Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub maminek Pohádka

V případě nouze poskytneme sociální pomoc. Děti u nás najdou své útočiště. Pořádáme širokou škálu zajímavých kurzů. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Přeštice - Odbor výstavby a územního plánování

Využijte toho, že je vám k dispozici naše samospráva. U nás získáte možnost rychlého vyřizování Vašich žádostí. Na recepci úřadu Vám jsou k dispozici i s poradenstvím ohledně úřadu. Pracujeme vždy spolehlivě a s ochotou k vám. Pro naše klienty zůstává otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hladké Životice - obecní úřad

Prostřednictvím efektivní samosprávy pečujeme o rozvoj území a veřejné potřeby. Neváhejte využít naše služby při vyřizování žádostí. Náš úřad nabízí možnost využít Czech Point. Přijďte do naší knihovny a uvidíte, že si vyberete knihu, kterou přečtete jedním dechem. Jako samospráva nezapomínáme také na oblast sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní policie Velký Osek

Náš státní úřad v rámci své působnosti vyřizuje podněty a žádosti, a současně se věnuje realizaci nejrůznějších projektů a vytyčených cílů. Na vyřizování stížností zaměstnáváme ty největší odborníky. Na vyřizování žádostí máme speciální oddělení. Ochotně vyřídíme vaše požadavky. V rámci naší pracovní náplně poskytujeme také odborné poradenství. V případě potřeby Vám pomůže policie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Svatá Kateřina

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Věnujeme se také poradenské činnosti. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek proti nemravným cenám elektřiny, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Vsetín - klubovna

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Navštivte naše zájmové tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Cerhenice

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. V naší vzdělávací instituci najdete vyškolené zaměstnance. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Zaregistrujte se v naší knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Ptení

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Jsme vzdělávací instituce s ochotným přístupem. Důvěřujte naší serioznosti. Naši pedagogové oplývají širokými znalostmi svého oboru. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá obchodní akademie Opava, s.r.o.

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. V naší vzdělávací instituci byla ochota vždy samozřejmostí. Naše poradenství vás nezklame. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Nabízíme kurzy ekonomiky pro začátečníky i pokročilé. Studujte u nás podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku