Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Sluníčko Lipník nad Bečvou

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. V naší instituci budete získáte mnoho odborných znalostí. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Seznamte se s námi v naší mateřské škole. V naší jídelně denně vaříme několik jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lipník nad Bečvou, Hranická

Zkuste se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Jsme skuteční znalci v oblasti vzdělání. Naše vzdělávací instituce se vyznačuje seriózností. Zavítejte také do naší pěkné jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jezernice

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Odborné poradenství je jednou z našich služeb. Management naší vzdělávací instituce se zaměřil na kvality a ochotu zaměstnanců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Na našem gymnáziu mohou studenti trávit i volný čas. Těšíme se na Vás v naší útulné jídelně. U nás se můžete věnovat i studiu architektury. Poradíme vám, čemu se ve stavebnictví vyvarovat. Naše škola vám zprostředkuje kvalitní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola technická Přerov

Naše vzdělávací instituce se nachází v příjemném prostředí. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb. Přinášíme kvalitní vzdělání budoucím klempířům. Nabízíme studium ve stavebním oboru. Při výuce klademe důraz na znalosti z ekonomiky. Zedníci u nás získají potřebné zkušenosti. Naučíme vás truhlářskému řemeslu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. V naší jídelně jsme se zaměřili na zdravou a chutnou stravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Potštát

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí pro všechny své studenty i návštěvníky. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. Zabýváme se vzděláváním, kde nabízíme své znalosti. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. U nás naleznete pěknou jídelnu. Rádi se o vaše děti postaráme v naší zavedené školní družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Sluníčko Lipník nad Bečvou

Budova naší vzdělávací instituce poskytuje svým žákům příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce se zabývá také speciálním poradenstvím ve svém oboru. V naší základní škole důsledně dbáme na kvalitu vzdělávacích i výchovných procesů. Chutné pokrmy z naší jídelny jistě oceníte. Naše družina představuje oblíbené místo mnoha dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jindřichov

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. I vy oceníte práci našich vyškolených zaměstnanců. Přijďte k nám nabýt nové kvalitní znalosti. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přání každého z vás. Z naší základní školy mají děti velkou šanci u přijímaček na střední školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Loučka

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Zajišťujeme seriozní vzdělávání. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Rozšiřte si u nás své znalosti. Stravování vám zajistíme v naší jídelně. Děti jsou v družině pod odborným dohledem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku