Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mládežnický pěvecký sbor CANTUS MELODY

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Doplňte si potřebné znalosti u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Budišovice - obecní úřad

Využijte toho, že nabízíme služby naší samosprávy. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství. Ochota personálu je pro nás jednou z nejvyšších priorit. Během úředních hodin máme pro vás otevřeno. Vyřídíme žádost podanou obyvateli naší obce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Ústí nad Labem

Zabýváme se provozem státního úřadu. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí. Vaše stížnosti vyřídíme bez zbytečného odkládání. Policie Vám pomůže vyřešit různé situace. Staráme se o kontrolu veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bohušovice nad Ohří

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Jsme zde pro všechny milovníky tenisu. Členové našeho svazu se orientují na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Učitelé pro Žatec, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Calla - Sdružení pro záchranu prostředí

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna města Ostravy, příspěvková organizace

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Česká Lípa

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Naučíme vás, jak efektivně využít své znalosti. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. Přijďte ochutnat jídla do místní jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Po vystudování našich magisterských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Naši knihovnu budete mít díky naší instituci vždy po ruce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Heřmanov u Velké Bíteše

U nás se seznámíte s atributy duchovního života. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. S námi můžete najít cestu k bohu. Pomáháme lidem v nouzi. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Pořádáme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku