Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZŠ a MŠ Všechovice

Příjemné prostředí pro vzdělávání je pro nás velmi důležité. V naší mateřské škole naučíme vaše děti se správně stravovat. Do naší základní školy chodí děti vždy s úsměvem. Vaše děti zaručeně ocení služby naší jídelny. Pro čtenáře jsme připravili nepřeberné množství svazků různých žánrů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Hranice

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Spolehliví a vyškolení zaměstnanci jsou naší pýchou. S naším poradenstvím si zajistíte to pravé vzdělávání. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru vzdělávání. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který zaručeně oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Opatovice

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na vybudování příjemného prostředí. Ochotu poradit vám se studiem od nás můžete očekávat. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. U nás máte jistotu, že vám v rámci vzdělávání pomohou opravdoví znalci svého oboru. Naše studenty učí jen vyškolení zaměstnanci. U našeho vzdělávání klademe důraz na serioznost. Vychutnejte si pokrmy z naší příjemné jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Přerov, Mírová

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Serioznost je pro nás důležitá. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Nabízíme chutné jídlo z čerstvých surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odborné učiliště a Praktická škola Křenovice

V naší vzdělávací instituci se nám podařilo vytvořit příjemné prostředí plné přátelské atmosféry. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. Naše rady vám výrazně pomohou. Pro stravování nabízíme provoz jídelny. Naučíme vás, jak být správným fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Přerov, Trávník

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Ručíme za serioznost, profesionalitu a odbornost. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalitu poskytovaného poradenství. Námi vyškolení zaměstnanci jsou vám k dispozici. Děti naší základní školy podporujeme v mimoškolních aktivitách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Osek nad Bečvou

Naše vzdělávací instituce poskytuje velmi příjemné prostředí i skvělou výuku. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Ochota je důležitá. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání včetně nabízeného poradenství. Těšíme se na vás v pěkné jídelně naší vzdělávací instituce. V naší družině čeká na děti přátelské prostředí plné her a příjemné zábavy. Vaše cesta ke vzdělání začíná v naší knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní škola a mateřská škola Sluníčko, s.r.o.

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. V naší instituci se dočkáte spolehlivého poradenství. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Vaše děti si naši mateřskou školu oblíbí. Přijďte si prohlédnout naši základní školu. Děti si užijí hry i odpočinek v naší školní družině..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Černotín

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Výuku v naší vzdělávací instituci zajišťuje personál na úrovni s dostatkem znalostí a zkušeností. Naši zaměstnanci vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech vzdělávání. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Naši zaměstnanci jsou ochotní a mají dobré vystupování. Děti naší základní školy podporujeme v mimoškolních aktivitách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Při výuce využíváme pouze vyškolené zaměstnance. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. V naší jídelně se vždy dobře najíte. V družině se postaráme o vaše děti, než přijdete domů z práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku