Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Zlínský kraj)

Instituce, úřady Zlínský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krajský svaz cyklistiky Zlín o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Samari

V případě nouze poskytneme sociální pomoc. V naší instituci se setkáte s maximální ochotou. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Nabízíme kroužky různých kategorií. Přijďte si k nám užít zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunistická strana Čech a Moravy

Chopte se naší nabídky účastnit se politického života. Zabýváme se stanovováním srozumitelných cílů. Základem naší politiky je otevřenost, profesionalita, demokratičnost a akceschopnost. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Valašské Meziříčí Katastrální úřad pro Zlínský kraj

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi žádostmi. Náš státní úřad je velice ochotný. Všem občanům nabízíme možnost poradenství. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu můžete navštívit během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, o.s. místní organizace Kroměříž

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Uherský Brod

V naší církevní instituci vám umožníme zjistit, co v duchovním životě potřebujete. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Rádi Vám poskytneme pomoc v nouzi. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Naše církevní akce jsou i pro děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Staňte se skvělým fotografem díky naší instituci. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balon klub Aerotechnik

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká unie neslyšících

Vítejte v našem sdružení lidí. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola Zlín, U Dřevnice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Přijímáme přihlášky do naší mateřské školy. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění. Naše instituce vás připraví na profesní dráhu fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku