Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MŠ Merklín

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Naše školní jídelna vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ při Dětské psychiatrické léčebně, Opařany

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce je poskytování poradenství na úrovni. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milíčovice - obecní úřad

Zajišťujeme řízení samosprávy. Dovolujeme si mít otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme také poradenství. U nás se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Zabýváme se rovněž vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Kopřivnice

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. Při vyřizování stížností dodržujeme platné směrnice. Jsme státní úřad, který si zakládá na ochotě k občanům. Policie je připravena Vám pomoci. Naše městská policie je Vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní tělovýchovné sdružení Kolín

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Sázíme rovněž na poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Zaručíme se za ochotu svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum ekologického výzkumu a výchovy ve Svatém Janu pod Skalou

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava-Zábřeh, Jugoslávská

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. V naší jídelně připravujeme vyváženou a pestrou stravu. Provozujeme základní školu s družinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Mohelnice, Masarykova

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Děti naší základní školy podporujeme v mimoškolních aktivitách. Velkou výhodou naší instituce je to, že je součástí také jídelna. Po skončení výuky mohou děti aktivně odpočívat v naší družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ochranovský sbor při Českobratrské církvi evangelické v Jablonci nad Nisou

Pomůžeme vám prohloubit váš duchovní život. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. S naší pomocí naleznete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní hospodářská komora ve Vsetíně

I pro Vás je tu možnost účasti ve sdružení členů. Můžete se u nás setkat vždy jen s kvalitní prací. Jsme připraveni Vám nabídnout poradenství v oblasti hospodářství. Dokážeme vám, že serioznost je pro nás prioritou. Můžeme vám nabídnout vždy jen ochotné jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku