Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pionýrská skupina Hamry nad Sázavou

Poskytujeme humanitární pomoc ve formě materiální i psychologické pomoci. Zajišťujeme pomoc v nouzi. Obraťte se na služby našich zaměstnanců, kteří vám rádi poradí. Využijte naši nabídku zábavy pro děti. Mládež se může skvěle pobavit přímo v naší instituci. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich kroužků. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMO Ostrava-Martinov - Stavební úřad

Cílem naší strany je zefektivnění samosprávy. Jako samospráva fungujeme s maximální ochotou. Našim klientům nabízíme kompletní administrativní servis a bezplatné poradenství. Naše samospráva je otevřena během úředních hodin. Potřebujete-li rekonstruovat nebo stavět, přijďte si k nám pro stavební povolení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Telč

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. Garantujeme vám řádně vyškolené zaměstnance. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. V naší družině umožňujeme dětem zájmové vzdělání nabídkou smysluplných aktivit. Naše fotografické obory jsou opravdu prestižní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina - Centrální požární stanice Jihlava

Zařídíme pro vás profesionální služby záchranné instituce. Poskytujeme pomoc, kterou oceníte. Oslovte naši instituci ohledně poskytnutí ochrany. Na své zaměstnance máme vždy požadavek účasti v odborném výcviku. Náplní naší práce je také zajištění státního požárního dozoru. Jednou z našich činností je také zajištění požárního dozoru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad práce České republiky

Naše organizace se orientuje na ochranu sociálních a pracovních práv. Pokud potřebujete spolehlivé rady, obraťte se na nás. Vyřídíme žádosti, s kterými k nám přijdete. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. V naší organizaci je otevřeno během úředních hodin. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. Využijte naši nabídku na pomoc v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Zaručíme Vám serióznost jednání. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Loukovec

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Sdružujeme všechny zájemce o tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, základní organizace Prostějov

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Seriózní chování je nám vlastní. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojeďte s námi na tábor. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Naši členové ocení také naše vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Majestic, v.o.s.

Zavítejte do naší vzdělávací instituce sídlící v domě s příjemným prostředím. Máme znalosti v mnoha oborech. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Poskytujeme semináře z různých oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Zeleneč

K nám se budete rádi chodit vzdělávat, máme pro vás připravené příjemné prostředí. Veškerou práci u nás dělají pouze vyškolení zaměstnanci. O naše studenty se ochotně staráme. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Rádi vám uvaříme v zavedené jídelně naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku