Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TESTCOM -Technický a zkušební ústav telekomunikací a pošt Praha

Jsme odborníky na vědeckou a výzkumnou činnost. Jednou z našich specializací je poradenství. V naší vědecké instituci dbáme na znalosti. V rámci naší vědecké instituce nabízíme serioznost. U nás najdete jen vzdělané zaměstnance. Výhodou naší výzkumné instituce je ochota podílet se na vědě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Příbram na Moravě

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Důvěřujte naší serioznosti. Naše škola je tu pro to, aby vám předala potřebné znalosti. Snažíme se dětem poskytnout pocit bezpečí a jistoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Špindlerův Mlýn

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Poradenství je také náplní naší práce. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Snažíme se dětem poskytnout pocit bezpečí a jistoty. Naše jídelna nabízí možnost levného stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra fyziky Fakulty elektrotechnické

Dbáme na příjemné prostředí při vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Součástí vzdělávání je i odborné poradenství. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Zástupci naší školy jednají vždy na seriozní úrovni. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Děčíně

Staráme se o náš duchovní život. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fatima

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Opravdovou cestu k bohu najdete jen díky nám. Nabízíme pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Kamarádi Křenovice

Naše společnost se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Naše instituce je ke svým klientům opravdu seriózní. Poskytujeme pomoc v nouzi všem potřebným. Mezi naše cílené služby patří také setkávání. Využijte také možnosti poradenství v náročných životních situacích. Pro děti připravujeme zajímavý program. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Dvůr Králové nad Labem - Odbor výstavby a územního plánování

Naše samospráva se pečlivě stará o vodárenskou infrastrukturu. V rámci samosprávy jsme profesionály ve vyřizování stížností. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám poradíme. Ochotný přístup vůči všem klientům najdete v naší samosprávě. Pro veškerá jednání s vámi máme otevřeno během úředních hodin. Potřebujete-li rekonstruovat nebo stavět, přijďte si k nám pro stavební povolení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Unhošť

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci. Každé dítě bude v naší základní škole šťastné. Zaměstnanci naší jídelny vám rádi připraví lahodné pokrmy. Vaše děti si užijí zábavu v družině naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Hrádek Třebíč

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Jsme specialisté na poradenství v oblasti vzdělávání a školství. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Učíme každého s velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku