Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roska Přerov, regionální organizace Unie Roska v ČR

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Hranice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Organizujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Psohlavci Hranice

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Náš přístup je seriozní. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Spolehněte se na naše cenné rady. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olympus Medical Products Czech, s.r.o.

Zaměřujeme se na vědeckou a výzkumnou činnost. Pro naše výzkumné činnosti jsou vybráni vzdělaní zaměstnanci. Pro naše činnosti je důležitá ochota pracovníků. U nás dbáme zejména na pečlivost. Naše instituce se specializuje na vědeckou a výzkumnou činnost v sektoru přírodních i technických věd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Radslavice

Příjemné prostředí je pro nás prioritou. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Rozšíříme vaše znalosti. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Materiály pro studium najdete v naší knihovně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Beňov

Přijďte si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Využijte možnosti seriózního vzdělání vedeného našimi kvalitními zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Naše kvalitní vzdělávání stavíme také na ochotě našich lektorů. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Špičky

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Ochotu poradit Vám od nás můžete očekávat. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Vyškolení zaměstnanci, kteří u nás pracují, se vám budou rádi věnovat. Pracovníci naší knihovny Vám rádi představí její nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Bezuchov

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Můžeme Vám slíbit ochotu vyjít Vám vstříc. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. V naší instituci se Vás ujmou naši vyškolení zaměstnanci. K našim službám patří také provoz knihovny obsahující zajímavé tituly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Staměřice

Těšíme se na vaši návštěvu v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Svěřte se do našich rukou a vaše znalosti nabudou na objemu. Garantujeme Vám vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naše mateřská škola přináší vyžití i vzdělání Vašich dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Partutovice

V naší vzdělávací instituci pomáháme kvalitě vzdělání příjemným prostředím našich interiérů. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti vzdělávání. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. I vaše dítě si zamiluje přístup naší mateřské školy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku