Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Boskovice

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Ochotně spolupracujeme. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Suchá Loz

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Ochotu u nás nehrajeme. Ze strany naší instituce se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Naše instituce vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola - Duha Mladá Boleslav III, o.p.s.

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Nabízíme zaručenou serioznost. Přiveďte vaše děti do naší skvělé mateřské školy. Naučíme vás malířskému řemeslu. Naše instituce vás připraví na profesní dráhu fotografa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ, ZŠ a střední škola Slezské diakonie

Zabýváme se provozem instituce, která nabízí vzdělávání v příjemném prostředí. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Serioznost a důvěryhodnost je samozřejmostí. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Zlaté Hory

Naše vzdělávací instituce vám zaručí ničím nerušenou výuku v příjemném prostředí. Přijímáme přihlášky do naší základní školy. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně. Naše družina výborně rozvine kamarádské vztahy mezi dětmi. Archiváře vybavíme dobrými znalostmi. Stát se profesionálním fotografem bude díky naší instituci hračka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Adamov - Farnosti římskokatolické církve

Staráme se o náš duchovní život. Poodhalíme vám cestu k bohu. Snažíme se poskytovat pomoc v nouzi. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti. Zajišťujeme vedení bohoslužeb. Využijte naší nabídky a přijďte na duchovní setkání. S radostí Vás přivítáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prám

Jako nezisková organizace se zaměřujeme na sociální pomoc. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Díky našemu poradenství vyřešíme vaše problémy. Naše instituce je plná ochotných lidí. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Mládež se v naší instituci bude skvěle bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dolní Žandov - obecní úřad

Cílem naší samosprávy je organizace a plánování ve veřejné sféře. Služby poradenství jsou součástí naší nabídky. Pro občany otevíráme během úředních hodin. Ochota vyjít vstříc klientům je pro nás zásadní vlastností. Pracovníci našeho úřadu rádi vyřídí Vaši žádost. Navštivte náš úřad a poskytneme vám služby v rámci Czech Pointu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lomnička - obecní úřad

Rádi Vám pomůžeme v rámci služeb naší samosprávy. Na recepci úřadu Vám jsou k dispozici i s poradenstvím ohledně úřadu. Ochota vůči občanům je pro nás samozřejmostí. Vyřizování žádostí i stížností. Jako samospráva nezapomínáme mít otevřeno během úředních hodin. Jako samospráva dáváme zváštní pozornost také oblasti sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku