Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Zlínský kraj)

Instituce, úřady Zlínský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Poskytujeme možnost účasti ve sdružení členů. Naše instituce, která poskytuje hospodářské služby, si zakládá na své serioznosti. U naší společnosti najdete členy, kteří Vám rádi poradí. V naší pobočce Vám ochotně poradíme ohledně námi nabízených služeb. Jsme institut, který dbá na kvalitu v oblasti služeb v hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP 76/17 JAVORNÍČEK

V případě potřeby využití hospodářských služeb se můžete obrátit na naše sdružení členů hospodářské instituce. Zprostředkujeme Vám kvalitní hospodářské služby. Rádi Vám nabídneme poradenství v oblasti hospodářství. U nás se vždy můžete setkat s ochotou. Ručíme Vám za to, že naše služby jsou opravdu seriozní. Nabízíme mnoho přínosných seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOMOV UH, s.r.o.

Naše organizace se specializuje na humanitární pomoc sociálně slabším skupinám. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. V naší práci se setkává touha pomoci s každodenní tvrdou realitou postižených lidí. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. Pro naši instituci je samozřejmostí ochota..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AA - Anonymní alkoholici

Naše společnost se zaměřuje na poskytování humanitární pomoci každému, kdo ji potřebuje. Působíme v oblasti pomoci potřebným v nouzi. K našim klientům jsme maximálně seriózní. Organizujeme pravidelná setkávání. Naše organizace se vyznačuje velkou ochotou při jednání s klienty. Poradenství naší instituce vám přijde vhod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Boršice u Buchlovic

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v nouzi. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Stříbrnice

Zabýváme se pravidelnými činnostmi věnujícími se duchovnímu životu. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. U nás najdete tu správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Uherském Hradišti

Inspirujte se, jak prožít úžasný duchovní život. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Naučíme Vás, jak najít cestu k bohu. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Umožňujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Kroměříži

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. Naše církevní instituce se snaží pomáhat všem v nouzi. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Ukážeme správný směr cesty k bohu. Cílem naší instituce je poskytovat bohoslužby . Pro Vaše děti jsme tím správným duchovním místem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské ve Vsetíně

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Pokusíme se vám usnadnit cestu k bohu. Jsme tu od toho, abychom pomáhali v nouzi. S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. V rámci duchovních aktivit pořádáme také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východomoravský seniorát Českobratrské církve evangelické

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku