Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Masarykova univerzita - Ústav výpočetní techniky

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Velké Meziříčí, Lhotky

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. V naší vzdělávací instituci se setkáte se seriózností. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Kožlí

Využijte u nás možnosti odborných služeb záchranné instituce. Poskytování ochrany občanům je naším hlavním cílem. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Naše instituce funguje na bázi aktivní komunikace s občany. Naše záchranná instituce poskytuje také užitečné informace. Policie České republiky se zasadí o úspěšné vyřešení Vaší situace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dráchov

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Využijte možnosti společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinice pod Otmíčskou Horou

Každý člen je vítán do našeho sdružení. Dáváme si záležet na kvalitě námi poskytovaných služeb. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Pomáháme vinařům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ministerstvo dopravy

Zajistíme Vám nabídku účasti na politickém životě naší strany. Při čtení našeho programu objevíte jen srozumitelné cíle. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Jsme otevřeni novým politickým směrům. Na naši stranu se můžete spolehnout díky našim velkým znalostem z politického života. Našim cílem je dosahování udržitelného tempa růstu ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Železný Brod - Finanční odbor

Hlavní činností našeho úřadu je samospráva. Využijte našich služeb s vyřizováním žádostí. Naše samospráva poskytuje individuální poradenství svým občanům. Jako samospráva jsme vám k dispozici, je otevřeno během úředních hodin. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s. Okresní organizace Šumperk

Jsme odborníky na ochranu sociálních a pracovních práv. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. U naší organizace je ochota samozřejmostí. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení českých veteránů v běhu na lyžích

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Jsme velice seriózní organizací. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. U nás se dočkáte užitečných rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MINI Fan Club

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Jsme seriozní organizací. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku