Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agentura pro zemědělství a venkov Kladno

Jen díky nám se můžete stát součástí politického života. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Představitelé naší strany mají velké znalosti v politice. Zástupci naší politické strany jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nasavrky - městský úřad

Jsme orgánem samosprávy. Pro občany rádi poskytneme poradenství. Jako samospráva nabízíme maximální ochotu. Děti i dospělí v naší knihovně najdou knihy, které je budou bavit. Jako samospráva se zabýváme sociálními dávkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inženýrská akademie České republiky

Naší prací je vědecká a výzkumná činnost. Pracovníci naší instituce jsou vybaveni odbornými znalostmi. Vzdělaní zaměstnanci jsou zásadní součástí naší instituce. Zaměřujeme se na výzkum jaderné fyziky. Zkoušky dopravní bezpečnosti jsou hlavním oborem naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Moravský Písek

Využijte možnost navštěvovat naši instituci ve velmi příjemném prostředí. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2. MŠ Karlovy Vary

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Nechte se u nás zcela seriózně vzdělávat kvalitními zaměstnanci. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Pro stravování nabízíme provoz jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská, s.r.o.

Zaručujeme vám velmi příjemné prostředí učebních prostor. V naší základní škole mohou děti trávit i volný čas. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se podnikatelem. Vystudujte s námi obor knihař. Studium na našich bakalářských oborech má odpovídající úroveň. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu. U naší instituce můžete zažádat i o ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vraný - úřad městyse

Specializujeme se na služby samosprávy. Vyřizování různých žádostí je díky našim ochotným úředníkům maličkost. Na našem jednání oceníte naši ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro technologie ochrany památek - STOP

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Jsme seriozní organizací. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš gymnastický svaz má mnohaletou tradici. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Všichni, kteří milují florbal, najdou místo v našem spolku. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sportovního tance Calypso

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku