Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - městský výbor Brno - město

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ochránců přírody, ZO - Stopa Klánovice 01/91

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Máme seriozní přístup. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Mírov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Půjčte si knížku z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Olgy Havlové Kadaň - Mateřské školy

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na naši instituci. V naší jídelně najdete chutné občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Angličtina Praha 9 Engfore

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás důležité. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Výsadou naší vzdělávací instituce je ochotný a spolehlivý personál. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Tatce

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Jsme znalí oboru. V naší základní škole máme tým zkušených pedagogů, kteří se nebrání inovacím ve výuce. V naší jídelně denně vaříme několik jídel. Po skončení vyučování děti rády tráví čas v naší družině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, ZŠ praktická, Praktická škola a Školní jídelna Dlažkovice

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Nabízíme vám poradenské služby všeho druhu. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání před rychlostí studia. Zvolte si ke vzdělání svých dětí naši základní školu. Rádi vám uvaříme v zavedené jídelně naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace PPC 1500

Zabýváme se sdružováním členů hospodářské instituce. Naše instituce na hospodářské služby se vyznačuje velkou seriozností. Naše kancelář Vám zprostředkuje kvalitní služby v hospodářství. Přijďte si k nám pro radu. Můžeme vám nabídnout vždy jen ochotné jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Zvole u Zábřehu Farnost římskokatolické církve

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Sousředíme se na pomoc lidem v nouzi. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé. Jsme farností, která chce pomáhat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Kutinová

Činnost naší organizace se zaměřuje na humanitární pomoc. Rádi organizujeme různá setkávání. Dáváme si záležet na velké ochotě při pomoci druhým. Disponujeme finančními prostředky pro pomoc lidem v nouzi. Každému našemu klientovi nabízíme 100% serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku