Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Středočeský kraj)

Instituce, úřady Středočeský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v okresech:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MÚ Rožmitál pod Třemšínem - Správní odbor

Jsme orgánem samosprávy. Náš úřad je otevřen všem občanům během úředních hodin. Velmi si zakládáme na ochotě našich zaměstnanců. Jsme připraveni Vám poskytnout služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ da Vinci

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. Naše mateřská škola je určena i pro vaše děti. Vaše děti se v naší základní škole opravdu naučí. Naše gymnázium připraví vaše děti na život. Náplní naší družiny jsou mimoškolní aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hořovice - Odbor vnitřních věcí a právní

Náš úřad realizuje samosprávu. Jsme tu pro vás v rámci vyřizování žádostí. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně samosprávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Rakovník

V naší bezpečnostní instituci jsme připraveni přispět k úspěšnému řešení náročných situací. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci. Policie České republiky se podílí na ochraně majetku občanů. V tíživé situaci nás neváhejte požádat o zajištění ochrany. Všichni pracovníci naší záchranné instituce musí projít profesionálním výcvikem. Zajišťujeme také výkon státního požárního dozoru. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Jílové u Prahy - Odbor životního prostředí

V naši samosprávě klademe velký důraz na bezpečnost a ochranu osobních dat před zneužitím. Ochota vůči našim občanům je u nás vždy samozřejmá. Pokud se vám nepodaří vyřídit vaši žádost ve stanoveném termínu, máte možnost podat stížnost na postup konkrétního úředníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Kralupy nad Vltavou

Bezpečnostní instituce je zde zejména za účelem pomoci v náročných situacích. Naše instituce nabízí pomoc. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Své poslání naplňujeme také při výkonu státního požárního dozoru. Zajišťujeme pro vás také požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Nymburk - Odbor životního prostředí

Jsme orgánem samosprávy. Náš úřad poskytuje poradenství. Zajišťujeme rychlé vyřizování Vašich žádostí. Otevřeno během úředních hodin máme pro všechny občany. Jako samospráva dáváme zvláštní důraz na maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů

Snadno pro vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Policie České republiky se zasadí o úspěšné vyřešení Vaší situace. Garantujeme Vám zajištění rychlé pomoci. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech. Spolehlivost při vykonávání naší práce Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Sedlčany - Odbor školství a kultury

Využijete nabídky služeb samosprávy pro širokou veřejnost. Ochotně vyřídíme vaše žádosti. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Pokud u nás chcete řešit své záležitosti, máme pro vás otevřeno během úředních hodin. Ochota je pro náš úřad důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Chrášťany

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naše instituce funguje na bázi aktivní komunikace s občany. Poskytujeme pomoc, kterou oceníte. Angažujeme se v oblasti poskytování pomoci při mimořádných událostech. Sbor dobrovolných hasičů je připraven zasáhnout v případě nouze.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku