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Zajišťujeme i tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Koloděje

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Při vzdělávání se u nás vždy setkáte s ochotou. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Disponujeme vlastní bohatou knihovnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Vřesina

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků. Naše mateřská škola přináší pestrou nabídku aktivit. Přestávky mezi akcemi lze trávit v jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Přiveďte vaše děti do naší skvělé základní školy. Nabízíme dobré vzdělání na naší střední škole. Využijte také služeb naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Chodov, Komenského

Příjemné prostředí je naším krédem. Zajišťujeme vzdělávání vždy s ochotou. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Studentům je k dispozici školní jídelna. V naší školní družině jsme pro děti připravili spoustu zábavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje - Pobočná požární stanice Kyjov

Využijte možnosti oslovit naši bezpečnostní instituci ohledně Vaší náročné životní situace. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Naše záchranná instituce poskytuje také užitečné informace. Zaměřujeme se na provádění odborného výcviku. Naše instituce je kompetentní k výkonu státního požárního dozoru. Jednou z našich činností je také zajištění požárního dozoru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Panny Marie Kroměříž

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. Navštěvujte naše bohoslužby. Přidejte se ke komunitě naší farnosti. Zajistíme Vám prohlídku církevních staveb. Nabízíme program našich církevních koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku