Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městská knihovna Děčín

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Nejen serioznost je naší doménou. Naše poradenské služby jsou kompletní. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci a zkušenosti našeho vždy ochotného personálu. U nás najdete i odbornou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ škola Horní Kalná

Využijte toho, že naše instituce disponuje příjemným prostředím. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. Jsme velice seriozní institucí. Můžeme vám slíbit ochotu vyjít vám vstříc tak, aby vaše studium bylo úspěšné. Pochutnejte si v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav mikrobiologie Lékařské fakulty

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Mnichovicích

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Umožňujeme společná církevní setkávání. Pořádáme bohoslužby. Připravujeme zajímavá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká školní inspekce

V našem sdružení je místo pro nové členy. Naše poradenství v oblasti hospodářství je pro naši firmu vizitkou. Dáváme si záležet na kvalitě námi poskytovaných služeb. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Můžeme vám nabídnout jen seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ zdravotně postižených Havlíčkův Brod

Jsme nezisková organizace, která se mimo jiné zabývá humanitární pomocí. Naše služby provádíme vždy s ochotou. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Naše pomoc má mnoho tváří, jednou z nich je pomoc lidem v nouzi. Využijte také možnosti poradenství v těžkých chvílích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Brno-Kohoutovice - Odbor sociální péče, školství a kultury

Využijte služeb naší samosprávy. Nabízíme vám poradenství. Během úředních hodin je otevřena naše samospráva. Na ochotu zaměstnanců našeho úřadu se můžete spolehnout. Poskytneme vám profesionální servis při vyřizování žádostí. Náš odbor ochrany dětí vám velmi rád s dětmi pomůže v jakékoliv situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Litoměřice

Využijte nabídku služeb našeho úřadu. Během úředních hodin jsme připraveni vám pomoci. Přijďte k nám také využít služeb odborného poradenství. Zabýváme se také vyřizováním stížností. Ochotně vám pomůžeme s domáháním vašich práv. Ujišťujeme Vás, že vyřídíme každou žádost, kterou podáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 054 Rakovník

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Jednáme s každým serózně. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku