Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Praze 9 - Hloubětín

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Přijďte na setkání naší církve. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání. Díky našemu duchovnímu setkání se budete cítit lépe.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezská diakonie

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Víme, jak najít cestu k bohu. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. Poradíme, jak správně duchovně vést Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita sv. Vojtěcha Slavičín

Naše organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Pomáháme lidem, kteří se každodenně setkávají s problémy, jejichž vyřešení je nad jejich síly. Při poskytování potřebné pomoci se vyznačujeme velkou ochotou. Spolehněte se na naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Polná - Majetkový odbor

Specializujeme se na služby samosprávy. V oblasti samosprávy najdete u nás i poradenství. Náš orgán je pro Vás otevřen během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Ostrava-Poruba, I. Sekaniny

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování. Personál naší družiny vytvořil pro děti program plný nejrůznějších aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelová škola Třebíč - domov mládeže

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na tým vyškolených zaměstnanců, splňujících náročná kritéria pro jejich výběr. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Využijte u nás také nabídky ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třemešná - obecní úřad

Zvláštní péči věnujeme samospávě. S ochotou vůči občanům u nás můžete počítat. Vyřídíme vaše žádosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Svitavy

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. Můžete se na nás obrátit s vyřízením žádostí. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy. Při spolupráci s představiteli našeho státního úřadu budete spokojeni s jejich ochotou. Naše policie Vás bude vždy chránit. Zajišťujeme veřejný pořádek a jeho dodržování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velké Popovice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Poskytujeme sportovní činnost. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kyberskaut o.s.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Ohromíme vás naší maximální ochotou. S každým jednáme seriozně. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku