Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Moravský Krumlov

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. V létě jezdíme s dětmi na tábory. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otevřené zahrady Jičínska

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Vítkov u Chrastavy

Jednou z mnoha duchovních činností, kterým se věnujeme, je i duchovní činnost. Využijte možnosti společných setkávání. Můžete u nás hledat pomoc v nouzi. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Připravíme vám cestu k bohu. Přijďte se pobavit na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace českých nábytkářů

Využijte nabídku na přidání se ke sdružení členů. Zakládáme si na kvalitě naší práce. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti hospodářství. Ručíme Vám za to, že naše služby jsou opravdu seriozní. Zaměstnanci našeho hospodářského institutu jsou ti nejochotnější z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Nabízíme Vám účast na politickém životě. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Tvoříme takové cíle, aby byly pro všechny srozumitelné. Naše strana je velmi znalá v různých politických oblastech. Spolehněte se na otevřenost naší strany. Za svobodu se budeme vždy bít..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Jaroměř - Odbor plánovací a finanční

Samosprávou uspokojujeme zájmy a potřeby obyvatel. Během úředních hodin máme otevřeno pro přijímání návštěv. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství. Mezi naše služby patří vyřizování Vašich žádostí. Ačkoliv mají úřady pověst neosobní instituce, jsou jejich zaměstnanci často ceněni za ochotu poradit a pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební Rybitví

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Zajišťujeme vzdělání v oboru instalatér. Budoucí malíři studují na naší škole. Poskytneme vám dostatečné vzdělání na to být tesařem. Přihlaste se do našeho oboru a staňte se truhlářem. Neváhejte se přihlásit do oboru zedník. Poskytujeme dostatečné vzdělání na to stát se klempířem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 5, Hlubočepská

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Přinášíme Vám možnost vzdělávání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. V naší mateřské škole nabízíme celou škálu aktivit. Strávníkům v naší jídelně velmi chutná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Stříbro

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. O naše studenty se ochotně staráme. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Seriózní jednání je u nás samozřejmostí. V přátelském prostředí budovy naší vzdělávací instituce poskytujeme i kvalitní služby spojené s poradenstvím. Dejte si něco vynikajícího v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Karla Jaromíra Erbena a MŠ Korálka Miletín

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Rádi Vám předáme své znalosti. V naší mateřské škole nabízíme celou škálu aktivit. V naší základní škole důsledně dbáme na kvalitu vzdělávacích i výchovných procesů. Učitelé na našem gymnáziu připraví děti na vysokou školu. Jídlo z naší jídelny chutná skvěle. Děti si užijí hry i odpočinek v naší školní družině. Naučte se být profesionálním fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku