Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Knihovna Národního filmového archivu

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Kvalitně vzdělávat vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Prosečné

Poskytneme vám naše služby ve velmi příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Zjistěte si potřebné informace díky našemu poradenství. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu. Naše mateřská škola se postará o vaše děti. U nás naleznete pěknou jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická České Budějovice

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Velké Lhotě u Dačic

Věnujeme se obohacení duchovního života. Nabízíme vám možnost setkávání. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. S námi najdete správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Stříbro

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Připravujeme setkání k různým událostem. Nabízíme přínos v podobě duchovní vyrovnanosti. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

137. pionýrská skupina

Naše společnost poskytuje humanitární pomoc všem osobám, které ji potřebují. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Všechny děti jsou v naší organizaci vítány. Naše instituce připravuje zábavu pro mládež. Navštěvujte naše kroužky. Naše volnočasové aktivity vás zaručeně pobaví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Čelákovice - Odbor rozvoje města

Cílem naši samosprávy je ušetřit peníze na správných místech. Vyřídíme vaše žádosti. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně samosprávy. Velmi si zakládáme na ochotě našich zaměstnanců. Během úředních hodin vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Korouhev

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Naším cílem je prohloubení znalostí a dovedností. Pokrmy z naší jídelny jsou velice chutné. V naší školní družině jsme pro děti připravili spoustu zábavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanné - obecní úřad

V případě potřeby můžete kdykoli kontaktovat naši samosprávu. Naši zaměstnanci mají otevřeno během úředních hodin. Naše poradenství vám usnadní váš život. Navštivte také naši knihovnu. Sociální dávky jsou pouze jednou částí sociální politiky místních samospráv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Čelákovice

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše požadavky. Naši úředníci jsou ochotní každý den. Pro občany provádíme vyřizování žádostí. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Náš orgán policie se zaměřuje na ochranu občanů. Naší snahou je zajištění klidu a veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku