Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta Praha 3

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Naše mateřská škola je určena i pro vaše děti. Naši základní školu si vaše děti zamilují. Vzdělávací instituci doplňuje praktická jídelna. V naší družině si děti užijí zábavu s kamarády..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola, ZŠ a MŠ Třinec

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem. V rámci naší školy provozujeme také družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Maranatha Praha

Díky nám prožijete dokonalý duchovní život. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Valašské Meziříčí

Staráme se o duchovní život nejen nás, ale i svých blízkých. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Bude nám ctí pomoci Vám najít cestu k bohu. Rádi Vás uvidíme při společných setkáváních. Když se k nám přidáte, zajistíme Vám duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

YMCA Liberec - Pro děti a mládež

Naše instituce přivítá sponzorské dary na humanitární pomoc. Každý senior ocení práci naší instituce. Připravujeme zajímavý program pro děti. U nás pomůžeme i mládeži. Zajišťujeme také přínosné kroužky pro každého. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hustopeče - Stavební úřad

K dispozici je vám naše samospráva. Otevíráme během úředních hodin. Na naše poradenství v samosprávě se můžete spolehnout. V rámci samosprávy jsme profesionály ve vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie Dr. Albína Bráfa a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Třebíč

Provozujeme obchodní akademii zajišťující výuku čtyřletého oboru s možností zaměření na všeobecnou ekonomiku, výpočetní techniku, jazyky a veřejnou správu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Předhradí

Naše příjemné prostředí se vám jistě zalíbí. Nabízíme zaručenou serioznost. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Ostrava - Vítkovice, Kořenského

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Postaráme se o rozšíření vašich znalostí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce klade velký důraz na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Zvolte si některé z pokrmů oblíbené jídelny naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlov - obecní úřad

Neváhejte využít služeb naší samosprávy. U nás najdete otevřeno především během úředních hodin. Naši zaměstnanci vám ve všem rádi poradí. Mezi naše služby patří vyřizování Vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku