Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Zlínský kraj)

Instituce, úřady Zlínský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Asociace soukromého zemědělství okresu Vsetín

I Vám nabízíme možnost účasti ve sdružení členů. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. Naše hospodářská instituce poskytuje vysoce kvalitní služby. Jsme instituce na služby v hospodářství, na jejíž serioznosti si zakládáme. Přijďte si k nám pro radu. Poskytujeme služby i zemědělcům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců ŠTĚPNICKÁ

Snažíme se zajišťovat sociální pomoc. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy. Ke všem klientům se chováme nanejvýš seriózně. Můžete využít naše poradenství, pokud si nebude vědět rady. Spolehněte se na ochotu naší neziskové organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Kunovice

Naše instituce je aktivní na poli humanitární pomoci. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní. Každé dítě touží přijít se bavit do naší instituce. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bojkovice

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. V případě potřeby Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nacházejte s námi cestu k bohu. Připravujeme setkání k různým událostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Strání

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Nabízíme vám příležitost ke společnému setkávání. Přinášíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Naučíme vás duchovní vyrovnanosti. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní úřady Uherský Brod,

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. Pořádáme zajímavá setkávání. S našim přispěním můžete dosáhnout duchovní vyrovnanosti. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů ve Zlíně

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Valašské Klobouky

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Budeme rádi, když nás navštívíte na naší bohoslužbě. Každé duchovní setkání se stane nezapomenutelným zážitkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká hinduistická náboženská společnost

Pomůžeme Vám obohatit Váš duchovní život. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Zavítejte k nám, hledáte-li duchovní vyrovnanost. Setkávejte se s námi na našich duchovních sezeních a bohoslužbách. S radostí se s vámi setkáme v naší České hinduistické náboženské společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku