Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Zlínský kraj)

Instituce, úřady Zlínský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZUŠ Kroměříž, Morkovice

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. O naše studenty se ochotně staráme. Zaměřujeme se na kvalitu, kterou zaručuje naše dlouholetá znalost. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Naše umělecká škola je velice prestižní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvláštní škola Bojkovice

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, Valašské Meziříčí

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Naše poradenství vám přinese mnoho důležitých informací. Naše vzdělávací instituce zaměstnává ochotný personál s přirozenou autoritou. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž - domov mládeže

Chcete-li se dál vzdělávat, nabízíme vám k tomu mimo jiné i příjemné prostředí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje ochotou. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Přinášíme Vám také možnost kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín - domov mládeže

Naše škola s příjemným prostředím Vám je k dispozici. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Poskytujeme speciální poradenství. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Ubytujte se v prostorách naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště, Purkyňova

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. U nás je ochota vždy zaručena. Specializujeme se na odborné poradenství. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje

Využijte nabízených profesionálních služeb naší záchranné instituce. Snažíme se Vám úspěšně pomoci díky rychlé komunikaci. V naší instituci Vám také nabízíme důležité informace. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naším posláním. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Provádíme požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Bojkovice

Neváhejte oslovit naši bezpečnostní instituci ohledně řešení Vaší náročné situace. Naše instituce je zavázána obstarat ochranu každému z vás. Využijte naši nabídku na pomoc. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Naše informace slouží správnému účelu. Spolehlivost je naší hlavní prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně

Zajímáme se také o možnosti ochrany lidského zdraví. V portfoliu našich služeb naleznete rychlou zdravotnickou pomoc. Zabýváme se kontrolou dodržování norem. Zaměřujeme se na poskytování služeb hygienické stanice. V naší instituci najdete také provoz epidemiologie. Provádíme kontroly v oblasti státního zdravotního dozoru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Realitní společnost ZVONEK, s.r.o.

I Vy se můžete zapojit do našeho sdružení členů. Naše hospodářská instituce poskytuje vysoce kvalitní služby. Ručíme Vám za to, že naše služby jsou opravdu seriozní. Jestliže hledáte odborné poradenství, naše instituce vám bude nápomocna. Jsme institut, jehož zaměstnanci jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku