Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Dolní Habartice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITOBRATŘICE-NET

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.

Naším hlavním zájmem je vědecká a výzkumná činnost. Jsme výzkumná instituce s hlubokými znalostmi. Zaměřili jsme se na výzkum jaderné fyziky. Specializujeme se na oblast zkoušek dopravní bezpečnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technická knihovna BorsodChem Mchz

Jedině u nás si zajistíte skvělé služby ve velmi příjemném prostředí. U nás se můžete naučit mnohým znalostem. Naše instituce je k vám opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Přímo u nás najdete také bohatě naplněnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Skalice

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Rozšiřte si u nás své znalosti. Nabízíme poradenství od profesionálů. Vítáni jsou zejména seriozní zájemci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa budov Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Naše instituce poskytuje příjemné prostředí pro vzdělávání. Zajišťujeme pouze vyškolené zaměstnance. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Městci Králové

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Umožňujeme společná církevní setkávání. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká plemenářská inspekce

Rádi Vás přijmeme do našeho sdružení členů. Naše instituce vám nabízí serioznost. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti hospodářství. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Zaměstnanci naší hospodářské instituce jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Přelouč

Naše organizace se angažuje v oblasti humanitární a rozvojové pomoci. Jsme organizace, která poskytuje životní poradenství v těžkých situacích. Snažíme se převést ochotu lidí pomáhat tam, kde je to potřeba. Díky vašim příspěvkům ve vás získáváme seriózního partnera pro pomoc lidem v nouzi. Připravujeme program pro seniory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ÚMČ Praha 10 - Odbor sociální

V působnosti naší samosprávy se nachází zejména kvalitní výkon veřejné správy. Vyzkoušejte nabídky poradenství naší instituce. Zabýváme se vyřizováním vašich žádostí. Náš úřad disponuje velkou ochotou. Pro širokou veřejnost je stále otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku