Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ Sokolov Pionýrů

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. Spolehněte se na cenné rady naší instituce. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Zavítejte také do pěkné jídelny naší vzdělávací instituce. Při hlídání dětí v družině dbáme na všechny prvky bezpečnosti. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bzenec

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Přijďte využít i našich kvalitních služeb poradenství. Zvolte si ke vzdělání svých dětí naši základní školu. Pokud hledáte místo s kvalitním stravováním, navštivte naši jídelnu. Můžete využít i naši družinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Český Dub- Základní uměleckou školu

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Poskytujeme zavedené služby poradenství v oboru vzdělávání. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Zaměstnanci naší umělecké školy se spolehlivě věnují všem studentům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Pravlov

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní spolek ČČK Praha 7

Naše instituce je ochotna poskytnout humanitární pomoc. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Připravujeme zajímavý program pro seniory. Každé dítě touží přijít se bavit do naší instituce. Vytvoříme zajímavý a zábavný program i pro mládež. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Joint Chemical, Biological, Radiological and Nuclear Defence Centre of Excellence

Nabídka účasti na politickém životě je u nás samozřejmostí. Dáváme si záležet na otevřenosti ke svým voličům. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Dáváme si záležet na tom, aby naše cíle byly srozumitelné. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlučín - městský úřad

Naše instituce zajišťuje samosprávu. S vašimi žádostmi se obraťte na náš úřad, rychle je vyřídíme. Pro přijímání vašich žádostí máme otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme pomoc při vyřizování osobních záležitostí a individuálně poradíme každému občanu při řešení jeho problémů. Na našem jednání oceníte naši ochotu. Jako samospráva se soustředíme také na sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka sociální pomoci - pečovatelská služba

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Se službami našich poradců budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3nec Tuning Club - Masters of Tuning, o.s.

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19187 NIVNICE

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku