Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ Brodek u Přerova, Majetínská

Naší snahou bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné a přátelské prostředí. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Rádi vám nabízíme bohaté zkušenosti našich vyškolených zaměstnanců. Nabízíme poradenství od profesionálů. Využijte také naši družinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Kojetín, Svatopluka Čecha

Příjemné prostředí, které nabízí budova naší vzdělávací instituce, hraje v procesu vzdělávání důležitou roli. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. V naší základní škole naleznete příjemné prostředí i zkušený personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ - Dětské centrum Hranice

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Naše základní škola je vám k dispozici. Využijte možnosti stravování v naší příjemné jídelně. V družině se postaráme o vaše děti, než přijdete domů z práce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská Přerov - domov mládeže

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. V naší instituci se setkáte s ochotným přístupem vůči všem. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. Když se obrátíte na naši vzdělávací instituci, rádi vám poradíme v různých oblastech. Zabýváme se provozem jídelny. Studentům můžeme zajistit ubytování po dobu studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje

Představujeme bezpečnostní instituci. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc. Můžeme Vám zaručit naprostou spolehlivost našich zaměstnanců. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. Zajišťujeme ochranu v kterékoli závažné situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci

Naším cílem je přispívat k ochraně lidského zdraví. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. Činnost naší společnosti se zaměřuje na poskytování poradenství. Při vykonávání naší činnosti vycházíme z hluboké znalosti oboru. Nabízíme zdravotnické služby, které vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci. K poskytování zdravotnických služeb přistupujeme diskrétně, vstřícně a s ochotou. Níš státní zdravotní dozor dohlíží na ochranu veřejného zdraví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Federace dětských domovů ČR - FICE

Naše společnost se zaměřuje na realizaci humanitární pomoci. Jsme organizace, která si zakládá na velké serioznosti. Během naší činnosti se setkáváme s velkým zájmem našich spoluobčanů podílet se na pomoci postiženým lidem. Když se obrátíte na naši společnost, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme. V naší instituci se setkáte s maximální ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Přerov

Najděte s námi cestu k duchovnímu životu. V případě potřeby Vám přinášíme pomoc v nouzi. Pořádáme zajímavá setkávání. Když se k nám přidáte, najdete cestu k bohu. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přispějte na charitu nejen finančně, ale i věcně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Bělotín

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. Přijďte se kdykoli podívat do naší farnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Dřevohostice

Duchovní život je pro naši církev velice důležitý. Naše církev uvítá na setkání každého. S naší církví cestu k bohu jistě najdete. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku