Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český výzkum, a.s.

Využijte naše služby v oblasti vědecké a výzkumné činnosti. Vzdělaní zaměstnanci působí v našem výzkumném institutu. Jsme seriozní výzkumnou institucí. Využijte nabídky odborného poradenství poskytovaného naší institucí. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. S ochotou Vám pomůžeme vyřešit Váš problém. V naší instituci je zaručena pečlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 2, Šumavská

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky seriózním zaměstnancům s dostatkem zkušeností i kvalifikace. Naše instituce je ke svým členům vždy maximálně ochotná. Náš institut má znalosti ve spousty oborech. Naše mateřská škola při práci s dětmi respektujeme jejich potřeby i zájmy. U nás naleznete pěknou jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Horní Suchá, Těrlická

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. V jídelně naší vzdělávací instituce jsme pro vás připravili chutné pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Jsme znalí oboru. S našimi vyškolenými zaměstnanci budete při vašem vzdělávání jistě spokojeni. Přijďte se k nám přesvědčit o kvalitě našeho poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Loukov u Semil

U nás naplníte vaše duchovní životy. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení zpracovatelů autovraků o.s.

Sdružení členů hospodářské instituce Vám je plně k dispozici. Můžete také využít služeb našeho poradenství. Na ochotu poradců naší hospodářské instituce se můžete spolehnout. Naší hospodářské instituci můžete z hlediska serioznosti opravdu věřit. U nás se setkáte vždy s kvalitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSSD

Rádi našim členům nabízíme účast na politickém životě. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Snažíme se být otevření svým voličům. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Bor - Finanční odbor

Působíme v oblasti veřejné samosprávy. Naší náplní je rychlé vyřizování Vašich žádostí. Naše samospráva si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně samosprávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Borek

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Zaměstnanci naší základní školy se snaží děti připravit pro kvalitní život. Z nabídky jídel naší jídelny si jistě vyberete. Můžete se spolehnout, že v naší družině se budou mít vaše děti skvěle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Peru - Velvyslanectví Peruánské republiky

Využijte služeb občanům, které nabízíme. Provozujeme seriózní instituci úzce zaměřenou na potřeby občanů. Řešení Vaší situace Vám pomohou nalézt naši vyškolení zaměstnanci. Propůjčujeme své odborné znalosti za účelem poradenství. Vystihuje nás ochota pomoci v každé zapeklité situaci. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich odborných znalostí. Neváhejte oslovit pracovníky našeho velvyslanectví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku