Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Záchranáři Žatec, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vranovice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové jsou velmi ochotní. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alyaschca Crew o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Vlachovo Březí

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Připravujeme různá zájmová setkávání. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Najdete u nás vždy maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Muzea Mladoboleslavska

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Při vzdělávání využíváme svých bohatých znalostí. Ke svým klientům jsme ochotní. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. Seriózní personál naší vzdělávací instituce důsledně dbá na špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Novosedly, okres Strakonice

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Rádi vám uvaříme v zavedené jídelně naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazykové centrum Filozofické fakulty

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Zaručujeme vám kvalitní poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Malá Strana Týn nad Vltavou

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme kvalitní služby základní školy. Zavítejte také do naší pěkné jídelny. Zajišťujeme provoz družiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maďarsko - Velvyslanectví Maďarské republiky

Jsme zavázáni poskytovat služby občanům. Jsme mezinárodní společnost s dlouhou tradicí a seriózností. Naši zaměstnanci jsou vyškolení speciálně pro účely mezinárodní instituce a jednání s klienty. Naším společným jmenovatelem jsou ochota, profesionalita a zběhlost v řešení úkolů. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich odborných znalostí. Poskytneme vám u nás všechny potřebné informace a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Netolice

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku