Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Živnostenský úřad Lanškroun - Živnostenské úřady

Náš státní úřad spravuje jistou oblast státní správy. Během úředních hodin pro Vás má náš státní úřad otevřeno. Poradenské služby jsou vám na našem úřadě také k dispozici. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. Vaši stížnost přijmeme, vyřídíme, posoudíme a sdělíme vám konečný výsledek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lhotka

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Nabízíme vám různé poradenské služby. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zpěvácký spolek Hlahol v Praze

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Pňovany

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Nabízíme seriozní vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Naše základní škola je určena i pro vaše děti. V naší jídelně klademe velký důraz na vyváženost a skladbu připravených pokrmů. Velkou výhodou naší instituce je to, že je její součástí také družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha sdružení, Dužina - Děsír

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Pardubice - Polabiny, Mozartova

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců. Z naší umělecké školy mají děti velkou šanci u přijímaček na další studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Milčice

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. V případě potřeby vám naše instituce ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem vyškolených zaměstnanců. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. V naší instituci můžete navštívit také knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomíkova školička

Náš institut s příjemným prostředím si zamilujete. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. Prioritou naší vzdělávací instituce je kvalitní, spolehlivý a seriózní personál. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola Brno

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Přijďte studovat na naši střední školu. Práci našeho fotografa oceníte. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Růžďce

Potřebami duchovního života se zabývá naše církev. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. V rámci duchovního vzdělávání pořádáme pravidelná sezení. Připravujeme církevní program i pro děti. Zajistíme koncert duchovní hudby. Zajišťujeme pořádání duchovních přednášek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku