Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Střední škola řezbářská

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Naší doménou je kvalitní poradenství. Využijte možnosti mimořádného vzdělání na naší střední škole. Nabízíme studium v oboru truhlář. Zaručujeme vám odborné vzdělání v oboru řezbář.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Přerov, Malá Dlážka

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Díky našim znalostem vám nabízíme kvalitní vzdělávání. Seznamte se s námi v naší mateřské škole. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium. Pro pobyt dětí mimo vyučování zajišťujeme družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Polkovice

Abyste se u nás cítili dobře, zajistíme vám příjemné prostředí. Na ochotě si u nás zakládáme. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Na vašem vzdělávání se budou podílet vyškolení zaměstnanci. V naší jídelně vaříme zdravě. Využijte možnosti umístit své děti v naší oblíbené družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soukromá základní škola Acorn's & John's school Přerov, s.r.o.

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Jsme základní škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Rádi Vám uvaříme v naší jídelně. Družina je součástí naší instituce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Prosenice

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Rádi předáme své znalosti všem věkovým kategoriím. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Přijímáme přihlášky do naší základní školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Týn nad Bečvou

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. K dispozici máme velké množství vyškolených zaměstnanců. Přípravu všech jídel v jídelně zajišťuje zkušený personál. Otevíráme pro vaše děti také kvalitní družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hranice, Šromotovo

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. K dispozici máme vlastní jídelnu s nabídkou mnoha jídel. Naše družina zabaví vaše děti mimo vyučování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Přerov - Dřevohostice

Zařídíme vám příjemné prostředí k učení. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Při vzdělávání využíváme svých pestrých znalostí. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. V rámci výuky v naší základní škole nezapomínáme na individuální přístup k žákům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická, Přerov - domov mládeže

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Máme pouze vyškolené zaměstnance. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Kojetín

Odborné služby záchranné instituce jsou další z našich služeb. Využijte pomoci naší instituce. Předáme vám vždy správné informace. Naše instituce klade důraz na aktivní přístup k moderním formám komunikace s veřejností. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku