Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady (Přerov)

Instituce, úřady Přerov

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení Maleníček

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Je pro vás připraveno i poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. I vy se můžete stát součástí našeho folklorního souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí v ČR, odbočka Olomouc

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace v Býškovicích

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Zabýváme se poradenskými službami. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Nabízíme možnost společného setkávání. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko A. B. Svojsíka Slavičín, OVS

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Pravidelně se společně setkáváme. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Zavítejte na náš tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola zemědělská Přerov

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Naše vědomostní znalosti se snažíme předávat dále. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. K dispozici máme vlastní jídelnu s nabídkou mnoha jídel. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání. Půjčte si knížku z naší knihovny. Ubytování Vám také rádi sjednáme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Opatovice

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Nabízíme serióznost při vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na ochotu našeho personálu. Využijte naše znalosti v oblasti vzdělávání. Nabízíme možnost knihovnických služeb přímo v naší instituci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Domaželice

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje s maximální péčí tým zaměstnanců s dostatkem požadovaných znalostí a zkušeností. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Svých klientů si vážíme a proto s nimi jednáme seriózně. Pro naši vzdělávací instituci je samozřejmostí ochotný a vysoce kvalifikovaný personál s dostatkem zkušeností, který zajistí nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Ústí

Budova naší vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí a přátelskou atmosféru. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. V naší instituci najdete také knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Radotín

Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kvalitu a vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně na příjemné prostředí v interiérech naší budovy. Naše vzdělávací instituce klade velký důraz na znalosti, zkušenosti a odbornost zaměstnanců, neboť naším cílem je zajistit vysokou úroveň vzdělání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Ochota poradit Vám je pro nás důležitá. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Serioznost je naší vizitkou. Nabízíme možnost knihovnických služeb přímo v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Kojetín

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Naše mateřská škola dbá na blaho dětí. Jsme tím správným místem, pokud chcete být malířem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku