Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Náboženská obec Církve československé husitské v Přerově

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. U nás posílíte svou duchovní vyrovnanost. Budete u nás nacházet svou cestu k bohu. Pořádáme pravidelná církevní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Jezernice

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Rádi se s vámi setkáme. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Objevte u nás cestu k bohu. Naší náplní je také pořádání bohoslužeb. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Horní Újezd

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. Najděte u nás cestu k bohu. V naší církvi jistě najdete duchovní vyrovnanost. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Poskytujeme duchovní setkávání, které lidem pomáhá na cestě k bohu. Rádi se s Vámi setkáme na naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Osek nad Bečvou

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. S námi najdete správnou cestu k bohu. U nás se posunete o krok dál k duchovní vyrovnanosti. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace soukromého zemědělství okresu Přerov

Jsme sdružení členů hospodářské instituce, na které se s klidem můžete obrátit. Jsme hospodářský institut s velkou ochotou poradit svým členům. V nabídce našich služeb můžete najít také poradenství. U nás můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní služby v oblasti hospodářství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Vicinia

Poskytujeme humanitární pomoc v krizových situacích. Na serioznost naší instituce se můžete opravdu spolehnout. Našim klientům nabízíme služby poradenství. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Snažíme se zmírnit dopady nepříznivé situace postižených lidí, se kterými se setkáváme. Nabízíme vám pomoc v nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice ,o.s., místní organizace Střítež nad Ludinou

Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li sociální pomoc. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Naším posláním je pomoc v nouzi. Dbáme o maximální serióznost. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem. U nás pomůžeme i seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přerov - magistrát města

Vybrané výkony veřejné správy vykonává naše samospráva. Ochota personálu je pro nás jednou z nejvyšších priorit. Otevřeno během úředních hodin máme pro všechny občany. Zabýváme se vydáváním stavebního povolení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Lipník nad Bečvou - Odbor regionálního rozvoje

V místní samosprávě děláme vše pro obyvatele. Nabízíme vám poradenství. Neváhejte se na nás obrátit, pokud si nevíte rady s vyřizováním žádostí. Náš úřad jedná s občany ochotně. Během úředních hodin máme pro vás otevřeno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kojetín - městský úřad

Plníme úkoly jako samospráva. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Během úředních hodin vám pomůžeme vyřešit vaše záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku