Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání Pedagogické fakulty

Zájmem naší instituce je vzdělávání v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Disponujeme mnoha znalosti z různých odvětví. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Nabízíme širokou škálu magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Svitavy-Lačnov

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Velkém Meziříčí

V naší církevní instituci obohatíte svůj duchovní život. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Připravíme vám cestu k bohu. U nás najdete tu správnou duchovní vyrovnanost. Navštivte naše pravidelné bohoslužby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost chemického inženýrství

I vy se můžete přidat k našemu sdružení členů. Přijďte k nám využít poradenství v oblasti hospodářství. Na kvalitu našeho hospodářského institutu se můžete spolehnout. Ochota je v naší instituci na každodenním pořádku. U nás se můžete vždy setkat se seriozností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Javorník

Naše nezisková organizace směřuje humanitární pomoc do různých zemí. Nabízíme spolehlivé rady. Naši serióznost zaručeně oceníte. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Každý senior se u nás bude skvěle bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Rokycany - Odbor sociální a zdravotní

Využijte služeb naší samosprávy. Kanceláře našeho úřadu jsou otevřeny během úředních hodin. S našimi zákazníky jednáme ochotně a seriózně. Na našem úřadě se při vyřizování žádostí vždy setkáte s ochotou a pochopením. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křídla - obecní úřad

Cílem naší samosprávy je organizace a plánování ve veřejné sféře. Zaměstnáváme velmi ochotný personál. Naší náplní je uspokojivé vyřizování Vašich žádostí. Naši knihovnu budete mít vždy po ruce. Rozhodování o sociálních dávkách náleží do naší kompetence.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz českých filatelistů

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čtyři Dvory

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Proxima Olomouc

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku