Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor Církve bratrské v Hranicích

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Využijte naší nabízené pomoci v nouzi. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Týn nad Bečvou

Můžeme přispět k obohacení Vašeho duchovního života. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Ukážeme Vám cestu k bohu. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Účast na našich duchovních setkáních je zcela dobrovolná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Hranice na Moravě

V naší církevní instituci se zaměřujeme na kvalitu duchovního života. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Zveme Vás na naši farnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Křenovice u Kojetína

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Pomůžeme vám v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělský svaz České republiky, územní organizace Přerov

Využijte nabídku na přidání se ke sdružení členů. Naše hospodářská instituce je velice seriozní. Vyberte si z velkého množství přínosných seminářů. Naší náplní je vyřizování různých záležitostí zemědělcům. Nabízíme možnost vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELIM - křesťanská společnost pro evangelizaci a diakonii Hranice

Připravujeme sociální pomoc. Pracovníci naší instituce s vámi budou jednat vždy s ochotou. Zajistíme potřebným pomoc v nouzi. Instituce, kterou provozujeme, nabízí také poradenství. Využijte naši nabídku skvělých kroužků. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit. Jsme připraveni vám nabídnout služby naší noclehárny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jsme tady, o.s.

Věnujeme se humanitární pomoci při mimořádných událostech. Poradenství naší instituce vám přijde vhod. Jednou z našich prioritních oblastí je pomoc v nouzi. Naše organizace se věnuje dětem. Naše instituce pracuje pro mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro zemědělství a venkov Přerov

Využijte nabídky naší strany účastnit se politického života. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Na našem programu se podíleli odborníci s vysokou znalostí problematiky svého oboru. Naše politická strana je velice otevřená novým nápadům. Zaměřujeme se na plnění srozumitelných cílů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Stavební úřad

Náš úřad působí v oblasti samosprávy. Ochota vůči občanům je u nás garantována. Obraťte se na naši instituci ve věci vyřizování žádostí. Během úředních hodin je otevřena naše samospráva. Zajišťujeme také poradenství. Bez stavebního povolení se neobejde žádná stavba, proto vám jej ochotně vydáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lipník nad Bečvou - městský úřad

Přinášíme služby důležitých úřadů samosprávy. Jsme úřad s velkou ochotou poradit svým občanům. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství. V naší knihovně poskytujeme klientům širokou škálu služeb. Výdaje na sociální dávky vyplácené místní samosprávou jsou kryty státní dotací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku