Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Ústecký kraj)

Instituce, úřady Ústecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Cech topenářů a instalatérů Severní Čechy

Navštivte naše sdružení členů hospodářských institucí. Ochota našich pracovníků je pro nás prioritou. Naše hospodářská instituce je naprosto seriózní a můžete se na nás spolehnout. Jsme institut, který dbá na kvalitu v oblasti služeb v hospodářství. V široké oblasti našich služeb nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Staňte se součástí sdružení členů. Dáváme si záležet na serioznosti při poskytování hospodářských služeb. Naše instituce se zaměřuje také na poradenství. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb v oblasti hospodářství. Naše hospodářská instituce poskytuje vysoce kvalitní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

5. Pionýrská skupina Děčín

V naší organizaci najdete nabídku humanitární pomoci. Nabízíme vám pravidelná setkávání s lidmi podobných problémů. Využijte i možnosti poradenství. Naši klienti se u nás můžou vždy spolehnout na serioznost. Pomáháme všem opuštěným dětem. Naše instituce pracuje pro mládež..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apoštolská církev, sbor Ústí nad Labem

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Víme, jak najít cestu k bohu. Navštěvujte naše bohoslužby. Naše farnost vás zve na duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Zajištění zajímavých výstav je také naší náplní. Přinášíme možnost účastnit se našich přínosných přednášek. Přidejte se na naši duchovní meditaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Litvínově

Naše církevní instituce poskytuje lidem bohatý a pestrý duchovní život. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Navštěvujte naše bohoslužby. Máte možnost účastnit se společných duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Cítolibech

Starejte se s námi o vlastní duchovní život. Chceme pomoci všem těm, kteří se ocitli v nouzi. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Cesta k bohu je vám přístupná. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Přijďte na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích

Prožijte s námi dokonalý duchovní život. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. Zajištění zajímavých výstav je také naší náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Duchcově

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Přijďte se podívat na naše bohoslužby. Pořádáme společná duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Lovosice

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. V nouzi u nás získáte pomoc. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Úzce spolupracujeme s charitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku