Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní hospodářská komora Ústí nad Orlicí

Neváhejte se obrátit na sdružení členů hospodářské instituce. Ochota je pro nás samozřejmostí a nebereme ji jako prázdnou frázi. Zajistíme Vám kvalitní hospodářské služby. Na serioznosti u nás stavíme. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v ČR, o.s. - okresní organizace

U nás naleznete sociální pomoc. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Poskytneme vám seriózně veškerou pomoc. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. Všem seniorům dokážeme skvěle zaplnit volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Podbořany - Odbor sociální a zdravotní

Náš samosprávní úřad bude naslouchat vašim požadavkům. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Pomůžeme vám s vyřizováním žádostí. Návštěvy přijímáme během úředních hodin. Nabízíme poradenství v oblasti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i.

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Naši pracovníci k Vám budou vždy přistupovat s ochotou. Velkou hodnotou naší výzkumné a vědecké instituce je serioznost. Pro naše aktivity je nutná velká pečlivost. Naši pracovníci vykazují bohaté znalosti. Vzdělaní zaměstnanci jsou pro nás důležití..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Havířov, Petřvaldská

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózně vedenou kvalitní výukou. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Zajistíme Vám možnost stravování v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola Březinova 30, Jihlava

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. V naší jídelně podáváme jen kvalitní pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fingerlandův ústav patologie Lékařské fakulty v Hradci Králové

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Na naše znalosti v oblasti vzdělávání se můžete spolehnout. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domoraz - obecní úřad

Zvyšování výkonnosti naši samosprávy vás mile překvapí. Neváhejte využít naše služby při vyřizování žádostí. Na našem úřadě je ochota samozřejmá. Máme pro veřejnost otevřeno během úředních hodin. Přinášíme Vám i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Oddělení vnitřní kontroly Územního odboru Žďár nad Sázavou

Náš státní úřad je tu pro občany i podnikatele. Procházíme a vyřizujeme jednotlivé žádosti. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Představitelé naší státní organizace jsou při jednání velice ochotní. Při vyřizování stížností se snažíme být spravedliví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Lhenice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku