Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení kynologů Tovačov, o.s.

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme vám různé poradenské služby. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bareza

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí mikroregionu Záhoran

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Klubové vedení je seriozní. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Milotice nad Bečvou

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše vzdělávací instituce se zaměřuje na serióznost. Obraťte se na naši instituci, která vám se vším vždy ráda pomůže. Do vzdělávání investujeme své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci vám poskytnou kvalitní vzdělávání. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. Přímo u nás se nachází také knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Měrovice nad Hanou

Zajistíme vám příjemné prostředí ke vzdělávání. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Máme velké znalosti k učení druhých. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Zveme Vám do naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Všechovice

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Dbáme na ochotu a serióznost našeho jednání. I vaše dítě si zamiluje přístup naší základní školy. Provozujeme knihovnu, kde si můžete zapůjčit nepřeberné množství knih a časopisů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna oddělení dějin školství Muzea Komenského v Přerově

Nabízíme výuku v příjemném prostředí, které svým projevem vytváří velmi útulnou a klidnou atmosféru. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Poskytujeme 100% serioznost. Důvěřujete našim ochotným zaměstnancům. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Prosenice

Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni. Vzdělávání u nás zajišťují vyškolení zaměstnanci. Ochotně se vám přizpůsobíme. Naše mateřská škola při práci s dětmi respektujeme jejich potřeby i zájmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ U tenisu 2

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Obraťte se na naše poradenství. Pomůžeme vám rozšířit si znalosti. Jsme velice seriozní institucí. Jsme ochotní. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Nabízíme kvalitní vzdělávání v naší mateřské škole..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku