Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Teplicích - Trnovanech

V naší církevní instituci vám umožníme návrat k duchovnímu životu. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Dáváme si záležet na pravidelné setkávání svých členů. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pořádáme různá duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Židovská obec Děčín

Obohatíme i váš duchovní život. S námi najdete správnou cestu k bohu. Vždy rádi pomůžeme charitě. Zaměřujeme se na organizování církevních koncertů. Využijte možnosti navštívit naše pěkné výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., Místní organizace Šluknov

Spolehněte se na naši sociální pomoc. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Pořádáme různá setkání. Naši poskytovatelé pomoci jsou velice vstřícní a ochotní. Hlavním cílem naší činnosti je pomoc lidem v nouzi. Snažíme se pomoct všem seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bystřice pod Hostýnem - Odbor dopravně-správní

V rámci samosprávy je pro nás samozřejmostí dodržování veškerých předpisů. Jsme úřad, který poskytuje poradenství v různých oblastech. Pro širokou veřejnost je stále otevřeno během úředních hodin. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Spolehněte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Naše pracovní organizace je pro klienty otevřena během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Spočítáme vám výši dávek státní sociální podpory. Využijte naši výraznou pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Memento Mori

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harley Owners Group Ostrava Chapter

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz Východočeský územní svaz Hradec Králové

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Pracujeme poctivě a ochotně. Zveme Vás ke společným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - východočeský územní svaz Hradec Králové

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Charity Hrabyně

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naše rady vám výrazně pomohou. Díky nám se můžete stát profesionálním fotografem. Naše knihovna se těší na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku