Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Rychnov nad Kněžnou

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Zlín - Prštné

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pramének

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Uvítáme Vás při společném setkávání. Jedině my vám dobře poradíme. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice,o.s.,místní organizace Kunžak

Rádi poskytneme humanitární pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Děkujeme za ochotu zapojit se do naší činnosti. Zajišťujeme hmotnou pomoc v nouzi. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Snažíme se pomoct všem seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Odolena Voda - Správní odbor

Samospráva nemovitostí je také v naší kompetenci. Pro náš úřad je důležitá ochota při jednání s občany. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola hotelová a obchodně podnikatelská Český Těšín

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme možnost studia v oboru aranžér.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Větřní

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Pomáháme lidem v nouzi. Ukážeme Vám cestu k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Vedeme duchovní setkání pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace správného životního stylu

Snažíme se angažovat v humanitární pomoci. Při setkávání u nás se můžete dozvědět spoustu užitečných rad. Každý rodič ocení naše služby pro jejich děti. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc mládeži. V nabídce naší instituce najdete různé kroužky. Přijďte se k nám zapojit do našich volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Sebranice

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Nabízíme možnost návštěvy naší mateřské školy. V naší jídelně vaříme zdravě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra didaktiky fyziky Matematicko-fyzikální fakulty

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Ochotně se vám přizpůsobíme. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Využijte možnosti přihlásit se na náš magisterský obor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku