Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov, Máchova

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Serióznost přístupu ke vzdělání Vám zaručíme. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. Naše umělecká škola je zde pro všechny nadané děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Vzdělávání vedou naši vyškolení zaměstnanci. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Atlas a Bios Přerov

V naší instituci si zakládáme na kvalitním vzdělávání v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Naše vzdělávací instituce poskytuje také odborné poradenství. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů Beňov

Zabýváme se ochranou zdraví lidstva. S ochotou vám pomůžeme vyřešit vaše potíže. V naší zdravotní instituci oceníte práci vyškolených zaměstnanců. V naší zdravotní instituci vám poskytneme i možnost poradenství. Naše instituce přistupuje ke klientům seriozně a individuálně. Naši zaměstnanci se mohou pyšnit rychlostí své práce. Kontrolujeme dodržování norem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská obec Církve československé husitské v Tovačově

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních. Náš cíl je vaše duchovní vyrovnanost. V nouzi najdete pomoc u naší instituce. Opravdovou cestu k bohu najdete jen díky nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Lipník nad Bečvou

Zajímáme se o duchovní život našich klientů. Přicházíme s možností společných setkávání. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Bude nám ctí uvítat Vás na naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Všechovice

U nás si dáváme záležet na duchovním životě. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Rádi Vám pomůžeme najít cestu k bohu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Kokory

Pořádáme různé akce k obohacení duchovního života. Můžete u nás přijmout pomoc v nouzi. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. S námi najdete duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospodářská komora okresu Přerov

Staňte se také součástí našeho sdružení členů. Jsme společnost, která Vám nabídne cenné rady. Jsme instituce, která poskytuje velice kvalitní hospodářské služby. Jsme institut, jehož zaměstnanci jsou velice ochotní. Věnujeme se aktivitám pro podnikatele. Zajišťujeme přínosné semináře. Rádi pomůžeme seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov - Chráněná dílna sv. Terezičky

Zaměřujeme se na humanitární pomoc. Můžete se zapojit do našeho setkávání. Naše nezisková organizace se zaměřuje na pomoc seniorům. Pro všechny jsou připraveny naše zajímavé kurzy. Můžete si u nás vybrat z pestré nabídky kroužků. Můžeme vám nabídnout volnočasové aktivity pro různé věkové kategorie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku