Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Knihovna Dešenice

Příjemné prostředí naleznete u nás. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice vzdělávání. Zaregistrujte se v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Karlova Studánka

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. I vaše dítě si zamiluje přístup naší mateřské školy. Jídelna je součástí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav chemie přírodních látek Fakulty potravinářské a biochemické technologie

Naše vzdělávací instituce má zázemí v příjemném prostředí. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky

Sdružení členů je nedílnou součástí naší hospodářské instituce. V naší instituci jednáme s každým s ochotou. Můžeme vám nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Vždy si u nás zakládáme na serioznosti. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Cvikov

Obohatíme i váš duchovní život. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. S námi najdete cestu k bohu. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Zajděte k nám na pravidelná duchovní setkání. Představujeme církevní farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecně prospěšná společnost Máchovo jezero

Rádi Vám zajistíme sociální pomoc. Na našich setkáních poskytujeme odbornou pomoc. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Mezi služby naší instituce patří také poradenství. Snažíme se pomoci i mládeži. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Holice - Odbor správní

Samosprávu uskutečňujeme pomocí vlastních orgánů. Naše pracoviště zůstává otevřeno během úředních hodin. Přijďte k nám využít služeb poradenství. Naši klienti si vždy velmi cení ochoty našeho profesionálního personálu. Pokud si potřebujete vyřídit žádost, dostavte se v úředních hodinách k příslušnému pracovníkovi našeho úřadu. Vedeme matriční agendu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Dlouhý Most - Státní

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Zaměřujeme se na příjemný a ochotný přístup. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Naše základní škola garantuje kvalitní vzdělání. Strávníci naší jídelny si chválí kvalitu a chuť našich pokrmů. Po vyučování je pro děti zajištěna družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Hrádek nad Nisou - Zdravotní instituce

Naše služby zahrnují také ochranu lidského zdraví. Naši vyškolení zaměstnanci vám s radostí pomohou. Naše společnost se zaměřuje na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Poradenství je součástí nabídky naší zdravotní instituce. K našim klientům vždy přistupujeme seriozně a individuálně. Naši specialisté disponují hlubokými teoretickými i praktickými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břežany - obecní úřad

Působíme jako samosprávní orgán. Pracovníci našeho úřadu rádi vyřídí Vaši žádost. Našim klientům jsme připraveni poskytnout profesionální poradenství. Pro občany máme otevřeno během úředních hodin. Ochota poradit klientovi je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku