Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0275 Tlumačov

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Nabízíme příležitosti k setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BKL - racing team

Zabýváme se sdružením lidí. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Spoléháme se na serioznost. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Studená

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud jste vášnivý skaut, přidejte se k nám. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Sepekov

Naše církevní instituce vám umožní vést bohatý duchovní život. Přijďte na setkání naší církve. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Nabízíme příležitost ke společnému duchovnímu setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace sv. Františka z Assisi

Využijte naši humanitární pomoc. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná. Svým klientům poskytujeme maximální serióznost. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostrovec - obecní úřad

Disponujeme vlastními orgány díky nimž uskuteňujeme samosprávu. Obraťte se na naši instituci ve věci vyřizování žádostí. Poskytujeme službu poradenství. U našeho úřadu můžete počítat s ochotou. Jako samospráva máme otevřeno během úředních hodin. Velkým ulehčením pro občany je rovněž naše kontaktní místo Czech Point..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamýk - obecní úřad

Obraťte se na naši samosprávu při řešení vašich potíží. Pro informace ke konkrétním pracovníkům jednotlivých odborů si můžete zajít v době úředních hodin, kdy je náš úřad otevřen veřejnosti. Mezi naše služby patří vyřizování Vašich žádostí. Rádi vám poskytneme služby poradenství. Obraťte se na naše ochotné úředníky. Nabízíme poradenství v oblasti sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola Třebíč

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Vzdělání a ochota je to, co nabízíme. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. U nás se můžete najíst v příjemném prostředí školní jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Popelín

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Naše mateřská škola poskytuje kvalitní péči. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Holešov, Masarykova

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí svých učeben. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Znalosti našich vyučujících jsou neuvěřitelné. Přijďte kdykoli navštívit naši mateřskou školu. Naše jídelna dbá na nutriční vyváženost připravených pokrmů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku