Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Damníkov

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Rádi Vám nabízíme pomoc našich vyškolených zaměstnanců. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. V naší jídelně připravujeme kvalitní a pestrá jídla. Díky pestrému programu naší družiny u nás děti rády tráví čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ J. S. Bacha Dobřany- Základní umělecká škola

Při vašem vzdělávání vám zaručujeme příjemné prostředí. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. Kromě vzdělání nabízíme i serióznost. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Zaměstnanci naší umělecké školy se spolehlivě věnují všem studentům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilémov - úřad městyse

Zvyšování výkonnosti naši samosprávy vás mile překvapí. Navštivte nás během úředních hodin. Pokud potřebujete vyřídit jakoukoliv úřední záležitost, pak jsou tu pro vás obecní úřady. Na našich stránkách můžete využít Czech Point internetové kontaktní místo. Nabídku naší knihovny jistě oceníte. Staráme se o vyřízení sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Troja

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Máme seriozní přístup. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz českých divadelních ochotníků, o.s.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Přistupujeme k vám ochotně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Růže

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Také poskytujeme poradenství v oboru. Setkávání jsou naší prioritou. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Tuchlovice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se budete cítit dobře. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. V naší instituci pracují vyškolení zaměstnanci. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Nabízíme knihovnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Komorní Lhotka

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Ochotně se vám přizpůsobíme. Obraťte se na naše poradenství. V naší mateřské škole se snažíme vést děti k zodpovědnosti. Neváhejte se naobědvat v naší místní jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra psychologie Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Nabízíme vzdělání s nabytím znalostí v různých odvětvích. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku