Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Maltézská pomoc, o.p.s.

Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby sociální pomoci. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Jsme tou správnou volbou, když potřebujete poradit v humanitární oblasti. Pomáháme na organizovaných setkáních. Zveme vás také na naše populární letní tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Námi plánovaný ekonomický růst zajistí naší zemi přebytek státního rozpočtu. Budeme bránit vaši svobodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veselí nad Moravou - městský úřad

Plníme úkoly jako samospráva. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. Během úředních hodin máme pro vás otevřeno. Pokud už nevíte kudy a kam, přijďte se k nám zeptat, na jaké sociální dávky máte nárok.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Vítějeves

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní jídelnu. V družině naší vzdělávací instituce očekávejte jen kvalitní náplň volného času vašich dětí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Crhov - obecní úřad

Do naší kompetence náleží také územní samospráva. Pro naše klienty máme otevřeno během úředních hodin. U nás je samozřejmostí odborná způsobilost, vstřícnost, ochota. V rámci samosprávy poskytujeme veškeré poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Policie ČR - Obvodní oddělení Vrchlabí

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Vyřídíme stížnosti včas a důkladně. Naši zaměstnanci vám ochotně pomůžou. Sledujte úřední hodiny během kterých máme otevřeno. Přijímáme stížnosti týkající se nedodržování veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Olomouc Sigma MŽ

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz nezávislých autorů

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Zabýváme se poradenskými službami. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. ZO ČSOP Opava

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Náš spolek je velice seriózní. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská knihovna Vysočiny

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. V naší vzdělávací instituci využíváme zejména své letité znalosti. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zárukou kvality naší instituce. Naše vzdělávací instituce Vám nabízí i poradenství. Přímo v naší instituci najdete také bohatě naplněnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku