Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Černý Důl

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. U nás získáte odborné i všeobecné znalosti. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Vaše děti si naši základní školu oblíbí. V naší jídelně máme skvělý výběr. Naše družina je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Pavel Vanoušek,ekolog

Ochrana vašeho zdraví je pro nás na prvním místě. Naše zdravotní instituce je zavázána k dodržování stanovených norem. Nabízíme rychlou zdravotnickou pomoc. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat. U nás se rozhodně setkáte s ochotou zaměstnanců. Hluboká znalost oboru je naší velkou předností. Činnost naší společnosti se zaměřuje na poskytování poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lochenice

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Přinášíme Vám možnost najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Handicap Zlín

Naše organizace se specializuje na zajištění humanitární pomoci pro konkrétní projekty. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám. Nabízíme možnost rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bezdružice - Odbor výstavby a životního prostředí

Naše strana se snaží v rámci samosprávy pracovat ke spokojenosti obyvatel. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám v rámci samosprávy nabízíme. Máme pro vás otevřeno během našich úředních hodin. Jednotlivá oddělení úřadu vyřizují odpovídající žádosti. U nás se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Uhlířov - obecní úřad

Řešte vaše problémy s naší samosprávou. Náš úřad ochotně přijímá vaše žádosti. Zákazníci oceňují naše služby Czech Point. Náš úřad vám poskytuje služby v rámci knihovny. Úspěšné a spravedlivé vyplácení sociálních dávek místní samosprávou předpokládá znalost příslušných zákonů, předpisů a místních vyhlášek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Chomutov

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi záležitostmi. Poradenství poskytujeme ve stanovenou dobu. Věnujeme se také vyřizování veškerých stížností. Na vyřizování žádostí zaměstnáváme ty největší odborníky. V případě nouze se neváhejte obrátit na policii. Zajišťujeme veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Panenský Týnec

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Keltská stopa o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Naše sdružení nabízí i poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Brada

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Přistupujeme k vám ochotně. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Naší největší zálibou je turistika. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku