Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Čejč

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Základem našich aktivit jsou vzdělaní a vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2. MŠ Karlovy Vary

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní jídelnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola Havířov, s.r.o.

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Zaručujeme vám velkou serioznost naší školy. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Naše škola má velké znalosti v mnoha učeních oborech. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Horažďovice

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. V rámci vzdělávání nabízíme ochotu a vstřícnost. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Vaše děti se v naší základní škole opravdu naučí. Svěřte své děti do naší družiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HoSt - Home-Start Česká republika

Humanitární pomoc patří ke klíčovým činnostem naší instituce. Naše organizace se zabývá poradními setkáními. Jsme organizace, která se specializuje na poskytování pomoci v nouzi. Obraťte se na služby našich zaměstnanců, kteří vám rádi poradí. Připravujeme zajímavý program pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bělice

Nabízíme duchovně výchovné práce v oblasti duchovního života. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Poodhalíme vám cestu k bohu. Naše farnost je vám otevřená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

35. pionýrská skupina Tygři z Husovic

Naše zařízení poskytuje různé druhy sociální pomoci. Ochotně pomáháme potřebným. Zabýváme se také poskytováním poradenství. Děti se na nás mohou spolehnout. U nás se bude mládež cítit lépe. Pořádáme také přínosné kroužky, ze kterých si vybere každý. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Zlín - Odbor Kultury

Využijte služeb naší samosprávy. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našemu klientovi a jeho požadavkům. Naším cílem je rychlé vyřizování Vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSSZ Sokolov

Jsme specialisté na ochranu sociálních a pracovních práv. Rádi se budeme zabývat vaší žádostí a k vaší spokojenosti ji vyřídíme. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým klientům naše organizace nabízí. Naše organizace funguje během úředních hodin. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Jsme seriozní organizací. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku