Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Středočeský kraj)

Instituce, úřady Středočeský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické ve Škvorci

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Pomoc v nouzi je naší náplní. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Loukovec

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Našim studentům při vzdělávání zaručujeme serioznost. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Využijte také naši jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vlašim

Poskytneme komplexní informace zabývající se duchovním životem. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Díky nám nebude problém najít správnou cestu k bohu. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Skalsko

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Vzdělávat Vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Náš systém vzdělávání je velice seriozní. Obraťte se na naše poradenství. Svou ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Přijďte ochutnat pokrmy naší jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor Církve bratrské v Benátkách nad Jizerou

Naše církevní instituce podporuje duchovní život. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Přicházíme s možností společných setkávání. Obraťte se na nás i v nouzi, pomůžeme vám. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Bílé Podolí

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost a kultivovaný projev našich zaměstnanců. Přijďte ochutnat jídla do místní jídelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské ve Stříbrné Skalici

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Setkávání se s lidmi dobré vůle vás příjemně obohatí. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Specializujeme se na hledání cesty k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Malý Újezd

Příjemné prostředí naší instituce nabízí velmi kvalitní vzdělávání. O naše studenty se ochotně staráme. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. Kvalitně vzdělávat vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Vaše děti budou mít u nás k dispozici také jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Kutné Hoře

Můžeme obohatit Váš duchovní život. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Nabízíme Vám možnost najít cestu k bohu. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti. Těšíme se na vás při společných bohoslužbách. Náš sbor zajišťuje duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Mratín, U Školky

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. Přijďte ochutnat pokrmy z jídelny naší vzdělávací instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku