Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Římskokatolická farnost Těšetice u Olomouce

Zajímejte se u nás o duchovní život. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Přijďte na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kampanila

Přinášíme humanitární pomoc potřebným. Jednou z našich činností je také poradenství. Jsme ochotní pomoci všem potřebným. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Serioznost je u nás samozřejmostí. Rádi vás přivítáme na našich setkáváních..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Postoloprty - Odbor vnitřních věcí

Jako orgán samosprávy plníme úkoly pro blaho veřejnosti. Naše dveře jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Zajišťujeme služby spojené s matriční agendou. Nově přistěhovalí obyvatelé by se měli přihlásit na odboru evidence obyvatel. Na kontaktních místech našeho pracoviště můžete využít službu ověřování podpisů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dubovice - obecní úřad

Využijte působnosti našeho samosprávního úřadu. Jednou z našich činností je poradenství. V rámci samosprávy jsme profesionály ve vyřizování stížností. Máme pro veřejnost otevřeno během úředních hodin. Ochotu pomoci Vám rádi slíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce v Karlových Varech

Zabýváme se provozem státního úřadu a poskytováním kvalitních služeb. Při vyřizování stížností se snažíme být spravedliví. Náš úřad zajišťuje také poradenství. Bližší informace vám poskytnou naši pracovníci během otevíracích úředních hodin. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Valašské Klobouky

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro Heřmanice o.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše instituce nabízí také poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ochotu pomoci Vám zaručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zlatá Růže Jindřichův Hradec

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace nabízí i poradenství. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Vychováváme ty nejlepší skauty. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Rataje nad Sázavou

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. S naší pomocí navýšíte svoji znalostní kapacitu. V rámci naší instituce funguje také knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ při lázních, Velké Losiny

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Poskytneme vám v rámci naší instituce opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Máme znalosti v mnoha oborech. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Ochotu u nás nehrajeme. V naší mateřské škole podporujeme zdravý vývoj dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku