Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Ústecký kraj)

Instituce, úřady Ústecký kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Litoměřice - sever

Jsme humanitární organizace, která se mimo jiné zabývá i sociální pomocí. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Využijte naše služby na setkávání se. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce. Díky ochotě českých občanů poskytujeme pomoc lidem postiženým humanitární katastrofou. Naše instituce se specializuje na seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace v Bílině

Poskytujeme svým klientům široký sortiment sociální pomoci. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Náš ochotný přístup bereme jako samozřejmost. Připravujeme zajímavý program pro seniory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Nabídku účasti na politickém životě Vám můžeme slíbit. Naše strana si dává jen srozumitelné cíle. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program. Program naší strany je velice otevřený. Ve svém programu vás chceme seznámit s naší strategií ekonomického růstu a prosperity. Zaměřujeme se na dodržování všech svobod člověka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Státní úřad pro jadernou bezpečnost

S naší stranou můžete využít nabídky účastnit se politického života. Naše politická strana se vyznačuje velkou ochotou. Jsme politickou stranou se srozumitelnými cíli. Naši členové mají znalosti v různých oblastech. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Probační a mediační služba

Přidejte se k nám, nabízíme Vám mimo jiné účast na politickém životě. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Prezentujeme se velkou otevřeností k voličům. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Prezentujeme se velkými znalostmi z fungování politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Louny

Dáváme si záležet na nabízení účasti na politickém životě. Naše cíle jsou samozřejmě srozumitelné. Členové naší politické strany jsou velice ochotní. Naši představitelé mají znalosti v různých oblastech vysoké politiky. Součástí programu naší strany je otevřenost ke všem lidem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukov - obecní úřad

Naše samospráva nabízí občanům vybrané úkony veřejné správy. Požádejte naše úředníky o kvalitní poradenství. Neváhejte se na nás obrátit kvůli vyřizování žádostí. Zavítejte k nám, otevřeno máme během úředních hodin. Naše samospráva si dává záležet na ochotném přístupu k občanům. Jsme poskytovatelem kompletní agendy Czechpointu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města Most

Jsme orgánem, který plní funkci samosprávy. Zástupci našeho úřadu jsou velice ochotní. Vyznačujeme se rychlým vyřízením žádostí. Poskytujeme sociální dávky potřebným lidem. Na našem úřadu práce naleznete bohatou nabídku pracovních míst z okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Lovosice

Neobávejte se konzultovat vaše návrhy s naším samosprávním úřadem. V rámci samosprávy nezapomínáme na vyřizování stížností. Pro veškerá jednání s vámi máme otevřeno během úředních hodin. Ochota v jednání s občany je pro náš úřad důležitá. Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte nějaké dotazy ohledně živnosti. Začněte podnikání s koncesí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Krupka - Odbor personalistiky, řízení a kontroly

Kontaktujte naši obecní samosprávu. Rádi vám vysvětlíme a poradíme v oblastech našich služeb. Koordinujeme vyřizování žádostí. Jako samospráva nezapomínáme mít otevřeno během úředních hodin. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku