Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agentura pro zemědělství a venkov Žďár nad Sázavou

V rámci naší strany nabízíme účast na politickém životě. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Naše cíle jsou samozřejmě srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nýřany - městský úřad

Náš samosprávný orgán zabezpečuje rozhodování o věcech veřejných. Věnujeme se vyřizování Vašich žádostí. Náš úřad má pro Vás otevřeno během úředních hodin. Vaše žádosti vyřídíme vždy ochotně. Náš úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo na úřadě. Jako samospráva řešíme i sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řemíčov - obecní úřad

Náš úřad realizuje samosprávu. Naší náplní je uspokojivé vyřizování Vašich žádostí. Zavítejte k nám, otevřeno máme během úředních hodin. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. I pro vás máme připraveny v rámci samosprávy služby našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Dopravní inspektorát Územního odboru Karviná

Provozujeme státní úřad se širokou nabídkou služeb. Ochotně pro vás vyřídíme i jakékoli stížnosti. Náš státní úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Provádíme správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota TTC Kněžnice

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Věci řešíme ochotně. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Historická Poruba o.s.

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Budete překvapeni naší maximální ochotou. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Kozlov

Naše vzdělávací instituce vám nabízí učebny s příjemným prostředím. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Díky nám se vaše znalosti dostanou na vyšší úroveň. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje - Centrální požární stanice Břeclav

Naši pracovníci vám zajistí služby záchranné instituce. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc. Můžeme Vám zaručit naprostou spolehlivost našich zaměstnanců. Trváme na tom, aby naši zaměstnanci prošli kvalitním výcvikem. Zajišťujeme také výkon státního požárního dozoru. Poskytování požárního dozoru patří mezi naše hlavní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZKV, s.r.o.

Působíme v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Naše vědecká a výzkumná instituce je vskutku seriozní. Ochota je v naší instituci samozřejmostí. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na zkoušky dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Jedovnice - Mateřské školy

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. S ochotou se vám budeme při vzdělávání věnovat. Naší mateřské škole můžete věřit. Přijďte ochutnat pokrmy naší jídelny. V naší družině jsme pro děti připravili spoustu her, zábavy a zajímavých činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku