Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oznice - obecní úřad

Naše samospráva řeší problémy a otázky vás občanů. U nás získáte možnost rychlého vyřizování Vašich žádostí. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší samosprávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Praha 11 - obvodní ředitelství

Součástí státní správy jsou i státní úřady. Vaše přání ochotně vyřídíme. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. Zaměstnanci našeho státního úřadu jsou k dispozici svým občanům během úředních hodin. Když se obrátíte na náš státní úřad, rádi Vám poradíme v různých oblastech státu. Jsme policie, která poskytuje pomoc občanům. Jsme odborníky na veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Smolkov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Organizujeme sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklórní soubor Čučoriedky

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mycoplant - CS, spol. s r.o.

Specializujeme se na kvalitní vědeckou a výzkumnou činnost. Jsme velice pečlivá vědecká a výzkumná instituce. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. Pracovníci naší instituce mají široké znalosti svého oboru. V naší výzkumné instituci poskytujeme poradenství. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Lipůvka - Mateřské školy

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce disponuje prvotřídními znalostmi a zkušenostmi. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství při vašem studiu. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. V naší mateřské škole najdete spoustu zábavy. Pro zaměstnance i studenty je k dispozici místní jídelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Omská

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. V rámci námi poskytovaných služeb garantujeme serioznost. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Neváhejte využít našich bohatých znalostí. S radostí Vás přivítáme v naší mateřské škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ, Brno, Labská

V naší instituci vás určitě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. S radostí se s vámi podělíme o své bohaté znalosti. Naše základní škola poskytuje kvalitní vzdělání. Naše jídelna nabízí velký výběr pokrmů. Naučte se být profesionálním fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Železný Brod

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sekulárního institutu Servitium Christi

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Pořádáme zajímavá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku