Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mikroregion Chrudimsko

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Kutná Hora

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Ochota je důležitá. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Služby naší knihovny můžete využívat i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Malenice

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Součástí našeho zázemí je i jídelna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katedra ekonomie Ekonomické fakulty

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Poskytneme vám 100% poradenství. Dbáme na to, aby všichni naši žáci byli k sobě ochotní. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Studium našich magisterských oborů je velice žádané..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ V. Hejny Červený Kostelec

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Máme velké znalosti, které rádi předáme i ostatním. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně. Při hlídání dětí v družině dbáme na všechny prvky bezpečnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů ČMS

Naše služby zahrnují také ochranu lidského zdraví. Kontrolujeme dodržování norem. Naše zdravotní instituce se vyznačuje seriózním přístupem. Naši pracovníci vám poskytnou své odborné znalosti. Naší činností je poskytování zdravotnických služeb, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. K poskytování zdravotnických služeb přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Naše společnost přistupuje k řešení požadavků klientů rychle a efektivně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost - děkanství Černilov

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Neodmítneme vám pomoc v nouzi. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARBENI - Sdružení podporující střediska Slezské diakonie na Krnovsku

Máme připravenou sociální pomoc. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Přivítáme pomoc každého seriózního člověka nebo firmy. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli. Chtěli bychom vyzdvihnout ochotu našich pracovníků pracovat v souladu s etickým kodexem neziskových a humanitárních institucí. Poradenství naší instituce je zárukou kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 14 - Odbor hospodářské správy

Poskytujeme služby samosprávy. Jednou z našich služeb je také poradenství. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin. Ochota je pro náš úřad důležitá. Vykonáváme vyřizování žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vršovice - obecní úřad

Členové naší samosprávy jsou připraveni řešit vaše požadavky. K vyřizování žádostí vám postačí naše pomoc. Zakládáme si na ochotném jednání s našimi zákazníky. Během úředních hodin je otevřena naše samospráva. Výdaje na sociální dávky vyplácené místní samosprávou jsou kryty státní dotací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku