Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MÚ Čelákovice - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Zabýváme se především samosprávou. Na našem úřadě je poskytováno poradenství. Náš úřad se chová ochotně. Přijďte na náš úřad v době, kdy má otevřeno, tedy během úředních hodin. Na našem úřadě si můžete vyřídit své žádosti. Jako samospráva zajišťujeme služby ohledně sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veselé prstíčky

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Jsme profesionálové s maximální ochotou. V naší organizaci pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Velké Hamry

Využijte šanci navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Využijte toho, že přímo u nás se nachází také knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka, Drásov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru vzdělání. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. V naší jídelně Vám nabídneme kvalitní pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škoda auto, a.s. - Vysoká škola

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventi našeho oboru o podnikání mají snadné uplatnění na trhu. Ukončením našeho studia získáte bakalářský titul. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zadní Zhořec - obecní úřad

Využijte služeb naší samosprávy. Na našem úřadě je ochota samozřejmá. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství v oblasti samosprávy, obraťte se na nás. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním žádostí. Naši úředníci mají své kanceláře pro občany otevřené během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski klub Jablonec nad Nisou o.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Studená II.

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Je pro nás důležitá serioznost. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeské středisko Obce spisovatelů

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Domažlicích

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání. Naše církev má program i pro děti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku