Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Žandov

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. Nabízíme své znalosti při Vašem vzdělávání. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. Naše ochota pomoci vám při studiu je pro nás zásadní. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Jídelna je součástí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Trhové Sviny

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Pro žáky naší základní školy jsme připravili i dostatek mimoškolních aktivit. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Dolní Habartice

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce je velice seriozní. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium. V naší jídelně připravujeme vyváženou a pestrou stravu. Mimo vyučování jsou dětem k dispozici vychovatelky ve školní družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Antonína Dvořáka Karlovy Vary

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Na naší umělecké škole se studentům věnujeme individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz Plzeň - jih

V rámci naší instituce sdružujeme členy. S našimi kvalitními hospodářskými službami budete spokojeni. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Zaměstnanci našeho hospodářského institutu jsou ti nejochotnější z okolí. Vždy si u nás zakládáme na serioznosti. Nabízíme služby zemědělcům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horka nad Moravou

Poznejte s námi, jak správně prožít duchovní život. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Pronikněte do světa víry a přijďte na naše setkání. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Využijte možnosti duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alenka

Naše společnost poskytuje humanitární pomoc. Nikde jinde se nesetkáte s takovou ochotou jako u nás. Naší prioritou je veškerá pomoc v nouzi. Každému našemu klientovi nabízíme 100% serioznost. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. Naše volnočasové aktivity jsou zde připraveny pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Poděbrady - Odbor správních činností

Působíme jako samosprávní orgán. Nejen pro zájemce máme otevřeno během úředních hodin. Pro naše úředníky je na prvním místě ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Našiměřice - obecní úřad

Náš samosprávní úřad odvádí kvalitní práci. Na našem úřadě vám nabízíme poradenství. S ochotou vůči občanům u nás můžete počítat. Vyřiďte si své žádosti u nás na úřadě. Požádejte u nás také o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Čelákovice

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše požadavky. Naši úředníci jsou ochotní každý den. Pro občany provádíme vyřizování žádostí. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Náš orgán policie se zaměřuje na ochranu občanů. Naší snahou je zajištění klidu a veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku