Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svatá Maří - obecní úřad

Navštivte kdykoli úřady naší samosprávy. S našimi zákazníky jednáme ochotně a seriózně. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s vyřizováním vaší žádosti. Naše pracoviště zůstává otevřeno během úředních hodin. Zabýváme se vedením knihovny. Jako samospráva zaštiťujeme také oblast sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Odbor cizinecké policie Krajského ředitelství policie Libereckého kraje

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše žádosti. Během úředních hodin jsme vám vždy k dispozici. Náš úřad se zaměřuje na vyřizování stížností. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s poradenstvím v oblasti státní správy. Jsme státní úřad s velkou ochotou poradit občanům. Jsme organizací, která zabezpečí vyřízení vašich žádostí. Neváhejte využít služeb policie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Svojšice

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Jednáme s ochotou. Naší zásadou je seriozní jednání. Najdete u nás i poradenství. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Hallyu Wave, o.s.

Pořádáme sdružení podobných lidí. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Brně - Židenicích

Naše organizace se zabývá poradenstvím v oblasti duchovního života. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro dopravu a energetiku

Nabízíme Vám spolupráci s naším sdružením členů hospodářské instituce. Pokud potřebujete pomoc, obraťte se na naše poradenství. Od členů naší hospodářské instituce můžete očekávat velice seriozní jednání. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství. Na ochotu poradců naší hospodářské instituce se můžete spolehnout. S námi získáte možnost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v české republice, o.s. ,místní organizace Jablonec nad Nisou 1

Zajišťujeme humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Jsme specialisté na poradenství v oblasti neziskových organizací. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Služby naší instituce jsou vždy seriozní. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Všem seniorům dokážeme skvěle zaplnit volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Kaplice - Odbor dopravy a silničního hospodářství

Poskytujeme služby úřadů samosprávy. Přijďte si vaše žádosti vyřídit k nám na úřad. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí a pomohou s vaším problémem. Ochotu pomoci Vám zaručujeme. V úředních hodinách můžete využít naši samosprávu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Ratíškovice

Provozujeme státní základní školu pro 630 žáků s jídelnou a družinou. Vzdělávací program školy je založen na poznávání, respektování a rozvíjení individuálních potřeb, možností a zájmů každého žáka. Pořádáme sportovní, kulturní a společenské akce pro žáky i jejich rodiče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Volary

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Poradenství je u nás kvalitní. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku