Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v.v.i.

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Zabýváme se výzkumem jaderné fyziky. Pečlivě se věnujeme zkouškám dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Mikulčice

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Naše mateřská škola je určena i pro vaše děti. Přiveďte vaše děti do naší skvělé základní školy. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte. Můžete využít i naši družinu. Naučíme vás, jak být spolehlivým malířem. Nabízíme knihovnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Chrást

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Výsadou zaměstnanců naší vzdělávací instituce je přirozená autorita, znalost oboru a kultivovaný projev. U naší školy můžete počítat s ochotným přístupem. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. V naší mateřské škole se vaše děti skvěle zabaví. Občerstvení nabízíme v naší příjemné jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Poskytneme vám komplexní poradenství. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. V naší jídelně připravujeme zdravé pochoutky. Naše škola se zaměřuje na vyučování ekonomiky. Nabízíme odborné semináře pro veřejnost. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Šilheřovice

Nabízíme naše služby v příjemném prostředí. Nabízíme dlouholetou praxi se znalostmi. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Naše instituce se snaží naučit své studenty, aby byli ochotní. Zaměřujeme se na provoz moderní jídelny. Mimo vyučování jsou dětem k dispozici vychovatelky ve školní družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Radovánek, Žihle

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství pro obor vzdělávání. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Jsme škola, která je velice ochotná ke svým žákům i jejich rodičům. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Vzdělávání vykonáváme velmi seriozně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace OS Kovo při Škoda Auto a. s. Mladá Boleslav, závod Kvasiny, 517 02

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Naše pracovní organizace se zaměřuje na vyřizování žádostí. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Otevřeno je v naší organizaci vždy během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dramatické studio Škorně

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Náš spolek provozuje úspěšný divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Záboří nad Labem

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Nabízíme příležitosti k setkávání. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jaroslava Žežulová - - Zdravotnická sdružení a spolky

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku