Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Bohemians Praha

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Pro všechny milovníky gymnastiky je zde náš spolek. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polární svět

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Na naší serióznosti si zakládáme. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravoslavná církevní obec v Sudicích

Přinášíme naplnění Vašeho duchovního života. Organizujeme pravidelná a příjemná setkávání. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Připravíme vám cestu k bohu. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Naše duchovní setkání mají příjemnou atmosféru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro zdravotně postižené Středočeského kraje, o.p.s.

Jsme odborníky na sociální pomoc. Našim klientům nabízíme služby poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Naší prioritou je veškerá pomoc v nouzi. Naší činností se řadíme mezi seriózní instituce pracující v oblasti humanitární pomoci. Snažíme se pomoct všem seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Horšovský Týn - Odbor majetku a investic města

Činnost naší samosprávy vykazuje velmi dobré výsledky. Jako samospráva sázíme i na poradenství. Náš úřad je otevřený během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí

Církevní střední odborná škola rodinného typu zajišťuje výuku oborů sociální činnost, ekologie a životní prostření a pečovatelské služby. Organizujeme odborné exkurze a zahraniční zájezdy. Nabízíme dálkové studium oboru ekologie a životní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Hracholusky

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Sedmikráska, České Budějovice

Využijte služby v našem příjemném prostředí. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. V naší mateřské škole se o vaše děti postaráme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Kaznějov

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Obraťte se na naše poradenství. Vzdělávání, které poskytujeme, vám nabídne perfektní znalosti v mnoha odvětvích. Pochutnejte si v naší příjemné jídelně. Pro pobyt dětí mimo vyučování zajišťujeme družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na vysokou kvalitu poskytovaného vzdělání a současně na kultivovaný projev a zkušenosti zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku