Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz, místní organizace Tovačov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Sázíme rovněž na poradenství. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Přerov

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hvězdárna Přerov - Astronomický klub Přerov

Naše vědecká a výzkumná činnost je na vysoké úrovni. Naše instituce je založena na ochotě přispívat vědě. Pečlivost provází veškerou naši činnost. Znalost je vlastnost, která charakterizuje naši instituci. Prioritou naší vědecké a výzkumné instituce je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Potštát

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Náš institut klade důraz na znalosti svých pracovníků. Naše vzdělávací instituce je zárukou úspěchu studujících díky kvalifikovanému personálu, jeho ochotě a kultivovanému projevu. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Naše vzdělávací instituce vám nabízí i odborné poradenství. Přímo u nás se nachází také knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Oprostovice

Díky vkusnému vybavení a doplňkům může naše vzdělávací instituce nabídnout příjemnou atmosféru i prostředí. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Našim záměrem je ochotné jednání. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem kvalitního personálu s požadovanými znalostmi a zkušenostmi, a proto je schopna zajistit vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Služby naší knihovny můžete využívat i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Majetín

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ukážeme vám ochotu naší školy. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. K dispozici vám jsou vyškolení zaměstnanci. Rádi Vám přiblížíme pestrý obsah naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Polom

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí. U nás si můžete skvěle obohatit své znalosti. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání a současně i na serioznost zaměstnanců a jejich vystupování na úrovni. Kvalitně vzdělávat vás budou naši vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší školy jsou ke studentům velice ochotní. Můžeme vám nabídnout také naše poradenství. Otevřeli jsme pro vás bohatou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Rokytnice

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše prostory splňují hygienické a bezpečnostní normy dle platných právních předpisů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Jindřichov

U nás se můžete vzdělávat ve velmi příjemném prostředí. Možnost odborného poradenství v oboru vzdělávání jistě oceníte. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. V naší mateřské škole se o vaše děti postaráme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Lobodice

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Poradenství je také náplní naší práce. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Naše mateřská škola si dává záležet na výchově dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku