Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Středočeský kraj)

Instituce, úřady Středočeský kraj

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Partnerství měst - občanské sdružení Kosmonosy

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Vykáň

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Náš přístup je seriozní. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komunitní centrum Liščí pětka

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Survival - umění přežít, o.s.

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apfel Company

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naše instituce nabízí také poradenství. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rodiče proti lhostejnosti

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé a rodáci Milovic o.s.

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Vonoklasy

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Nabízíme možnost setkávání. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonie 1872 Kolín - občanské sdružení hudebníků, příznivců a přátel orchestru Františka Kmocha

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku