Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Intervenční centrum

Sociální pomoc poskytujeme v různých oblastech. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Členové naší organizace jsou velice seriozní. Všichni členové naší organizace Vám ochotně poradí i pomohou s Vaší situací. Využijte také možnosti poradenství ve Vaší těžké situaci. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad městského obvodu Krásné Pole

Zajišťujeme výkon samosprávy. Ochota vůči občanům je u nás samozřejmá. V rámci našich služeb nabízíme poradenství. Pokud se vám nepodaří vyřídit vaši žádost ve stanoveném termínu, máte možnost podat stížnost na postup konkrétního úředníka. Běžně je u nás otevřeno během úředních hodin. Spravujeme kontaktní místo Czech Point zaměřeného na volně dostupné výpisy z rejstříků. Rozhodování v oblasti sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Němčovice - obecní úřad

Jsme instituce zaměřená na samosprávu. Členové naší samosprávy jsou velice ochotní. V rámci samosprávy platíme za odborníky ve vyřizování stížností. Svým občanům zajišťujeme odborné poradenství. Poskytování sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finanční úřad Jablonec nad Nisou

Poskytujeme bohatou nabídku služeb. S ochotou vám pomůžeme s vyřízením vašich potřeb. Vaše stížnosti vyřídíme bez zbytečného odkládání. Specializujeme se na vyřizování žádostí spadajících pod naši organizaci. Úředníky našeho státního úřadu můžete navštívit v době úředních hodin, kdy mají otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0150 Frýdek

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Klubové vedení je seriozní. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel železnic Českého ráje

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - místní organizace Rožnov

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Jsme vždy ochotni pomoci. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o.

Nabízíme vám vyučování v příjemném prostředí s moderním zařízením. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Spolehněte se na nás, na odborníky znalé v oboru vzdělávání. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Naše mateřská škola poskytuje služby na vysoké úrovni. Naše základní škola připraví žáky nejen na budoucí studium, ale i pro život..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže, internát a školní jídelna, Hradec Králové - Domovy mládeže

Nabízíme výuku v příjemném prostředí a přátelské atmosféře. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Poskytujeme služby základní školy. Studentům naší střední školy poskytujeme kvalitní vzdělání. Pochutnejte si v naší příjemné jídelně. Rádi Vám také zařídíme možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek měst a obcí okresu Karviná

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku