Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Využijte nabídky naší základní školy. Vaše děti se v naší družině skvěle zabaví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Horní Krupé

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Máte možnost účastnit se našich pravidelných bohoslužeb. Neváhejte využít také námi poskytovaného vzdělání. Pořádáme duchovní akce i pro děti. Zabýváme se pořádáním koncertů. V rámci našich služeb se také podílíme na organizaci zajímavých výstav. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení válečných veteránů ČR

V rámci naší instituce dochází ke sdružování členů. Naše instituce se zaměřuje na kvalitní služby v hospodářství. Ručíme Vám za to, že naše služby jsou opravdu seriozní. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s.- místní organizace

Sociální pomoc je hlavním zájmem naší neziskové a humanitární instituce. Máme pro vás připraveno spolehlivé poradenství. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Můžete navštívit také naše pravidelná setkávání. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Jsme organizace, která pomáhá převážně seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Polička - Odbor sociálních věci a zdravotnictví

Naše instituce se zabývá samosprávou. U nás si zakládáme zejména na ochotě. V rámci našich služeb nabízíme poradenství. Důsledně se zabýváme vyřizováním všech podaných žádostí. Náš úřad má pro Vás otevřeno během úředních hodin. Kontrolujeme spravedlivé rozdělování sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázně Toušeň - úřad městyse

Jednáme v rámci samosprávy. Návštěvy přijímáme během úředních hodin. Zařídíme pro Vás služby Czech Point. Jsme připraveni Vám poskytnout služby naší knihovny. Jako samospráva se soustředíme také na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Sázíme rovněž na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Doubravník

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Harafica

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro vyšetřování potravin, spol. s r.o.

Zabýváme se zejména vědeckou a výzkumnou činností. V naší instituci se jistě setkáte s ochotou. Jednou z pracovních náplní naší instituce je poradenství. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku