Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Federace dětských domovů ČR - FICE

Naše společnost se zaměřuje na realizaci humanitární pomoci. Jsme organizace, která si zakládá na velké serioznosti. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme. V naší instituci se setkáte s maximální ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov

Najděte s námi cestu k duchovnímu životu. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Pořádáme zajímavá setkávání. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přispějte na charitu nejen finančně, ale i věcně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bělotín

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Přijďte se kdykoli podívat do naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dřevohostice

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. Naše církev uvítá na setkání každého. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Troubky

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Naším cílem je poskytovat pomoc v nouzi. Při našich setkáních najdete svou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Venedik

Naštivte naše středisko sociální pomoci. K projektům a programům, které realizujeme, přistupujeme s plnou vážností a seriózností. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství. Jsme organizace, která je ochotna podat pomocnou ruku. Rádi organizujeme různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha klub Dlažka

Spolehněte se na naši sociální pomoc. Každodenní setkávání s tvrdou realitou postižených lidí nám umožňuje poskytovat pomoc cíleně a adresně. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. Připravujeme zajímavý program pro děti. Soustředíme se v rámci naší instituce na mládež. Zvolte si ten nejvhodnější z našich zájmových kroužků. Připravujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanská demokratická strana

Neodolatelná nabídka na účast na politickém životě. Jsme politická strana, která disponuje velkými znalostmi v legislativě. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Naší snahou je vysvětlit srozumitelně cíle všem vrstvám našich voličů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Hranice - Odbor životního prostředí

Jsme samosprávní celek, který se snaží o lepší obec. Svým občanům zajišťujeme odborné poradenství. Důkladně vyřizujeme každou žádost. Naše instituce má otevřeno během úředních hodin pro klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Odbor dopravy

Řešíme záležitosti spadající pod samosprávu. Náš samosprávní celek je velice ochotný. Rozdělujeme Vámi podané žádosti dle odboru, který je vyřizuje. Naši úřednicí poskytují také služby poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku