Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Drahotuších

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Poradíme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Svěřte se do našich rukou a získáte pomoc v nouzi. Na našich setkáváních můžete poznat mnoho nových lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Podhoří

Církevní instituce se snaží obohatit duchovní život obyvatelstva. S námi najdete duchovní vyrovnanost. Přidejte se k nám a najděte cestu k bohu. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Pořádáme pro vás pravidelné bohoslužby. Na našem duchovním setkání dojdete k poznání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Domaželice

Obohatíme Váš duchovní život. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Najděte s námi cestu k bohu. U nás se Vám dostane pomoci v nouzi. Dojděte díky nám k duchovnímu poznání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Paršovice

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. S námi načerpáte novou energii v rámci setkávání, které pořádáme. Nacházejte s námi cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český červený kříž - oblastní spolek Přerov

Poskytujeme sociální pomoc. Poskytujeme pomoc na našich setkáních. Neváhejte se spolehnout na serioznost naší humanitrání organizace. Z nabídky našich kroužků si jistě vyberete ten pravý. Zajišťujeme také smysluplné volnočasové aktivity pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kojetín

Poskytujeme rady v oboru sociální pomoci v naší neziskové a humanitární instituci. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy. Zajišťujeme hmotnou pomoc v nouzi. Naše instituce nabízí potřebnou serióznost. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti neziskových organizací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Hranice

Naše zařízení poskytuje různé druhy sociální pomoci. Serioznost je u nás samozřejmostí. Účast na různých setkávání vám může v mnohém pomoci. Naši klienti si cení naší ochoty. Jsme humanitární organizace, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Nabízíme také možnost poradenství pro Vaše náročné období. Rádi pomůžeme každému seniorovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živnostenský úřad Hranice

Uskutečňujeme samosprávu odpovědným plněním úkolů týkajících se veřejnosti. Ochotný přístup je v naší instituci vždy na prvním místě. Máme pro vás v rámci samosprávy připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Nabízíme vám možnost získat u nás povolení k provozování koncesní živnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Odbor správy majetku

Neváhejte využít služby naší samosprávy. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství. Nabízíme pomoc a poradenství s vyřizováním žádostí. Kanceláře našeho úřadu jsou pro Vás otevřeny během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřevohostice - úřad městyse

Prioritou je pro nás kvalita naší samosprávy. Vždy od nás můžete očekávat ochotné jednání. Naše pracoviště zůstává otevřeno během úředních hodin. Náš stavební úřad je vám k dispozici v pracovní dny v úředních hodinách. Obecní úřad se stará i o vedení knihovny. Podejte si u nás žádost o sociální dávky a my ji obratem vyřídíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku