Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Solio, o.s.

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní veřejná knihovna Praha - Suchdol

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Věchnov

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Pochutnejte si v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Naši vynikající pedagogové jsou připraveni předat vám své znalosti. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Načeratice

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Využijte příležitosti ke společnému setkávání. Vydejte se s námi na správnou cestu k bohu. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Každé duchovní setkání vás může neuvěřitelně naplnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Naděje

Humanitární pomoc patří ke klíčovým činnostem naší instituce. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Naše instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Na naše rady v neziskové oblasti se můžete spolehnout. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Jsme politická strana, která nabízí účast na politickém životě. Zaručujeme, že naše cíle jsou srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Teplice nad Metují - městský úřad

Naše samospráva pečuje o všestranný rozvoj svého území a potřeby svých občanů. Neváhejte nás oslovit, máme otevřeno během úředních hodin. Zaměřujeme se na vyřizování žádostí našich občanů. Jsme správný úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naši zaměstnanci jsou školeni k ochotě. Neváhejte navštívit naši místní knihovnu. Zajištění sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Kunratice u Cvikova

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Pracovníci naší vzdělávací instituce mohou v případě zájmu poskytnout i poradenství. Naše jídelna vaří chutná a výživná jídla. Velkou výhodou naší instituce je to, že je její součástí také družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Vladislava Vančury Háj ve Slezsku

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše znalosti můžete využít při svém vzdělávání. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. U nás se k vám naši zaměstnanci budou chovat ochotně. Naše umělecká škola rozvíjí umělecké nadání studentů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku