Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Olympionik Cheb

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shambhala Česká republika

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Spolehněte se na naše cenné rady. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota-okresní myslivecký spolek Nymburk

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Součástí naší činnosti je také poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Jsme profesní organizace se zaměřením na architekturu. S námi vás budou kuželky bavit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Starý Vestec

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. U nás jsme maximálně ochotní k vašim požadavkům. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola MATEŘINKA, s.r.o.

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. V naší mateřské škole se bude vašim dětem líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Ukážeme vám ochotu naší školy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bratronice

K úspěšnému studiu vám dopomůže naše příjemné prostředí. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně. Děti jsou v naší základní škole spokojené. Při přípravě pokrmů v naší jídelně používáme kvalitní a čerstvé suroviny. Po vyučování je pro děti zajištěna družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Hustopeče

Vzdělávací služby v příjemném prostředí. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Naši vzdělávací činnost provádíme vždy s ochotou. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Zaručujeme, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Čestlice

Dbáme především na duchovní život. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. S námi můžete najít cestu k bohu. Proč byste se s námi nemohli setkat? S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora pro okres Zlín

Naše sdružení členů hospodářské instituce Vám s radostí pomůže v jakékoliv situaci. Jsme institut, který dbá na kvalitu v oblasti služeb v hospodářství. Můžete se spolehnout na seriozní jednání našich členů při poskytování hospodářských služeb. Ochota našich pracovníků je pro nás prioritou. Zaručujeme Vám poskytnutí kvalitního poradenství v hospodářské oblasti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku